trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 25, 2017, 02:55:59 pm »
Mieli napisać "wznowimy serię której fani domagali się od lat" trochę dziwne  :smile:

A o co ludzie proszę by wznowić? bo poza "zablokowanym" Vertigo to mi przychodzą na myśl tylko "Władcy Chmielu" a frankofonów chyba nie będą wydawać.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 25, 2017, 03:17:38 pm »
Ja od lat domagam się wznowienia "Pilota śmigłowca", ale chyba nie o to chodzi :cool: I chyba nie o serię Sokala "Detektyw Kaczor"... boję się, że faktycznie chodzi o Spawna :/

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 25, 2017, 03:53:41 pm »
Spokojnie, ponieważ stoją za tym ludzie związani z Dziką Bandą, to wszystkie tajemnice zostaną rozwiane na organizowanym przez nich konwencie!  :smile:

Offline Wolf85

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 25, 2017, 04:06:10 pm »
Osobiście jestem za wznowieniem planu piętnastoletniego Kwiatkowskiego :biggrin: . A tak na poważnie wolałbym coś co nie jest wznowieniem, np. Fear Agent albo Revival :)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 26, 2017, 11:20:27 am »
z FB:

pyt: "A możecie zdradzić jak chcecie wydawać? Miękka, twarda? Po 5-6 zeszytów, czy może grubsze?"

od: "Zalezy od serii. Obszerne wypadaloby robic wieksze niz 5. Ustalamy wszystkie szczegoly. Marzec bedzie miesiacem oglaszania wielu rzeczy - mamy nadzieje ze fajnych"

Jest dobrze  :smile: Czyli będą te obszerne serie (przypuszczalnie Invincible i Spawn) raczej w jakichś grubszych wydaniach.

Trzymać kciuki za takie wydania:



Się nakręcam  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2017, 11:40:48 am wysłana przez JanT »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 26, 2017, 11:44:32 am »
Spawn mi lotto, bo to nie moja bajka, ale jakby Invincible wyszło i jakby wyszło w tym formacie i w sensownej cenie, to bym sobie zupgrejdował Compendium. Akurat to jest komiks, do którego można często wracać na "szybkie poczytanie" więc przyda się coś wytrzymalszego.

Offline Kratoss

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 26, 2017, 11:47:46 am »
Jakby wydali Spawna w takiej formie to byłoby ziszczenie marzeń. Invincible tez z chęcią bym przeczytał.

Offline Wolf85

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 26, 2017, 12:30:15 pm »
NIech wydadzą cokolwiek, potem się zobaczy.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Holsten

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 26, 2017, 01:38:38 pm »
A może KAZNODZIEJA?

Offline Wolf85

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 26, 2017, 01:50:26 pm »
A może KAZNODZIEJA?
Vertigo - czyli na tę chwilę nie ma szans.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Zakrza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 26, 2017, 02:27:59 pm »
Mam kilka Spawnów od TM-Semic, ale gdyby wydali w takiej formie to nie zawahałbym go kupić. I bez wątpienia to byłby mój nr 1 na liście zakupowej. Marvel Now czy DC mógły by się schować. Invicible nie znam, ale jest tak chwalony, że z pewnością bym się z nim zapoznał.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline mack3

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 26, 2017, 08:53:31 pm »
Spawn origins - z tego co rozumiem, to Spwny od numeru 1 (czyli te, które zaczęły wychodzić w rmach TM-Semic)?

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 26, 2017, 09:57:49 pm »
"oraz tych których wznowień fani wyczekiwali od dawna." Jeśli z Image to o co innego może chodzić?
Jesteście świadomi, że jest kilka serii, które wyszły u nas z Image i nie zostały zakończone.
Dla mnie takim numerem jeden do wznowienia i to dużo lepszym niż Spawn jest Rising Stars Straczynskiego.

Inne serię to Darkness,Sam and Twitch, Tomb Raider (choć teraz to już chyba Dark Hores), Fathom.

A co do Wild CATS to już nie jest Image i nie ma do nich praw, więc nie wiem czemu w ogóle o tym wspominacie.
 

Offline Kielo

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 26, 2017, 10:25:44 pm »
Spawn origins - z tego co rozumiem, to Spwny od numeru 1 (czyli te, które zaczęły wychodzić w rmach TM-Semic)?

Tak, wszystko od numeru 1. Z tym, ze format powiekszony i zawiera numer 10 (z Cerebusem), ktory w Polsce nie zostal wydany.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 26, 2017, 10:38:29 pm »
Rising Stars Straczynskiego
Inne serię to Darkness,Sam and Twitch, Tomb Raider (choć teraz to już chyba Dark Hores), Fathom.
Rzeczywiście (Top Cow zmyliło  :smile: ) ale o które z powyższych ludzie nudzili?

Ja od teraz zaczynam nudzić o Darkness  :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2017, 10:45:19 pm wysłana przez JanT »

 

anything