Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1260 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:12:22 am »
Wow! Ta kolekcja wydaje świetne rzeczy z DD świata. Man without fear, Elektra Saga, a teraz to :smile: super. Który to tom może być?
W UK to tom 123 U nas w kolekcji nie wcześniej jak za 2.5 roku bo lista do 100 jest na pewno bez Villianów  :smile: To jest też w tych zbiorczych Millerach więc może Egmont to wyda wcześniej (choć też nie prędko)

Offline -gościu-

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1261 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:15:12 am »
Kingpin Daredevil: Love & War (Marvel Graphic Novel # 24)
Świetnie! A jak Egmont wcześniej to wyda w jakimś fajnym zbiorczym z innymi rarytasami, to jeszcze lepiej.
Venom Venom: Dark Origin #1-5, Amazing Spider-Man (vol. 1) #300
Szkoda, że nie Venom Lethal Protector  :doubt:

Offline LucasCorso

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1262 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:36:16 am »
Szkoda, że nie Venom Lethal Protector  :doubt:


Serio szkoda?


Lethal Protector bardzo słabe... Czekałem na to, a potem męczyłem 3 razy dłuzej, niż planowałem...
Zmarnowany potencjał Venoma...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1263 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:38:09 am »
Serio szkoda?
Miałem podobną myśl  :smile: To słabe jest. W tej kolekcji też właśnie powinny być Origin'y.

Offline -gościu-

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1264 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:49:33 am »
A to nie wiem, nie czytałem, jestem raczej na etapie
Czekałem na to
:cool:
Michellinie + Bagley + Venom na chwilę przed tym zanim go totalnie wyeksploatowano + było przymierzane do Mega Marvela - w teorii brzmi zachęcająco, ale skoro mówicie, że taka słabizna...

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1265 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:03:15 pm »
Mark Bagley w formie ja polecam  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline raf82

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1266 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:12:40 pm »
Czy były jakieś plotki o wydaniu DD Millera bo nie wiem czy brać Elektre brak miejsca na duble (jeszcze 2 szt. w sklepie widziałem dziś)

Offline Murazor

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1267 dnia: Lipiec 13, 2018, 05:21:16 am »
Byly tylko plotki. I to na forum, a nie od wydawcy. I polecam czytanie watkow lub wyszukiwanie fraz, bo jest kilka stron o tym juz... :roll:

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1268 dnia: Lipiec 13, 2018, 01:16:33 pm »
Czy były jakieś plotki o wydaniu DD Millera bo nie wiem czy brać Elektre brak miejsca na duble (jeszcze 2 szt. w sklepie widziałem dziś)


Wejdź do wątku DD: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,7889.885.html


Z grubsza stanęło na tym, że nawet jak będzie, to za bardzo długi czas.

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1269 dnia: Lipiec 13, 2018, 09:12:18 pm »
Tak nakręcacie ludzi na ten run, że potem będzie takie samo rozczarowanie jak z Bagniakiem...

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1270 dnia: Lipiec 13, 2018, 09:19:59 pm »
Tez bym chcial tom zerowy bo komplecista zemnie a arty Quesady to najlepsze wykonanie DD od czasow Gene Colan a.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Itachi

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1271 dnia: Lipiec 13, 2018, 10:27:02 pm »
O! Mój! Boże! Zapomniałem już jak mocno stęskniłem się za Odrodzonym z WKKM. Ale to uczucie powróciło ze zdwojoną siłą. Elekta Saga to epicka historia z całą otoczką klimatu jaki skonstruował Miller. To jak spacer po świeżo skoszonej trawie. Albo jeszcze lepiej o poranku, gdy rosa delikatnie pobudza nas do codziennych obowiązków.


Jestem zakochany w runie DD, to absolutny wyjątek w klasyce Marvela, gdy popularna ramotka broni się w każdym calu. I to nie skierowana to nastolatków, tylko wręcz ku dorosłemu czytelnikowi. Taniec zmysłów Elekty i Matta przypomina mi naelektryzowany kabel wijący się w ciemnościach. Miller potrafi ze szczegółów poskładać twór, który w finale zostawia czytelnika z pustką w środku. Daje, ale zarazem odbiera. Gracja z jaką prowadzi Elektrę przez kolejne rozdziały jest popisem bohaterki z krwią na rękach, mającej dylematy małej dziewczynki. Odczytując jej reakcję, mamy wrażenie iż niewiele brakuje aby porzuciła swoją misję i rzuciła się w ramiona ukochanego, z drugiej strony jesteśmy świadkami jej wewnętrznej motywacji, kierującej ją w coraz to nowe zagrożenia. Jednak pętla zemsty zaciska się z każdym rozdziałem. I mimo, że kultura nie ma litości, pomimo tego że wiemy co się wydarzy na samym końcu, mimo tego że nie będzie to dla nas żadnym zaskoczeniem, cały czas czujemy mrowienie, poczucie zagrożenia, nadchodzącego kataklizmu.


Pojedynki w tomie są realistyczne, szybkie i brutalne. Nie ma w nich miejsca na żarty jak w Spider-Manie, panuje w nich czysta doskonałość i wyczekiwanie na jeden moment zawahania. Brutalność i głęboka psychologia to atuty Elektry.


Moja ocena? 10/10

Czysta przyjemność, a zarazem całkowicie inne uczucie podczas lektury niż w pozostałych klasykach Marvela, nie wspominając o obecnym Marvel Now.


JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1273 dnia: Lipiec 17, 2018, 08:48:31 am »
To będzie chyba akurat na te 101-130:



Z czego by mieli dalej przedłużać w UK?  :smile: Deadpoola odpalają za to.

Offline T0M3K

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1274 dnia: Lipiec 17, 2018, 10:47:26 am »
Panorama Dell Otto jest na WKKM więc jak coś to na przedłużenie 200+ xD


To będzie chyba akurat na te 101-130:



Z czego by mieli dalej przedłużać w UK?  :smile: Deadpoola odpalają za to.


Łotrów Marvel ma więcej niż ci, których wrzucili teraz, więc jeśli uparliby się to mogliby wydłużyć.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2018, 11:51:05 am wysłana przez T0M3K »

 

anything