Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1320 dnia: Sierpień 02, 2018, 05:47:21 pm »
Green Goblin Peter Parker: Spider-Man #44-47, Amazing Spider-Man (vol. 1) #1
Loki Loki (Vol. 1) #1-4 (to co Mucha wydała) Journey into Mystery (Vol. 1) #8

Jeszcze tylko 3  :smile:

Offline vision2001

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1321 dnia: Sierpień 03, 2018, 09:18:21 am »
Wygląda na to, że #41 będzie ostatnim zakupionym w prenumeracie numerem i od teraz zaczynam zakupy wybiórczo (czyli te pozycje, które już mam w wydaniu pl czy oryginalnym wypadają z zakupów). Trochę szkoda mi tych zeszytów dodatkowych, które niejednokrotnie są numerem #1 danej serii lub pokazują pierwszą najważniejszą historię z danym bohaterem. Z panoramy wyrosłem i jestem w stanie zaakceptować w niej braki. No więc cóż... Poza tym każdy wie, że półki niestety nie istnieją w równoległej rzeczywistości i w pewnym momencie się zapełnią tak, że miejsca brak, a tyle innych dobrych/lepszych pozycji jest dostępnych na rynku, że kasa się nie zmarnuje ;)

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1322 dnia: Sierpień 10, 2018, 12:06:49 pm »
Jest już kolejność do 60 https://cs.wikipedia.org/wiki/Ultim%C3%A1tn%C3%AD_komiksov%C3%BD_komplet#Nejmocn%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD_hrdinov%C3%A9_Marvelu Chyba tak jak było wcześniej. Na razie ciszy z 60+  :smile:

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1323 dnia: Sierpień 10, 2018, 12:10:38 pm »
# 47 DD Diabeł Stróż to to co było w WKKM ?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1324 dnia: Sierpień 10, 2018, 12:12:34 pm »
# 47 DD Diabeł Stróż to to co było w WKKM ?
Źle patrzysz. #47 to jest Diabeł Stróż w WKKM. KSM jest niżej. Od ''Nejmocnější hrdinové Marvelu'' tabelka się zaczyna. #47 w KSM to tom Nova

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1325 dnia: Sierpień 14, 2018, 06:54:28 am »
Nie wyszedł dzisiaj nowy tom a u mnie zawsze był we wtorki (jak środy wolne) bo niedaleko drukują. Nie musicie szukać na darmo bo będzie w czwartek dopiero :smile:

Offline daviddaniel

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1326 dnia: Sierpień 14, 2018, 10:25:24 am »
Czy dobrze myślę, że przy zachowaniu listy czeskiej czekają Nas do 60 trzy duble:
Ms.Marvel, Jessica Jones i Black Widow?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1327 dnia: Sierpień 14, 2018, 10:29:19 am »
Ms.Marvel to nie dubel a Black Widow nie wiadomo kiedy (bo u nas 100 na 100%  :smile: )

Offline daviddaniel

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1328 dnia: Sierpień 14, 2018, 10:55:32 am »
Ok dzięki

Offline Rafi20

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1329 dnia: Sierpień 15, 2018, 10:56:52 pm »
Drodzy forumowicze potrzebuję opinii odnośnie następujących tytułów: Inhumans, Thor, Kapitan Marvel, Nick Fury, Defenders, Ludzka pochodnia, X - Men, Falcon, Fantastyczna czwórka, Avengers, Beast, Power Man, Strażnicy Galaktyki.
Interesuje mnie jakość danego tomu oraz to czy wątki w nim zawarte nie są urwane. Z góry dziękuje za wasze opinie.

Offline Damballa

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1330 dnia: Sierpień 15, 2018, 11:26:11 pm »
Jakość tomu od strony wydania dobra, nie odbiega od tego co wydaje mucha. Fabularnie to różnie.
Nick Fury - właściwa historia, to początek runu Hickmana w serii Secret Warriors. Jest to pierwszy tom z 6. Historia w miarę zamknięta.
Thor - koniec drugiej serii Thora, po której zniknął na pewien czas. Graficznie bardzo ciekawie, fabularnie też bardzo nie odstaje. Tom stosunkowo zamknięty, o ile czytało się jakieś historie z Thorem.
Kapitan Marvel - typowa ramotka, z dość przeciętna fabuła, zwłaszcza pod kątem zeszytów, które kontynuował Starlin. Mnie się mimo wszystko podobało. Ale w porównaniu do kontynuatora, jednak bardzo daleko.
Strażnicy Galaktyki - początek runu Abnetta i Lanninga. Nowe, świeże spojrzenie na strażników po 2000 roku. Dostajemy grupę dość zbliżoną do tego co mamy w filmie. Początek nie jest zły, ale historia rozkręca się w dalszych tomach. Tom z kolekcji, nie jest zły, ale czuć że to tylko początek. Dla mnie świetna historia, ale jestem fanem kosmosu marvela.
Inhumans  - tom zamknięty, cała historia. Jest to tie-in do Secret Invasion. Czytało mnie się to bardzo dobrze, ale jest to historia mocno powiązana z kosmosem marvela, a jak już wspomniałem, osąd mój może być przez to spaczony ;-)
Pozostałych tomów jeszcze nie znam.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1331 dnia: Sierpień 16, 2018, 07:14:03 am »
Jakość tomu od strony wydania dobra, nie odbiega od tego co wydaje mucha..
Odbiega i to dość znacznie.

47 to Spider-Woman  :smile: Ciekawe kiedy ten Nova.

PS.Dickens też był jakby co  :smile: Za tydzień/dwa coś rusza?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 11:26:49 am wysłana przez JanT »

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1332 dnia: Sierpień 16, 2018, 09:25:59 am »
W którym miejscu te wydania muchy są niby lepsze niż hachette?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1333 dnia: Sierpień 16, 2018, 09:32:24 am »
W którym miejscu te wydania muchy są niby lepsze niż hachette?
Np nie są zakurzone (choć to raz jest raz nie ma) Rozjazdy kolorów też się zdarzają choć nie jakieś duże.
Wyblakłe strony też się trafią.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1334 dnia: Sierpień 16, 2018, 09:39:13 am »
Zakurzone?

 

anything