Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 378510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #540 dnia: Lipiec 15, 2017, 10:40:19 am »
O ile ten pierwszy bez żenady przyznaje się, że nie ma pojęcia o czym mówi to w drugą stronę są tu osoby kreujące się na bóg wie jak oczytanych a mają problemy z odmianą czasowników.

Eeee - bez takich mnie tu. Ja dokładnie wiem co mówię.

To, że będą te tie-iny wiadomo już od dawna, skoro były na liście brytyjskiej,. Tutaj żadnych zaskoczeń. Mi szkoda, że do tomu o Inhumans nie dano jednak Silent War, zamiast Secret Invasion. W tomie z Beastem bedzie ten Hulk #161, który mkolkowi myli się ze #181. Zdziwiony jestem, że na tej liście Winter Soldier to Longest Winter. Na Wyspach było Bitter March. Fajnie też, że skoro nie dostaniemy FF Voyages w WKKM, to w tomie ze Scotem Langiem bedzie FF vol.2. Czekam na tego nieśmiertelnego Iron Fista w najlepszym wydaniu. Okładka chyba bardziej pasuje niż w Punisherze.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2017, 07:41:25 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #541 dnia: Lipiec 15, 2017, 10:54:03 am »
Tak na szybko patrząc widzę, że w tym Wonder Manie zmiana względem UK. W UK w tym tomie było coś takiego jak (Avengers Two: Wonder Man & Beast #1-3) a w Czechach mamy (Wonder-Man (vol. 2) #1-5).

To jeżeli chodzi o główną historię bo poboczna też się różni bo w czeskiej edycji brakuje w tym tomie When Avengers Clash... (Avengers #158-160)

Offline amsterdream

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #542 dnia: Lipiec 15, 2017, 11:11:00 am »
Ten Ghost Rider to ten sam co był w Mega Marvelu 1/94 tylko bez wyciętego zeszytu #4 i z dodanym #7. Czytałem niedawno i nie zestarzało się za bardzo. Klimatyczna historyjka ze świetnymi rysunkami Saltaresa i inkierem Texeiry.

Fajnie, że będzie Pulse, Under Siege i Elektra Millera. Ale tej Elektry chyba nawet nie ma co brać. Coś czuję, że Egmont w końcu wyda pełny run Franka Millera z Daredevila.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #543 dnia: Lipiec 15, 2017, 11:16:07 am »
Jest jeszcze Thor Disassembled - tak, wiem, zaden tie-in, ale ja kupie jako ciekawe uzupełnienie do Avengers Disassembled (no i siłą rzeczy prolog do Thor Reborn  :wink: )
Zastanawiam się właśnie, czy opłaca mi się to kupić. Wziąłbym ze względu na powiązanie z Upadkiem Avengers, ale nie czytuję Thora, więc wszystko już zależy od tego, jak napisano tę historię.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #544 dnia: Lipiec 15, 2017, 12:09:31 pm »
Ten Ghost Rider to ten sam co był w Mega Marvelu 1/94 tylko bez wyciętego zeszytu #4 i z dodanym #7.
Nie  :smile: To będzie to https://www.amazon.com/Ghost-Rider-Vol-Vicious-Cycle/dp/0785122966 + 2 zeszyty z drugiego tomu.

Doszło kolejne 5 tomów  :smile: Może będzie całość (ale na razie i tak nie ma numerków)

Moon Knight jest  :smile:

U nas i tak czterdziesty tom dopiero za rok  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2017, 12:32:36 pm wysłana przez JanT »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #545 dnia: Lipiec 15, 2017, 01:21:23 pm »
Zastanawiam się właśnie, czy opłaca mi się to kupić. Wziąłbym ze względu na powiązanie z Upadkiem Avengers, ale nie czytuję Thora, więc wszystko już zależy od tego, jak napisano tę historię.


To się w ogóle nie wiąże z upadkiem Avengers może poza samym logo Disassembled. I właśnie jest świetnym komiksem dla osób co nie czytują Thora bo wszystko jest wytłumaczone dokładnie co to ten cały Ragnarok jak wiele mitów z nim związanych (Mjolnir etc).





