Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -gościu-

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1215 dnia: Lipiec 02, 2018, 09:56:02 pm »
Oczywiście, że trochę tego było, ale specjalnie wymieniłem te, które odebrałem najbardziej skrajnie. Wojna Kree i Kapitan Marvel (z wyjątkiem Śmierci Kapitana Marvela), to akurat jeszcze lata 70-te. Wojny nie czytałem, Kapitan świetny. W zaległych do przeczytania mam jeszcze Warlocka.


Zamówiłem Under Siege, bo widzę, że w Empiku już nie ma, pewnie z Gildii też zniknie niedługo. Na Doktor Strange: Odrębna rzeczywistość się spóźniłem  :doubt:  Ale załapałem się jeszcze na Scarlet Witch z Avengers West Coast Byrne, z którym też długo się zastanawiałem.

Offline Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1216 dnia: Lipiec 02, 2018, 10:49:52 pm »
Koniecznie przeczytaj "Wojne Kree ze Skrulami" - dla mbie tak samo dobre jak te dwa tomy Kapitana Marvela.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1217 dnia: Lipiec 02, 2018, 11:50:02 pm »
Ja byłem dość zniesmaczony "Wojną Kree ze Skrullami", gdy przeczytałem ją pierwszy raz. Dopiero za drugim razem po przeczytaniu 5 zeszytów z tomu o Kapitanie Marvelu, byłem w stanie ją docenić.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1218 dnia: Lipiec 03, 2018, 07:24:05 am »

Co jeszcze zaliczyłbyś do najlepszych?



Patrząc na WKKM i SBM łatwo mi weszły i dobrze pamiętam:
*Fantastyczna Czwórka: Nadejście Galactusa
*Życie i śmierć Kapitana Marvela
*Deathlok
*Warlock
*Uncanny X-Men: Dni Minionej Przyszłości
*Doktor Strange: Odrębna Rzeczywistość
*X-Men: Bóg kocha, człowiek zabija
*Scarlet Witch - Mroczne wizje
*Warlock i Straż Nieskończoności
*Oblężeni.

Kolejność losowa.

Reszta po prostu nie była dla mnie zjadliwa. I po przeczytałem z "obowiązku".

Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Nawimar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1219 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:38:03 am »
Tytułem drobnej przypominajki:   
 
http://paradoks.net.pl/read/35502-kompletna-elektra-juz-jutro 
 
 

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1220 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:42:00 am »
A czy w tym komiksie są jakieś wątki homoseksualne? Po okładce zgaduję, że kultura gender będzie bezwstydnie promowana!














Spoiler: pokaż
dla młodszych użytkowników: parodiuję tu swego czasu dość słynny wpis Feldkurata (chyba) :)

Offline Nawimar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1221 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:56:41 am »
Oprócz dźgania na wszystkie strony sztyletami Sai (być może są tacy co lubią; nie wiem, bo średniowieczny jestem, a teraz zdaje się sporo się dzieje w tym temacie) wszystko jest po bożemu. Mordowania matek przez mściwe potomstwo też w tej pozycji nie uświadczymy. Za to jest sporo Daredevila co mnie prywatnie bardzo cieszy.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1222 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:59:01 am »
Tytułem drobnej przypominajki:   
 
http://paradoks.net.pl/read/35502-kompletna-elektra-juz-jutro 
 
 


A to nie było w planie wydawniczym Sideci i teraz potencjalnie Egmontu?
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Nawimar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1223 dnia: Lipiec 03, 2018, 10:01:53 am »
Jeśli Egmont skusi się na staż "Milli'ego" w "Daredevilu vol.1" to zapewne przynajmniej te fragmenty, które stanowiły część fabuł publikowanych w tym miesięczniku faktycznie "załapią" się do egmoncianych zbiorówek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1224 dnia: Lipiec 03, 2018, 11:27:03 am »
Najlepszy tom kolekcji (i jeden z najgrubszych  :smile: ) Anion na FB powinien zrobić jakieś odliczanie od tygodnia  :smile: Oby z tłumaczeniem wszystko grało.

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1225 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:13:23 pm »
Najlepszy tom kolekcji (i jeden z najgrubszych  :smile: ) Anion na FB powinien zrobić jakieś odliczanie od tygodnia  :smile: Oby z tłumaczeniem wszystko grało.
Ja też się ogromnie cieszę z tego tomu, zwłaszcza, że jeżeli Egmont zdecyduje się na DD Millera, to szybko go nie dostaniemy :cry:

PS: Nadal uważam, że Egmont mógłby na grubo wydać DD Millera niezależnie od następujących po sobie runów Brubaker-Diggle-Waid-Soule. Otwierałoby to możliwość  publikowania innych historii np. miniserii jak "End of days" Bendisa, postulowany przeze mnie "Fall from Grace" i DD DeMatteisa, albo wspominany przez mkolka krótki run Macka :smile: Ale tak nie będzie, więc planować sobie mogę :razz:

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1226 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:21:06 pm »
PS: Nadal uważam, że Egmont mógłby na grubo wydać DD Millera niezależnie od następujących po sobie runów Brubaker-Diggle-Waid-Soule.
Jak puszczą Soule'a w ANAD Marvel (a tam ciasno kapeczkę  :smile: ) to pewnie jakoś równo z Diggle'm.

W takim tempie jak Egmont wydaje DD to jeśli planują to szybko wyjdzie ten Miller (a Waida mogą też pominąć)

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1227 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:27:07 pm »
Jak puszczą Soule'a w ANAD Marvel (a tam ciasno kapeczkę  :smile: ) to pewnie jakoś równo z Diggle'm.

W takim tempie jak Egmont wydaje DD to jeśli planują to szybko wyjdzie ten Miller (a Waida mogą też pominąć)
W ANAD DD na pewno nie puszczą, zresztą tak jak już pisałem, podejrzewam, że jak u nas będą kończyć Waida , to w USA będzie już wydanie zbiorcze runu Soule'a.Pominięcie Waida przez Egmont byłoby działaniem niezrozumiałym. To bardzo ważny run, co więcej naprawdę świetnie napisany. Gdyby Egmont tego nie wydał byłbym pierwszym, który cisnąłby na nich stek przekleństw :razz:

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1228 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:30:52 pm »
W ANAD DD na pewno nie puszczą
Serio? Mogą puścić DD a nawet i Punishera  :smile: DD jest właśnie dość prawdopodobny w ANAD Marvel (jak się zmieści  :smile: ) Ale poczekajmy jeszcze te 2 miesiące (ale ten czas szybko frunie  :smile: )

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1229 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:33:06 pm »
DD jest właśnie dość prawdopodobny w ANAD Marvel (jak się zmieści  :smile: )
Ja wątpię, by Egmont wydał coś z DD dopóki wydaje zbiorcze wydania najważniejszych runów. Ale może TK zaskoczy mnie we wrześniu :smile: