Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #555 dnia: Lipiec 16, 2017, 12:54:33 am »
Kolejne 7 tytułów https://cs.wikipedia.org/wiki/Ultim%C3%A1tn%C3%AD_komiksov%C3%BD_komplet#Nejmocn.C4.9Bj.C5.A1.C3.AD_hrdinov.C3.A9_Marvelu

I tu już są zaskoczenia:

Marvel Boy z podaną zawartością: Marvel Boy (vol. 2) #1-6 Czyli jednak ten Morrisona  :smile:

Machine Man  :smile:

Chyba na razie koniec bo jest równo 60.


Ciekawe, Machine Mana ujawnili szybciej niż UK - ciekawe czy wszystko się potwierdzi w takim kształcie (jesli tak to - taka ciekawostka - oprócz komiksów wymienionych przez aniona, w naszej kolekcji - przynajmniej w pierwszej 60 - nie bedzie z listy UK jeszcze tomów z: Profesorem X, Thingiem i Namorem).

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #556 dnia: Lipiec 16, 2017, 07:16:22 am »
WUK Machine Mana może nie być  :smile: u nas (i Czechach) kilkanaście tomów będzie wymienione.
Te 3 puste pola z UK listy to jakie lata będą? (bo ja tego nie ogarniam  :smile: )

I czy przedłużą tą listę oryginalnie? Ponoć gdzieś już jest planowane 120  :smile:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2017, 07:22:06 am wysłana przez JanT »

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #557 dnia: Lipiec 16, 2017, 10:25:01 am »
WUK Machine Mana może nie być  :smile: u nas (i Czechach) kilkanaście tomów będzie wymienione.


No tak, to możliwe, ale ja obstawiam, że to znajdzie się też w UK, a ekskluzywy pójdą dopiero w ewentualnym przedłużeniu (co - jak pokazuje przykład Czech, nie jest takie w 100% pewne).


Szkoda, że już teraz nie dali New Mutants i Pet Avengers.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #558 dnia: Lipiec 16, 2017, 11:30:02 am »
No tak, to możliwe, ale ja obstawiam, że to znajdzie się też w UK
W UK już chyba nie ma miejsca na postacie/zespoły debiutujące w latach siedemdziesiątych.
Ktoś to wie? Anion na pewno ale on walczy z Wolverinem to nie ma czasu  :smile:

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #559 dnia: Lipiec 16, 2017, 11:33:28 am »
Wydaje mi się, że jest miejsce. Sprawdzałem jakiś czas temu - możesz sam zerknąć na wiki angielskie i ustawić listę wg "volume"

Offline amsterdream

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #560 dnia: Lipiec 16, 2017, 12:00:50 pm »
Szkoda, że już teraz nie dali New Mutants

Tego to raczej wcale nie dadzą.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #561 dnia: Lipiec 16, 2017, 12:07:33 pm »
Tego to raczej wcale nie dadzą.

Tego na razie nie dadzą. Ale na liście UK New Mutants to tom 84. Jeśli nie wytną tych mutantów, to w Polsce będzie ten tytuł w przedłużeniu w drugiej 60-tce. Ja czekam też na New Warriors który osobiście  mnie cieszy. Nie mam tego Mega Marvela, ale czytałem go i pamiętam, że pierwszy zeszyt bardzo mi się spodobał i żałowałem że przeskoczyli naprzód. Tutaj będzie 1-6 po kolei.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2017, 04:31:27 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #562 dnia: Lipiec 16, 2017, 12:58:29 pm »
Tego to raczej wcale nie dadzą.
Skąd w ogóle taka myśl?
Uważasz, że jeśli dojdzie w PL do przedłużenia, to w drugiej 40/60 będą same ekskluzywy, których nie było w UK??

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #563 dnia: Lipiec 16, 2017, 01:08:02 pm »
Anion tego nie wymienił:
W sumie racja. Tych bohaterów nie będzie w tomach do 100 włącznie: Mister Fantastic, The Invisible Woman, Johnny Storm, Angel, Cyclops, Iceman, Jean Grey, Quicksilver, Banshee, Polaris, Havok, Madrox the Multiple Man, Uncanny X-Men, Colossus, Nightcrawler, Storm. Być może powrócą w tomach 101-120, bo podobno w jednym kraju już planują przedłużenie do takiej liczby tomów, ale wątpię, żeby nam dali w nich samych mutantów i FF.
Czyli będzie  :smile:

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #564 dnia: Lipiec 17, 2017, 07:18:05 am »
New Warriors który osobiście też mnie cieszy. Nie mam tego Mega Marvela, ale czytałem go i pamiętam, że pierwszy zeszyt bardzo mi się spodobał i żałowałem że przeskoczyli naprzód. Tutaj będzie 1-6 po kolei.
Gdzie Ty masz New Warriors na czeskiej liście?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #565 dnia: Lipiec 17, 2017, 07:46:10 am »
Gdzie Ty masz New Warriors na czeskiej liście?
Pisał o liście UK  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #566 dnia: Lipiec 17, 2017, 07:59:59 am »
Pisał o liście UK  :smile:
To niech się zdecyduje, bo raz pisze tak, a raz tak, wiadomo już od dawana, że nasze wydania pokrywają się z czeskimi, więc po co przywołuje ciągle listę z UK (i powiem ci że nie tylko tu to robi) więc może niech przestanie mieszać bo wiele osób to dezorientuje.

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #567 dnia: Lipiec 17, 2017, 02:11:52 pm »
mackowi3 pewnie chodziło o New Warriors który osobiście też mnie cieszy.
Nie, pisząc New Mutants chodziło mi o New Mutants :wink:


Z innej beczki - jakie opinie o najnowszym tomie (Ludzka Pochodnia)?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2017, 02:27:42 pm wysłana przez mack3 »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #568 dnia: Lipiec 19, 2017, 07:28:22 am »
Z innej beczki - jakie opinie o najnowszym tomie (Ludzka Pochodnia)?
Dla mnie całkiem OK.

Tom 19 to Punisher - Krąg Krwi (wszyscy zaskoczeni  :smile: ) ciekawe kiedy w WKKM?

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #569 dnia: Lipiec 19, 2017, 07:45:29 am »
@UP
O, to ja będę mógł zamiast mariana zrobić porównanie tego wydania z tym co zamieszczono w Essentialu Mandragory. :) Black Widow nam wywalili na koniec MMH. Może z Punisherem w WKKM będzie podobnie? W każdym razie na razie go nie ma. Aż taka wpadka z dublami jest dziwna. Pewnie jest to wina tego, że WKKM tłumaczy Mucha a MMH bracia Jankowscy, pani Agata i Anionorodnik. Dwie różne ekipy.

 

anything