Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #870 dnia: Luty 07, 2018, 09:30:16 am »
Natomiast wbrew niektórym teoriom spiskowym, prenumeratorzy nie mają takiego problemu (tak @JanieT, to do Ciebie  :wink: ).
Nie wszyscy  :smile: Niektórzy reklamowali po dwa razy jeden tom. Są dwie tury i to jest pewne: 1-Nowe, 2-Zrwoty (które nie muszą być uszkodzone) KAŻDE WYDAWNICTWO KOLEKCJI STOSUJE TAKIE PRAKTYKI  :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 09:50:13 am wysłana przez JanT »

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #871 dnia: Luty 07, 2018, 09:59:44 am »
Ja mam odrębne zdanie, Ty masz inne. Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #872 dnia: Luty 07, 2018, 10:02:57 am »
Już to miałeś tu potwierdzone a się dalej upierasz  :smile: Eaglemoss sam o tym napisał na FB.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #873 dnia: Luty 07, 2018, 11:54:35 am »
Czy to już nie najwyższa pora na ujawnienie kolejnych 3 tomów?

Nie ta kolekcja.  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 12:02:43 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #874 dnia: Luty 07, 2018, 11:55:49 am »
Eee, chyba nie ta kolekcja  :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #875 dnia: Luty 14, 2018, 07:18:29 am »
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ultim%C3%A1tn%C3%AD_komiksov%C3%BD_komplet pojawiła się kolejność do 51 i są pozamieniane miejscami te które nie były "ponumerowane"

Naprawdę fajne rzeczy w tym 41-60 np: Elektra, Spider-Woman (duet od Daredevila "Nieustraszony"  :smile: ale scenariuszowo słabiej), She-Hulk a reszta też całkiem OK.

Ciekawe czy przesuną u nas Jessice Jones i Moon Knight.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2018, 07:36:13 am wysłana przez JanT »

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #876 dnia: Luty 14, 2018, 07:28:30 am »
Spora zmiana jeśli chodzi o Wonder Mana. Z tego co pamiętam to wcześniej było tam: Wonder Man (vol. 2) #1-5 i Avengers (vol. 1) #9.

Podobnie z Zimowym Żołnierzem. Będzie ta seria z Marvel NOW (a więc tak jak w UK), a nie, jak było wcześniej seria The longest winter pisana przez Brubakera. Szkoda.  :sad:
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2018, 07:32:10 am wysłana przez laf »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #877 dnia: Luty 14, 2018, 07:33:27 am »
A tomy się coś nie pozmieniały?

Ciekawe czy rzeczywiście będą mieć taki tytuł "Spider-Woman, Agentka S.W.O.R.D.u"  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #878 dnia: Luty 14, 2018, 07:54:30 am »
Cytuj
Ciekawe czy przesuną u nas Jessice Jones i Moon Knight.

Albo wrzucą coś za nie tak jak to było z Machine Manem, który wszedł na miejsce Iron Fista a Czesi dopiero w 48 numerze będą go mieli

Btw. Anion na fanpage potwierdził, że 34 numer to Hank Pym. Szok i niedowierzanie xD

edit: Z przesuwanych rzeczy to ciekawe też co z Star-Lordem. Zawiera część Annihilation: Conquest. Więc też mogą oddalić wydanie tego tomu u nas
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2018, 08:01:55 am wysłana przez bogi1 »

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #879 dnia: Luty 14, 2018, 09:56:34 am »
Ciekawe czy przesuną u nas Jessice Jones i Moon Knight.

Mam nadzieję, że Moon Knight zostanie jak jest. Odpuściłem wydanie Egmontu właśnie na korzyść Hachette i za długo nie chciałbym czekać :) Iron Fista też odpuściłem, ale tu to chyba sobie poczekam jeszcze z rok, jeżeli istotnie go zamienili z 48 tomem.


mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #880 dnia: Luty 14, 2018, 10:44:56 am »
@Jaxx ja bym na twoim miejscu na Moon Knight nie czekał.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2018, 03:52:06 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #881 dnia: Luty 14, 2018, 11:24:55 am »
Dlaczego nie?
Ja też sobie Moon Knighta od Egmontu odpuszczam wiedząc, że tom 1 będzie w kolekcji, którą prenumeruję. Tak samo zrobię / zrobiłem z innymi bohaterami: Czarną Wdową od Egmontu oraz Iron Fistem i Jessicą Jones od Muchy. Z istotniejszych powtórek (nie mam tu na myśli dodatkowych archiwalnych zeszytów) będę miał dubla Novy (Anihilacja) i Star-Lorda (Anihilacja. Podbój).

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #882 dnia: Luty 14, 2018, 11:27:18 am »
Dlaczego nie?
Bo to mega dobry komiks jest. Tylko o to mi chodziło. Szkoda czekać.

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #883 dnia: Luty 14, 2018, 11:37:37 am »
Bo to mega dobry komiks jest. Tylko o to mi chodziło. Szkoda czekać.

Gryzę się z tym tematem od chwili ujawnienia zapowiedzi na styczeń. W jakieś formie na pewno wezmę, więc prędzej czy później komiks będę miał. A ponieważ czasu na czytanie mam potwornie mało, zaległości gigantyczne, więc i tak pewnie nie zabrałbym się za czytanie zaraz po zakupie. Mogę więc trochę poczekać (byle nie za długo ;) ), tym bardziej, że finanse z gumy niestety nie są...

Co do Jessiki to od Muchy wezmę na pewno, bo u nich będzie całość w jednym tomie, a w SBM tylko połowa. Więc tu dylematu nie ma.

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #884 dnia: Luty 14, 2018, 11:41:14 am »
Bo to mega dobry komiks jest. Tylko o to mi chodziło. Szkoda czekać.
A, OK, to rozumiem. Z mojej strony wygląda to tak: Marvel NOW zbieram większość serii od samego początku tej inicjatywy w Polsce, zarówno od Egmontu, jak i te kilka tomów z Hachette (WKKM i SBM). Natomiast nie czytałem jeszcze NIC z tych komiksów. NIC. A kolekcja ciągle się powiększa. Smutne, śmieszne, naiwne, głupie - zapewne każdy z tych epitetów, i parę jeszcze innych, będzie trafny, ale cóż, tak już po prostu mam.
I wiem, że Moon Knighta można czytać samodzielnie, ale niezależnie od tego kiedy będę miał go w swoich łapkach i tak z lekturą będę musiał poczekać.

EDIT. O, widzę, że nie jestem sam  :lol:
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2018, 11:47:25 am wysłana przez laf »

 

anything