Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archie

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #915 dnia: Październik 02, 2017, 10:30:36 pm »
A ja z miejsca zakładałem demona :smile: Dzięki.
Bo w komisie to chodzi o demona i transakcje płacone w krwi.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #916 dnia: Październik 03, 2017, 12:38:24 am »
Ha! Przeczucie mię zatem nie myliło :D Może zatem kupię, chociaż to Hickman...

Offline [robak]

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #917 dnia: Październik 03, 2017, 08:31:15 am »
Nie odpuszczaj Hickamana. Ja zawsze patrzę tak: kupię, BO to Hickman. Nie wiem co jego czytałeś, ale autorskie serie są świetne (nie superhero, których nie znam po prostu).

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #918 dnia: Październik 03, 2017, 08:41:23 am »
ale autorskie serie są świetne

Pro tip. Jego superhero serie są jeszcze lepsze.



« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2017, 08:46:31 am wysłana przez Gr8responsibility »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #919 dnia: Październik 03, 2017, 08:46:14 am »
Secret Hickmana to straszna kaszana  :smile:

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #920 dnia: Październik 03, 2017, 08:48:23 am »
Secret Hickmana to straszna kaszana  :smile:


Taka kaszana, że po jej zakończeniu był tak wykończony pracą, że musiał iść na wypoczynek. Poświęcił się jej w całości.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #921 dnia: Październik 03, 2017, 08:53:08 am »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #922 dnia: Październik 03, 2017, 08:54:29 am »
Pisałem o tym jakby co https://www.amazon.com/Secret-1-TP-Jonathan-Hickman/dp/160706622X  :smile:


No nie znam więc rzeczywiście musi być kaszanką.

Offline Itachi

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #923 dnia: Październik 03, 2017, 12:53:56 pm »
Paper Girls

Sam nie wiem co o tym sądzić. Komiks czyta się płynnie jak na Vaughana przystało, czytelnik od początku chce poznać całą intrygę, ale znaków zapytania przybywa z każdym kolejnym rozdziałem. Na końcu można się zastanowić o czym to jest? O co tutaj chodzi? Odpowiedź można zawrzeć w dwóch zdaniach bo cała reszta owiana jest tajemnicą. Nie byłem przekonany czego jestem świadkiem na kadrach. Nie podejmę się oceny pierwszego tomu. Trzeba poczekać na więcej i przekonać się czy stopniowo będziemy otrzymywać klocki do układanki, czy nadal autor będzie nas bombardował niezwykłymi scenami, z których wyniknąć może praktycznie wszystko. Styl Chianga kompletnie nie pasował mi w serii Wonder Woman, tutaj natomiast sprawdza się doskonale. Pod tym względem nie mam żadnych zastrzeżeń.

Polecam? Nie polecam? Sam nie wiem (ze wskazaniem na polecam :wink: ).

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #924 dnia: Październik 03, 2017, 01:25:49 pm »
Paper Girls

Sam nie wiem co o tym sądzić. Komiks czyta się płynnie jak na Vaughana przystało, czytelnik od początku chce poznać całą intrygę, ale znaków zapytania przybywa z każdym kolejnym rozdziałem. Na końcu można się zastanowić o czym to jest? O co tutaj chodzi? Odpowiedź można zawrzeć w dwóch zdaniach bo cała reszta owiana jest tajemnicą. Nie byłem przekonany czego jestem świadkiem na kadrach. Nie podejmę się oceny pierwszego tomu. Trzeba poczekać na więcej i przekonać się czy stopniowo będziemy otrzymywać klocki do układanki, czy nadal autor będzie nas bombardował niezwykłymi scenami, z których wyniknąć może praktycznie wszystko. Styl Chianga kompletnie nie pasował mi w serii Wonder Woman, tutaj natomiast sprawdza się doskonale. Pod tym względem nie mam żadnych zastrzeżeń.


Polecam? Nie polecam? Sam nie wiem (ze wskazaniem na polecam :wink: ).

Mnie Paper Girls zdecydowanie się podobał. Zdecydowanie będę kupował kontynuacje tej serii.
Polecam tez Czarny Młot Jeffa Lemire'a, dla mnie to tytuł jeszcze lepszy od Paper Girls.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2017, 01:31:59 pm wysłana przez dziku77 »

Offline donTomaszek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #925 dnia: Październik 03, 2017, 01:50:54 pm »
Co do Hickmana to polecam jego The Nightly News, komiks bardzo na czasie. Graficznie petarda. Gdyby Non Stop zdecywalo sie na ten tytul, bralbym od razu. Jedna z bardzo niewielu rzeczy z mojej skromnej kolekcji, ktora po sprzedaniu, kupilem raz jeszcze, a mimo to wzialbym takze po polsku.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2017, 01:54:30 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline clandestino

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #926 dnia: Październik 08, 2017, 09:39:37 am »
Polecam Paper Girls. Klimat lat 80-tych wręcz wylewa się z komiksu, bardzo podoba mi się charakterystyczna dla tamtego okresu "neonowa" kolorystyka. Historia jest wciągająca i niesztampowa - skończyłem komiks i nadal nie mam pojęcia o co chodzi, ale chcę więcej!

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #927 dnia: Październik 09, 2017, 01:26:42 pm »

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #928 dnia: Październik 09, 2017, 04:46:31 pm »
O ile w ostatnim miesiącu kupiłem tylko Paper Girls, to w tym zamówiłem już 5 tytułów z wydawnictwa. Mam tylko obawy że drugie tomy wydanych tytułów mogą być sporo droższe.
Wolałbym też grube okładki, jak u Muchy. Oferta wydawnictwa trafia w moje gusta, więc w następnych miesiącach  także mogą na mnie liczyć.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #929 dnia: Październik 09, 2017, 05:42:00 pm »
Mam tylko obawy że drugie tomy wydanych tytułów mogą być sporo droższe.
Zwłaszcza one-shotów  :biggrin: Myślę że nie masz się czego obawiać.

Gildia już ma tytułu z przykładowych plansz  :smile:
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2017, 05:52:14 pm wysłana przez JanT »