Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 616979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 24, 2017, 01:46:10 pm »
Dobrze przeczytałem i dobrze zrozumiałem  :smile: i myślę że przesadzasz.
ok, przepraszam cię, ale ja to tak odbieram, zapewnienie sobie wyłączności wydawnictwa takiego jak Image, eliminuje konkurencję, która mogłaby podebrać lepsze i ciekawsze tytuły dla siebie, ja bym tak zrobił, wyłączność daje także możliwość dyktowania ceny, oczywiście rynek to zawsze weryfikuje w późniejszym czasie. Ma nadziej, że moje obawy są bezpodstawne.

Zwróć także uwagę że w sklepie są tylko komiksy Image, nie ma żadnych innych wydawnictw.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 01:53:02 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Kielo

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 24, 2017, 02:05:26 pm »
Hmmm... i znów będę tą marudą co chce wylewać kubły zimnej wody.

Skoro juz narzekamy ;) to ja rowniez sie dolacze. Z tego zestawu, moim zdaniem, mozna spokojnie usunac "Nameless".

Niepotrzebie skomplikowana fabula, ktora uniemozliwia zrozumienie zamyslu autora i ogromnie rozbudowany "universe" a calosc zamyka sie w szesciu zeszytach. Mial byc Lovecraft a wyszlo tak sobie...

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 24, 2017, 02:28:54 pm »
Zaraz się okaże, że niczego nie warto wydawać :) Kto co lubi, pewnie są tacy, którzy by chcieli wydawania gnieciuchów Marka Millera, a może nawet są przekonani, że to dobre komiksy...

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 24, 2017, 02:44:25 pm »
Kto co lubi, pewnie są tacy, którzy by chcieli wydawania gnieciuchów Marka Millera, a może nawet są przekonani, że to dobre komiksy...
Jupiter's Legacy to dobry komiks  :biggrin:

"Robert Kirkman znany jest w Polsce głównie jako twórca „Żywych Trupów”, tzw. specjalista od zombie, który w tym gatunku namieszał nie tylko serią komiksową ale i telewizyjną. Warto jednak przyjrzeć się jego innym komiksom. które w USA cieszyły się swego czasu nie mniejszą popularnością i zdecydowanie zasługują na wydanie w naszym rodzimym języku."

http://nonstopcomics.com/5-komiksow-roberta-kirkmana-ktore-trzeba-znac/

I jeszcze ta okładka:



Nadzieja...
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 02:54:25 pm wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 24, 2017, 02:52:58 pm »
Cokolwiek by nie było i tak będzie narzekanie ;)

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 24, 2017, 02:55:50 pm »
Czyli na razie mamy....
Sklep komiksowy z trejdami Image w cenach podobnych do Atomu czy Multiversum.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 24, 2017, 02:56:02 pm »
Cokolwiek by nie było i tak będzie narzekanie :wink:
Mnie ucieszy wszystko z Image  :smile: a narzekać to będę tylko na "chłodnice" jak się znajdą  :biggrin:

Czyli na razie mamy....

z ich FB:

pyt: "Witam! Kiedy można się spodziewać planu wydawniczego?"
od: "Gdy tylko dopniemy wszelkie formalności. Prosimy o cierpliwość"

Offline Koalar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 24, 2017, 03:10:36 pm »
Fajnie, jak nie przestrzelą nakładów, to będzie git. Pozdro i powo.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Wolf85

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 24, 2017, 03:40:01 pm »
Śmierdzi mi to póki co jakąś bardziej jakąś przeceną na TP w Diamondzie niż współpraca bezpośrednio z Image. Wielu wydawców przyznawało, że ta wspólpraca jest trudna (zwłaszcza ze Skybound). Pożyjemy zobaczymy, jak z Fantasmoagorie, niech najpierw cos wydadzą.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 24, 2017, 04:18:43 pm »
Zaraz się okaże, że niczego nie warto wydawać :smile: Kto co lubi, pewnie są tacy, którzy by chcieli wydawania gnieciuchów Marka Millera, a może nawet są przekonani, że to dobre komiksy...
Chodzi  zapewne o Millara?

Ceny anglojęzycznych tpb w sklepie jednak wyższe niż w Mvrsm, dychę więcej za tom Criminal czy ok.7 złociszy za Injection to jednak sporo.


Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 24, 2017, 04:50:11 pm »
E tam. Millar czy nie Millar. Komiksy niewarte zapamiętania, to i po co się nazwiskiem kłopotać.

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 24, 2017, 05:59:34 pm »
No wiadomo, że literówka, więc po co się czepialstwem kłopocić...

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 24, 2017, 08:49:54 pm »
I jeszcze ta okładka:



Nadzieja...


Ten i kilka innych tekstów na stronie Pawła Deptucha. Jeśli on będzie miał jakiś wpływ na dobór tytułów to Invincible to pewniak  :biggrin:

Offline Zakrza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 24, 2017, 08:58:41 pm »

Ten i kilka innych tekstów na stronie Pawła Deptucha. Jeśli on będzie miał jakiś wpływ na dobór tytułów to Invincible to pewniak  :biggrin:
Wpisałem "Paweł Deptuch non-stop" i nie znalazłem nic związanego z tematem, więc dopytam: kto to? Jakiś redaktor merytoryczny/tłumacz/korektor nowego wydawnictwa?
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline Doctus

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 24, 2017, 09:07:18 pm »
@Zakrza
Paweł Deptuch z tego co pamiętam to bloger, fan Image który z pasji pisał o tym wydawnictwie. Jeżeli ten pan będzie częścią projektu, to bardzo się ucieszę. Tak samo jak się cieszyłem z angażu @Aniona i @kelena do kolekcji kioskowych, i kiedy się dowiedziałem że jednym z tłumaczy Egmontu jest Oskar "Komiksomaniak" Rogowski. Im więcej osób z fandomu "u sterów" tym większy szacunek do marek. A jeśli wydawany będzie Invincible, to biegnę już z pieniędzmi pod okoliczną księgarnie. Bardzo przyjemne superhero.

 

anything