Autor Wątek: Gildia Komiksu na Aplikacji tapatalk?!  (Przeczytany 1972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarekŻory

Gildia Komiksu na Aplikacji tapatalk?!
« dnia: Kwiecień 23, 2017, 08:58:25 pm »
Witam serdecznie.
Chciał, bym zasugerować administratorom strony, by umożliwili użytkowaniom dostęp do forum za pomocą aplikacji mobilnej "tapatalk" Od pewnego czasu używam głównie telefony komórkowego (bo wygodnie i szybko). Częściej udaje mi się coś poczytać z poziomu smartfona niż przy komputerze (inne fora oczywiście). Aplikacja pozwala na stałe połączenie z forum tym którzy nie mają częstej możliwości, by usiąść przed ekranem komputera, lub tak jak ja obecnie do korzystania z forum wolą aplikację. Zachęcam do rozważenia sugestii. Wejście na aplikacje mobilne jest następnym krokiem w rozwoju cyfrowym.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2017, 09:02:28 pm wysłana przez DarekŻory »

Offline tabasko21

Odp: Gildia Komiksu na Aplikacji tapatalk?!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2017, 09:58:47 pm »
Pisalem juz im o tym ze dwa razy chyba tez na facebooku ale jakos odzewu nie bylo a bardzo by to ulatwilo przegladanie forum na telefonie .

Offline DarekŻory

Odp: Gildia Komiksu na Aplikacji tapatalk?!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2017, 01:33:20 pm »
Pisalem juz im o tym ze dwa razy chyba tez na facebooku ale jakos odzewu nie bylo a bardzo by to ulatwilo przegladanie forum na telefonie .
[/quote


Może maja jakieś ograniczenia??

endriu84

  • Gość
Odp: Gildia Komiksu na Aplikacji tapatalk?!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2017, 02:40:11 pm »
Pisałem już o tym z 4 lata temu. Zero odzewu. Nie ma ograniczen. Wystarczy chcieć, a sprawa zajmuje kilka minut.

Tak samo jak z aktualizacjami forum - zaktualizowali dopiero jak forum padło na kilka dni. Potem, gdy wyszla kolejna aktualizacja, nikomu nnie chciało się juz jej zainstalowac. Forum jedzie na niezałatanej wersji 2.0.12.

Offline DarekŻory

Odp: Gildia Komiksu na Aplikacji tapatalk?!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2017, 01:01:52 pm »
Czyli problemem są Administratorzy. Zdecydowanie powinni oddać dzianie forum w odpowiednie ręce, bo sami nie dają rady, a już na pewno nie mają pojęcia w którym kierunku płynie technologia.

 

anything