Warlock and the Infinity Watch (zwłaszcza jak podszedł Warlock z WKKM)



No nie wiem czy polski czytelnik nie będzie zbity z tropu jak w pierwszym numerze zobaczy Warlocka z Rękawicą Niskończoności i całymi reprekusjami wielkiego eventu.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #546 dnia: Lipiec 15, 2017, 02:22:40 pm »
Moon Knight jest  :smile:
U nas i tak czterdziesty tom dopiero za rok  :biggrin:
czyli wcześniej pewnie wyda to Egmont (info na ten temat w wrześniu ;) )

Mój asystent już udzielił informacji  :biggrin:
Dobrze wiesz Janku że zawsze możesz na mnie polegać ;)

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #547 dnia: Lipiec 15, 2017, 06:40:55 pm »
Kolejne 7 tytułów https://cs.wikipedia.org/wiki/Ultim%C3%A1tn%C3%AD_komiksov%C3%BD_komplet#Nejmocn.C4.9Bj.C5.A1.C3.AD_hrdinov.C3.A9_Marvelu

I tu już są zaskoczenia:

Marvel Boy z podaną zawartością: Marvel Boy (vol. 2) #1-6 Czyli jednak ten Morrisona  :smile:

Machine Man  :smile:

Chyba na razie koniec bo jest równo 60.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #548 dnia: Lipiec 15, 2017, 06:42:56 pm »
Mnie bardziej ciekawi kiedy Czesi podadzą ich listę WKKM po 120 i czy będzie się ona pokrywać z naszą ;)

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #549 dnia: Lipiec 15, 2017, 06:46:46 pm »
U nich ma nie być trzeciego rozszerzenia WKKM "distributor vydání zrušil"  :smile:

edit: Było już o tym dawno.
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2017, 06:50:35 pm wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #550 dnia: Lipiec 15, 2017, 06:48:48 pm »
U nich ma nie być trzeciego rozszerzenia WKKM "distributor vydání zrušil"  :smile:

No to niezłych rzeczy się dowiaduje ;) Nie zczaiłem tego  :shock:

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #551 dnia: Lipiec 15, 2017, 06:51:25 pm »
Ale to news sprzed paru miesięcy..

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #552 dnia: Lipiec 15, 2017, 06:53:55 pm »
Ale to news sprzed paru miesięcy..

Widocznie z czasów jak nie chciało mi się czytać wszystkiego przez wszechobecny spam wiadomo kogo ;)

Serio nie wiedziałem o tym ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #553 dnia: Lipiec 15, 2017, 07:58:27 pm »
OOOOOOOO - Pierwszy zeszyt Young Avengers będzie. Słowo Anionorodnika staje się ciałem. W te 3 lata wydano, lub zapowiedziano większość z jego propozycji WKKM 61-120 z 2015 roku. No nie ma jeszcze  New Mutants, Armor Wars czy Infinity Gauntlet, ale MMH UK ma dopiero znane 97 numerów na minimum 120, więc New Mutants i moje Dark Avengers można jeszcze wcisnąć.  I Egmont cos tam w przyszłym roku w klasyce wyda. Szkoda, że na polską edycję Spider-Mana 2099 z Marvel Now będziemy musieli poczekać do przedłużenia.

Machine Mana znam tylko z tych komiksów o Marvel Zombies kiedy wysłano go na rekonesans do świata zombiaków by sprawdził czy nie przedostaną się do Ultimate. Ale skoro będzie się czytało torcha i Valkyrię to i jego się przeczyta.


Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #554 dnia: Lipiec 16, 2017, 12:04:28 am »
To się w ogóle nie wiąże z upadkiem Avengers może poza samym logo Disassembled. I właśnie jest świetnym komiksem dla osób co nie czytują Thora bo wszystko jest wytłumaczone dokładnie co to ten cały Ragnarok jak wiele mitów z nim związanych (Mjolnir etc).
Aha, ale mnie Thor w ogóle nie interesuje, więc sobie odpuszczę, dzięki.

 

anything