trawa

Autor Wątek: FKW 2017  (Przeczytany 81191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 21, 2017, 06:45:39 pm »
Obejrzałem filmik na wyrywki (długie to i nudne, niestety), ale tam, gdzie samo wydawnictwo pokazało palcem nie zobaczylem wcale wyśmiewania się z Fantasmagorii przez Kulturę Gniewu (zobaczyłem za to, że jedną z wypowiedzi przypisanych Szymonowi Holcmanowi wygłasza zupełnie kto inny).

Przesłuchaj całość. Tekst o prostytucji rzucił ktoś inny, ale te bzdety o tożsamości wydawnictw to już jego słowa. I ta megalomania ale KG jest zajebista.

mgnesium

  • Gość
Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 21, 2017, 06:46:59 pm »
 :lol:

komiksowo jest super. od fanów dla fanów.

mkolek81

  • Gość
Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #197 dnia: Maj 21, 2017, 06:51:54 pm »
HAIL HYDRA #1 Jakbyś czytał moje posty a nie tylko krytykował, to byś wiedział.
tyle to wiem, pytałem o te powyżej??

Offline mappy

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #198 dnia: Maj 21, 2017, 06:53:55 pm »
8azyl korzystając z okazji byłeś na sławiennej Olimpii?
Wrzucaj więcej zdjęć!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #199 dnia: Maj 21, 2017, 06:56:48 pm »
@absolutnie
Bo naśmiewanie się to niewłaściwe określenie. Tego tu nie ma. Za to wyraźnie czuć, że wydawcy mają jakiś problem którego nie powinni mieć. Tak się martwią, że się Supek lub Batman nie sprzeda? To że Fantasmagorie nie mają ujednoliconej linii wydawniczej w czymś im przeszkadza? Faktycznie komiksy Terry'ego Moore'a, Valiant i Żółwie to odrzuty których trzeba się wstydzić? Wyszło dziwnie i kilka osób lepiej by zrobiło jakby się ugryzło w język.

Offline rzem

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #200 dnia: Maj 21, 2017, 06:59:44 pm »
Chyba zaczynam się cieszyć, że nie dane mi jest doświadczać co mają do powiedzenia czołowi przedstawiciele poszczególnych wydawnictw.

Konkurencja jest zdrowa rzeczą - wiadomo. Ale jeśli tam były rzeczywiście jakieś niesmaczne akcje, to tylko świadczy o tym, o jak małym rynku mówimy, skoro wydawcy publikujący bądź co bądź nieco inne gatunkowo tytuły tak sobie jadą. No i dochodzi jeszcze kwestia indywidualnej klasy - polska szkoła byznesu, nie ma co.

Niech walczą o nasze portfele i swój udział w nich, ale ofertą, terminowością i jakością, a nie jakimiś hejtami, jakimś przygryzaniem sobie.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 21, 2017, 07:01:34 pm »
@8azyliszek
Szczere dzięki za fotorelację. Jak masz coś jeszcze to wrzuć.



Offline 8azyliszek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 21, 2017, 07:03:08 pm »
Przecież sam wiesz mappy, że miły pan z Olimpii się już zmył. Jesteś z Warszawy to możesz sprawdzić za tydzień. Ja sam wszystkiego na tym forum robić nie mogę. Wystarczy, że prowadzę ten polski rynek komiksów  w jedynie słusznym kierunku. :smile: Ale mam jeszcze na jutro nowy namiar na pewien antykwariat. Może coś znajdę zanim zmyję się do domu.

mkolek - nie. Jedno zapłacenie kroci za cieniutki zeszycik starczy mi do końca roku. I tak będę jeszcze musiał wydać kasę na antyramę, żeby to powiesić na ścianie. Książki kupowałem, bo dobre tytuły były po 5 zł.





« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2017, 07:11:47 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline rzem

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #203 dnia: Maj 21, 2017, 07:06:56 pm »
@&azyliszek
Trochę tam zabalowałeś na tych targach. Dzięki za relacje i wrzucanie, co się gdzie działo. Co się stało, że tak zaszalałeś finansowo? Jak nie Ty :-)
Pozdrawiam.

Offline Ty_draniu

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 21, 2017, 07:16:41 pm »
Przesłuchaj całość. Tekst o prostytucji rzucił ktoś inny, ale te bzdety o tożsamości wydawnictw to już jego słowa. I ta megalomania ale KG jest zajebista.

Tekst o prostytucji to też Holcman
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline LordDisneyland

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 21, 2017, 07:17:19 pm »
Rzemie- masz rację. Jak sądziłem po pierwszym wpisie, nastąpił atak  a la  Somalia, także odetchnąłem  z ulgą.

Offline 8azyliszek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 21, 2017, 07:20:13 pm »
E tam aż tak bardzo nie hajsiłem @rzem. 22 zł na 3 KD. 8 zł na  2 TM Semici. 8 zł za Hail Hydra. 4 zł na Tytusa. Tyle na komiksy. Dużo zeszło na książki po 5 zł. Ale właśnie po to przyjechałem na Targi. Zobaczyć wszystko, pochodzić, popytać, spotkać ulubionych autorów, popolować na okazje, wziąć udział w konferencjach. Stwierdzić że TK na żywo nie podoba mi się tak samo jak w necie. :D Cztery dni, to cztery dni. Cieszę się że się wybrałem. Szkoda tylko że Kijanek nie chciał mi dać przywitać się ze swoim synkiem a Ryba2111 wyskoczyć na kubusia wieczorkiem. :D

Jeden z wydawców czytał mój starszy wpis. :)


I mkolek robisz to samo co Oskar - używasz argumentu przeciwko Kolekcjom, którego równie dobrze można użyć przeciwko Egmontowi robiącemu to samo. Też wypuszcza coraz więcej tytułów. I one TEŻ SIĘ KANIBALIZUJĄ. Czyli ja równie dobrze mogę powiedzieć, że niech Egmont przestanie. Jeszcze raz o kapitalizmie i wolnym rynku - jak coś się sprzedaje. to producent stara się zwiększyć podaż danej linii towaru. Robią to teraz dwa podmioty bo chcą zarobić - i to jest normalne i nie wiem o co te pretensje? To klienci zadecydują czyje towary bardziej im się spodobają. Ja bardziej się oburzam o obsmarowywanie konkurenta w internecie przez jedną stronę. O podnoszenie "interesu fanów" podczas gdy chodzi jak zwykle o kasę. Po latach oligopolu Egmontowi nie podoba się konkurencja.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2017, 08:05:37 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Itachi

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 21, 2017, 07:21:16 pm »
Tekst o prostytucji to też Holcman

Chyba jednak nie. To raczej inny Pan od lewej strony Pana SH.

Offline Ty_draniu

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 21, 2017, 07:30:06 pm »
No to albo oglądaliśmy inne nagranie, albo mamy inne wyobrażenie SH.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline adro

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 21, 2017, 07:34:18 pm »
Tak tylko to padlo apropos czegos zupelnie innego, juz nie pamietam czego. SH nie nazwal fantasmagorii prostytutka  :biggrin:
niech wydawca robi swoje
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything