trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2190 dnia: Październik 10, 2018, 01:53:21 pm »
Super info to może i u nas sie doczekamy od NSC, trochę martwi że to Eric nie będzie rysował...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline kosmoski

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2191 dnia: Październik 14, 2018, 09:14:30 pm »
Przepraszam za trywialne pytanie, ale czy warto kupić Jamesa Bonda? Dobre to? Do czego byście to przyrównali?
Dobre, czytałem na razie pierwszy tom, drugi czeka w kolejce. Trochę podobne do Queen & Country, tyle że w Bondzie znacznie więcej akcji.
Przeczytałem i drugi, dawno nie miałem do czynienia z takim szrotem. Durna fabuła oraz słabe rysunki. I zakończenie - tak głupie i nielogiczne z punktu widzenia jakiegoś do tego momentu pseudo budowania charakterów postaci, że zęby bolą...
Bardzo nie polecam.

Offline janjedlikowski

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2192 dnia: Październik 15, 2018, 03:25:53 pm »
Ok, dzięki za info. Czyli na razie odpuszczam.

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2193 dnia: Październik 15, 2018, 04:52:53 pm »
Przeczytałem i drugi, dawno nie miałem do czynienia z takim szrotem. Durna fabuła oraz słabe rysunki. I zakończenie - tak głupie i nielogiczne z punktu widzenia jakiegoś do tego momentu pseudo budowania charakterów postaci, że zęby bolą...
Bardzo nie polecam.


To co napisałeś o drugim tomie to w większości pasowałoby do mojej opinii już o pierwszym. A jeśli Ty go chwaliłeś to ta dwójka to musi być chała straszna. No chyba że jedynkę przeczytałeś mając dobry dzień i dlatego Ci weszła :smile:

Offline kosmoski

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2194 dnia: Październik 15, 2018, 06:12:07 pm »
Sam zaczynam się zastanawiać, czytałem w oryginale, może przez to...

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2195 dnia: Październik 17, 2018, 09:49:05 pm »
Włąśnie skończyłem zakupione nieco pośpiesznie i tak na dopchnięcie zamówienia podczas promocji w NSC dziełko pt."LooseEnds". Nic o tym tytule nie wiedziałem, a tymczasem mamy tu szybki, sensacyjny komiks.  Podobało mi się, choć dużo tu chaosu, Latour stworzył niezłą miniserię. Żałowałem zresztą dzisiaj , że to tylko cztery zeszyty...Mam  też ochotę obejrzeć "Prawdziwy romans" TScotta. :D
Rysunki Brunnera miejscami zaskakują pomysłowością, a kolorki aż walą po oczach - we fragmentach, gdzie walić powinny.  :) Tak więc zaryzykowałem- bo zwykle interesowały mnie inne rzeczy ze sklepu NSC - i nie przegrałem, jak będziecie mieli szansę, sięgnijcie po "LooseEnds". Dobra rzecz.

Offline Komediant

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2196 dnia: Październik 17, 2018, 11:13:23 pm »
Też polecam, chociaż nie doczytałem jeszcze do końca - po 3 zeszytach, wydanych w większym, 'deluxowym' formacie, autorzy zajęli się innymi sprawami, pamiętam że szukałem informacji o ostatnim zeszycie i trudno było cokolwiek znaleźć. Zakończenie wyszło po latach przerwy w innym wydawnictwie. Ale komiks mocny, doskonale narysowany, z przyciągającymi uwagę okładkami.

Offline Moreroms

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2197 dnia: Październik 18, 2018, 09:15:09 am »
NSC na instagramie zapowiedziało Infidel na pierwszą połowę 2019. Ktoś zna? Poleca?

Offline -gościu-

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2198 dnia: Październik 18, 2018, 09:28:49 am »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2199 dnia: Październik 18, 2018, 09:35:55 am »
Oni to nie potrafią usiedzieć nic nie zapowiadając  :biggrin: Bardzo fajnie że dają dużo one-shotów  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2200 dnia: Październik 18, 2018, 09:58:59 am »
Oni to nie potrafią usiedzieć nic nie zapowiadając  :biggrin: Bardzo fajnie że dają dużo one-shotów  :smile:
Na pewno one shot? To chyba jest tworzone na podobnej zasadzie jak Briggs Land, czyli 5 zeszytowe mini, każda na jeden zbiorczy. Takie mam wrażenie. To jest bardzo świeża seria, więc nie będę zdziwiony jak dostanie kontynuację, bo tam chyba jest nawet otwarte zakończenie na to.
Żeby nie było jak z Oblivion Song, że jeden tom na rok.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2018, 10:03:03 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2201 dnia: Październik 18, 2018, 10:04:36 am »
Ale na razie one-shot  :smile: Briggs Land ma jedynkę (i tomy po 6 zeszytów)
Żeby nie było jak z Oblivion Song, że jeden tom na rok.
Byle się czepiać  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2202 dnia: Październik 18, 2018, 10:11:44 am »
Byle się czepiać  :biggrin:
marudzić panie, marudzić


Offline donTomaszek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2203 dnia: Październik 22, 2018, 07:58:10 pm »
Przeczytalem kilka dni temu Head Lopper 2. Szczerze mowiac po swietnej jedynce troszke balem sie czy Macleanowi uda sie utrzymac poziom. Niepotrzebnie, bo jest dobrze, jesli nawet nie lepiej!

Sama opowiesc jest banalnie prosta - bohaterowie trafiaja na wyspe, gdzie staja do turnieju o przywodztwo nad Karmazynowa Wieza. Wieza ta nigdy nie zostala zdobyta. Nie sa jedynymi wojownikami, bo zewszad przybywaja przerozni madafakerzy bo wziac udzial w potyczce. Do przejscia jest kilka leveli i sporo miecha do ubicia. Tylko tyle i az tyle. Ponownie, niesamowite rozwiazania, twisty w opowiesci i wszechobecna groteskowosc sprawiaja, ze lektura jest wyborna.

Graficznie - jak poprzednio. Jest super. Nie wyobrazam sobie, aby ten komiks moglby byc rosowany przez kogos innego. Bardzo dynamiczne kadrowanie, zabawy z perspektywa, przecudacznie zaprojektowane postacie (zwlaszcza potwory!) oraz przede wszystkim - sceny walki ida w parze ze swietnie napisana historie. Tak jak w czesci pierwszej co chwile widzimy fruwajace, uciete glowy czy inne konczyny. Jest brutalnie, ale subtelnie i cartoonowo.

Czy warto? Zdecydowanie! Head Lopper to jedna z najlepszych obecnie wydawdanych w Polsce serii - bardzo oryginalna i niesamowicie wciagajaca. Ja, czekam na wiecej.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline midar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2204 dnia: Październik 23, 2018, 06:48:15 pm »
Z Facebooka:
Już 21 listopada wydamy ostatni tom serii "Zabij albo zgiń". Czekacie? Ciekawi jesteście jak rozwiąże się kwestia motywów Dylana?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1396023437197989&id=950768171723520
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2018, 06:53:55 pm wysłana przez midar »

 

anything