Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1425 dnia: Styczeń 13, 2018, 06:06:28 pm »
A do kiedy ten kupon z empiku mozna dostac?

Offline Cringer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1426 dnia: Styczeń 13, 2018, 06:25:33 pm »
u leniuszek :)
"Regulamin promocji "20 zł na następne zakupy".
zamknij
Kup dowolny produkt z wyprzedaży, odbierz zamówienie.
W koncie mój empik zostanie dopisany rabat 20 zł, w ciągu 24h od odebrania przesyłki. Rabat naliczy się przy następnych zakupach od minimalnej kwoty zamówienia 100 zł.
Rabat 20 zł zostanie przypisany maksymalnie 3 razy (należy dokonać 3 zamówień z wyprzedaży).
Promocja nie dotyczy produktów z działów: Małe AGD, Elektronika, Gry i Programy, Podręczniki szkolne, produktów nie dystrybuowanych przez Empik oraz produktów z wyprzedaży.
Promocja jest ważna do godz. 23:59 dnia 30.01.2018 roku lub do wyczerpania zapasów, w salonach empik i na empik.com. Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub kodami empik.com. Szczegółowy regulamin promocji w salonach empik dostępny pod adresem www.empik.com/regulaminy-empiku

Ogólne warunki promocji znajdują się w Regulaminie sklepu internetowego empik.com dostępnym pod adresem www.empik.com/regulamin
 "

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1427 dnia: Styczeń 13, 2018, 06:32:16 pm »
Kupić flamastry za 5 zł i albo dopłacić za przesyłkę, albo zmarnować czas/pieniądze na dojazd do salonu... Żeby dostać 20 zł upustu od zdecydowanie mało atrakcyjnych cen empikowych...
Gdyby nie fakt, że mam kartę na zakupy u nich to nawet bym tam nie zaglądał. Jakim cudem to się jeszcze na rynku utrzymuje?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1428 dnia: Styczeń 13, 2018, 07:28:51 pm »
u leniuszek :smile:
Dzieki :) niestety moj telefon srednio sie nadaje do takich rzeczy, a nie mam dostepu do komputera

Offline Cringer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1429 dnia: Styczeń 14, 2018, 12:32:54 am »
Kupić flamastry za 5 zł i albo dopłacić za przesyłkę, albo zmarnować czas/pieniądze na dojazd do salonu... Żeby dostać 20 zł upustu od zdecydowanie mało atrakcyjnych cen empikowych...

zawsze możesz kupić flamastry i kredki, na nich samych zaoszczędzisz 20zł :smile:


JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1430 dnia: Styczeń 18, 2018, 12:50:12 pm »

Offline jeanvanhamme

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1431 dnia: Styczeń 18, 2018, 01:46:17 pm »
Jezu jak się cieszę, że NSC tak dobrze sobie radzi. Jak to ktoś trafnie sformułował "żyję w traumatycznym strachu, że wszystko co dobre i związane z komiksami nie może się w Polsce udać, że finalnie i tak zostaniemy opuszczeni z niedokończonymi seriami".

GO GO GO NSC

Offline gobender

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1432 dnia: Styczeń 18, 2018, 02:04:23 pm »
Zaskakująca ale bardzo pozytywna informacja. Zwłaszcza w kontekcie mnogości tytułów SH dostępnych w empiku.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1433 dnia: Styczeń 18, 2018, 03:06:58 pm »
Nie dziwią mnie dobre wyniki sprzedaży, sam zrezygnowałem z niektórych tytułów Egmontu na rzecz NSC.


Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1434 dnia: Styczeń 18, 2018, 03:25:10 pm »
No to łyżka dziegciu. Popatrzcie co jest na dalszych miejscach. Słowem - w empiku nie opłaca się kupować komiksów, sprzedają się głównie ewergriny plus to, co z jakiegoś powodu ma cenę atrakcyjną, albo przynajmniej znośną. A do PG2 była jeszcze dodatkowa promocja w postaci 20zł na następne zakupy (nieliczne pozostałe komiksy z tą promocją to był jakiś odpad). Czyli - ta pozycja to wynik splotu kilku czynników raczej pozamerytorycznych. Nie doszukiwałbym się w tym wyrazu szczególnego uznania czytelników.
Co oczywiście nie zmienia zdania, ze NSC życzę jak najlepiej i niech sprzedają tony komiksów. I nie wątpię, że w przeciwieństwie do niektórych na razie na sprzedaż nie narzekają.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Cringer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1435 dnia: Styczeń 25, 2018, 01:05:48 am »
Wczoraj NSC wrzuciło na swojego facebooka trailer Oblivion Song. Warto obejrzeć, ciekawie się to zapowiada.
https://www.facebook.com/nonstopcomics/posts/1184091325057869

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1436 dnia: Styczeń 26, 2018, 08:37:03 am »
Z katalogu tego nie wyłapałem, pobieżnie przeglądałem chyba, ale teraz jak marcowe zapowiedzi trafiły do przedsprzedaży to widać, że ceny Monstressy i Black Monday zostały utrzymane, ale ilość stron spadła. Szczególnie w TBMM.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1437 dnia: Styczeń 26, 2018, 09:12:01 am »
Bo to są stałe ceny do serii  :smile: Kolejne tomy mogą być grubsze i cena może być taka sama.

Przykłady:

Zabij albo Zgiń 2 cena 44 zł stron 176
Zabij albo Zgiń 3 cena 44 zł stron 120

Rat Quenns 2 cena 42 zł stron 128
Rat Queens 3 cena 42 zł stron 160

Te ceny są bardzo dobre  :smile:

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1438 dnia: Styczeń 26, 2018, 09:18:57 am »
JanT, ja rozumiem ideę, choć i też nie lamentuję że ceny są wysokie.
Po prostu zauważyłem dopiero oczywisty fakt, że ilość stron w takim Black Monday spadła znacznie.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1439 dnia: Styczeń 26, 2018, 09:26:32 am »
Po prostu zauważyłem dopiero oczywisty fakt, że ilość stron w takim Black Monday spadła znacznie.
Po prawdzie nie wiadomo ile tych stron tam będzie bo tom jeszcze nie wyszedł w "oryginale".

A w katalogu (i nie tylko) NSC są błędy ze stronami jak wszędzie  :smile:

Odrodzenie 2 i 3 ma po 144 strony a nie 128. Monstressa 1 ma 208 stron a nie jak podają/podawali 192.