Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1410 dnia: Styczeń 08, 2018, 11:46:07 pm »

Zabij największe rozczarowanie jak dla mnie z NSC, nie jestem w stanie strawić tego komiksu, ciągle odnoszę wrażenie ze gdzie te historię czytałem i jakoś totalnie mnie nie przekonuje do siebie ten komiks.

Offline mibartek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1411 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:39:51 am »
Zabij największe rozczarowanie jak dla mnie z NSC, nie jestem w stanie strawić tego komiksu, ciągle odnoszę wrażenie ze gdzie te historię czytałem i jakoś totalnie mnie nie przekonuje do siebie ten komiks.


Widać ludzie mają różne gusta :) do tego z dotychczasowych tomów (1-3) to chyba v1 jest najlepszy, więc jak Ci nie podeszło to chyba nie podejdzie.
A czytałeś Fatale/Criminal/Fade Out? Bo mimo nowych wątków i postaci to jednak Brubaker te historie pisze dość podobnie. Mi to bardzo nie przeszkadza i "daję się nabierać" na nową oprawę, ale wiem, że sporo ludzi na to narzeka. (zresztą pisałem o podobieństwie w poprzednim poście też)
Podobnie ja mam np z książkami Jonathana Carrolla (jeżeli mogę wtrącić taki offtop) - niby fajnie się czyta, ale tak naprawdę 3/4 tytułów to podobne historie/bohaterowie. (jakiś niespełniony twórczo facet, femme fatale, inna "dobra" ale nie tak atrakcyjna kobieta i to wszystko przeplecione elementami magii).

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1412 dnia: Styczeń 09, 2018, 09:53:12 am »
Fatale też nie mój klimat, jak uwielbiam Noir tak te eksperymenty totalnie nie podchodzi.
Criminal jak najbardziej tak
Na Fade Out czekam.
W sumie jak urzekło Velvet.
Ed pisze fajnie, ale go trawię w wersji bez magiji :D


JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1413 dnia: Styczeń 12, 2018, 06:22:35 pm »

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1414 dnia: Styczeń 12, 2018, 07:56:43 pm »
Są cycki  :biggrin:
Serio? Tylko tyle z tego wyłapałeś?  :roll:
Może świetne serie w dobrej cenie i to już niedługo w PL.  :doubt:

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1415 dnia: Styczeń 12, 2018, 08:04:30 pm »
Cycki są ważne. :smile:

Offline absolutnie

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1416 dnia: Styczeń 12, 2018, 08:10:25 pm »
Serio? Tylko tyle z tego wyłapałeś?  :roll:


Też chciałem się żachnąć na tę uwagę o cyckach, ale obejrzałem ten katalog i muszę przyznać, że JanT. miał rację podkreślając, że są.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1417 dnia: Styczeń 12, 2018, 08:20:16 pm »
Miałem nadzieję, że cena obcojęzycznych wydań będzie ciut niższa...

W komiksie o panu Higginsie wampir na okazany mu krzyż reaguje entuzjastycznym radzieckim okrzykiem, zauważyliście?

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1418 dnia: Styczeń 12, 2018, 08:26:22 pm »

Też chciałem się żachnąć na tę uwagę o cyckach, ale obejrzałem ten katalog i muszę przyznać, że JanT. miał rację podkreślając, że są.

Myślę, że mkolkowi chodzi o to, że tam nie tylko cycki widać...
Albo po prostu nie lubi cycków.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline absolutnie

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1419 dnia: Styczeń 12, 2018, 09:00:02 pm »
Myślę, że mkolkowi chodzi o to, że tam nie tylko cycki widać...



Reszta nie jest aż tak imponująca.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1420 dnia: Styczeń 12, 2018, 09:18:55 pm »
Serio? Tylko tyle z tego wyłapałeś?  :roll:
Może świetne serie w dobrej cenie i to już niedługo w PL.  :doubt:
(za) Serio to ty do wszystkiego podchodzisz  :smile:

Katalog jest fajny bo są w nim rzeczy nie podawane wcześniej np format (w Vei jest większy czego nie było wiadomo) liczba stron, przykładowe plansze, opis fabuły, ISBN no i cycki  :biggrin:

Offline midar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1421 dnia: Styczeń 12, 2018, 10:00:26 pm »
Fajny katalog http://nonstopcomics.com/wp-content/uploads/2018/01/Nonstopcomics_katalog_2018_1.pdf
Są cycki  :biggrin:
To bardzo ładne cycki 😀. Dzięki Janie. Właśnie tak! Więcej luzu, bo ostatnio te różne dyskusje bardzo serio i nerwowo.

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1422 dnia: Styczeń 13, 2018, 08:55:23 am »
Super ten katalog niech inni się uczą :D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1423 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:37:11 pm »
Fajny katalog, profesjonalny.
Niby nic w nim nowego, ale już jest szerszy pogląd na nadchodzącą ofertę (ilość stron, ceny).

Offline Cringer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1424 dnia: Styczeń 13, 2018, 05:52:41 pm »
Nie dodaję tego do działu wyprzedaż, bo to taka średnia wyprzedaż ale może się komuś zbierającemu serie to przydać.
Odrodzenie 2 i Paper girls 2 już dostępne na empik.com z rabatem 20%. Można ładnie przyoszczędzić wykorzystując kupon z wyprzedaży np Odrodzenie 2 (26,83zł) i Paper girls 2 (26,82 zł) i nowe WKKM (33,32zł) i za całość wychodzi nam 86,97zł. Ogólnie wtedy Odrodzenie i Paper wychodzą nam z 36% rabatem. A kupon można zdobyć kupując nawet flamastry za 5zł (tylko trzeba mieć założony "mój empik").

 

anything