Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 24, 2017, 09:21:48 pm »
Wpisałem "Paweł Deptuch non-stop" i nie znalazłem nic związanego z tematem, więc dopytam: kto to? Jakiś redaktor merytoryczny/tłumacz/korektor nowego wydawnictwa?


Nie szukałeś tam gdzie trZeba. Potrzebne info mas na ich stronie :)

Offline Night wolf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 24, 2017, 10:03:12 pm »
Panowie są znani i nie tylko on z tej strony http://www.dzikabanda.pl/onas :) Nawet tło podmieni na non stop :D

Offline Zakrza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 24, 2017, 10:17:36 pm »
Dziką Bandę kojarzę, bardziej mi chodziło o to jak są związani z tym wydawnictwem. Teraz wszystko jasne. Tzn. co nieco się rozjaśniło;)


Dobrze, że Pan Paweł w tym uczestniczy, a nie dajmy na to Lokus.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline jolan13

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 24, 2017, 10:28:53 pm »
No to Revival widać w końcu wyjdzie u nas :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 25, 2017, 10:29:01 am »
Z tematu Wydawnictwo Fantasmagorie:
btw#2 na Invincible bym nie liczył, słyszałem plotki ze któreś wydawnictwo już klepnęło, razem z Strange Bullets i chyba Criminalem w pakiecie.
Trzymać kciuki żeby to nie były tylko plotki  :smile: i raczej "Stray Bullets"

Niezły początek by był:

Invincible (niech jeszcze dadzą Compendium  :smile: )
Stray Bullets
Criminal
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2017, 12:53:49 pm wysłana przez JanT »

Offline Zakrza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 25, 2017, 10:50:55 am »
Fajnie by było jakby użytkownik podał źródło tych plotek.


A do listy myślę, że śmiało można dopisać Spawna.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 25, 2017, 12:45:34 pm »
Jupiter's Legacy to dobry komiks

Jupiter's Legacy jest świetne. Starlight tak samo. W ogóle u Millara lubię to, że wymyśla jakąś historie, robi kilka, góra kilkanaście zeszytów i koniec. A nie ciągnie w nieskończoność jak niektórzy autorzy.

Ciekawe czy zdjęcia w tle jakie wrzucają na FB mają jakiś związek z planami wydawnictwa.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 25, 2017, 12:50:19 pm »
Dołączam się do życzeń i proponuję wydawnictwu rozpoczęcie działalności od prawdziwego hiciora jakim niewątpliwie byłby Youngblood.





Trzymam kciuki  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 25, 2017, 01:48:24 pm »
Może gdyby startowali z 15 lat temu. Teraz Liefeld to co najwyżej synonim wiochy i nikt go w Polsce nie wyda.

Nie wiem też skąd pewność, że Non Stop Comics wypuści Spawna, wydaje mi się to mało prawdopodobne, przynajmniej na początek - podawana wyżej lista wydaje się bardziej prawdopodobna, czyli Stray Bullets, Invincible i Criminal (choć to chyba zbyt piękne by było prawdziwe).

Offline Zakrza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 25, 2017, 02:10:45 pm »
Może gdyby startowali z 15 lat temu. Teraz Liefeld to co najwyżej synonim wiochy i nikt go w Polsce nie wyda.

Nie wiem też skąd pewność, że Non Stop Comics wypuści Spawna, wydaje mi się to mało prawdopodobne, przynajmniej na początek - podawana wyżej lista wydaje się bardziej prawdopodobna, czyli Stray Bullets, Invincible i Criminal (choć to chyba zbyt piękne by było prawdziwe).
Stąd, że sami piszą, że chcą wydawać tytuły znane jak i te, których wznowienia domagali się czytelnicy. A co innego wydawano kiedyś u nas z Image? Spawna i Wild C.A.T.S., ale ci drudzy należą już do DC. Ponadto wrzucili na fejsa wywiad z McFarlane'm, a na sugestie, że Spawn się pojawi nigdy nie odpowiedzieli zaprzeczeniem. No i to najpopularniejsza postać z tego świata w Polsce. O ile tytuły, które wymieniłeś są znane ludziom interesującym się komiksami na co dzień, o tyle Spawn jest kojarzony przez zdecydowanie większe grono odbiorców. Dochodzi jeszcze kwestia filmu, o którym McFarlane ciągle gada i wydaje się, że sukces Deadpoola i Logana z R-ką mogą sprawić, że ten film wreszcie zacznie nabierać kształtów. I to nie pewność, a przypuszczenia.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline misio141

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 25, 2017, 02:17:13 pm »
Fajnie by było jakby użytkownik podał źródło tych plotek.


A do listy myślę, że śmiało można dopisać Spawna.
Pogadanki przy piwie na golden chicken awards
Ass, gass and grass - nobody rides for free

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 25, 2017, 02:28:10 pm »
Nie wiem też skąd pewność, że Non Stop Comics wypuści Spawna
"oraz tych których wznowień fani wyczekiwali od dawna." Jeśli z Image to o co innego może chodzić?
jeszcze tylko w grę wchodzi Wildcats (domagał się ktoś?  :smile: )
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2017, 02:33:05 pm wysłana przez JanT »

Offline Mawer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 25, 2017, 02:38:33 pm »
Tydzień temu sprzedałem komplet Spawn Origins w oryginale, jeśli faktycznie by to wyszło po polsku to będę musiał częściej polegać na swoich przeczuciach  :biggrin:

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 25, 2017, 02:47:12 pm »
OK, chyba że tak - tylko wciąż mamy w tym komunikacie liczbę mnogą, "wznowienia komiksów", a jak sami zauważyliście, do wznowienia nadaje się co najwyżej tylko "Spawn", więc raczej nie przywiązywałbym do tego dużej wagi.

Poza tym kupiłem sobie ostatnio 1 tom Spawna Origins w HC i muszę przyznać, że nie zestarzał się może aż tak jak łupanki Liefelda, ale to już nie jest to samo. Także nie wiem czy, w tak różnorodnym rynku komiksowym jaki mamy teraz, ta seria ma jeszcze sens.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2017, 02:52:20 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 25, 2017, 02:51:43 pm »
Jak już gdybamy i analizujemy, to warto zwrócić uwagę, że Non Stop Comics nawiązało współpracę "m. in. z Image". Czyli czysto teoretycznie mogą to być długo wyczekiwane wznowienia komiksów z innej stajni. A przynajmniej tak to rozumiem.

 

anything