Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2250 dnia: Październik 30, 2018, 10:06:50 am »
Do 3/4 miesięcy  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2251 dnia: Październik 30, 2018, 10:08:22 am »
Do 3/4 miesięcy  :smile:
Łeee tak późno, to lepiej kupić oryginały. Albo cyfrowe wydanie. Będzie jeszcze więcej miejsca zaoszczędzonego na półce.


Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2252 dnia: Październik 30, 2018, 10:08:30 am »
Naprawdę dziwi ta przerwa w kolejnych tomach Odrodzenia, nie jest niczym usprawiedliwiona.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2253 dnia: Październik 30, 2018, 10:11:32 am »
Łeee tak późno, to lepiej kupić oryginały. Albo cyfrowe wydanie. Będzie jeszcze więcej miejsca zaoszczędzonego na półce.
A nie lepiej przestać się czepiać i robić syf na forum? Zobacz od czego się zaczęło. Czepiasz się jak ktoś narzeka na częstotliwość Muchy i czepiasz się częstotliwości NSC  :lol:

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2254 dnia: Październik 30, 2018, 10:14:13 am »
Nie wiem czy o to chodzi @Murazorowi, ale zwrot "to be killed" oznacza zostać zabitym, a nie zginąć, czyli "die" (choć dla osoby, do której się to odnosi nie ma większego znaczenia, bo skutek jest taki sam  :wink: ). Tak więc dosłowne tłumaczenie tego komiksu to "Zabij albo zostań zabity".
Co to oznacza po angielsku to ja wiem. Pytam jednak jak to przetłumaczyć na polski. Bo co do poprawności "zostań zabity" mam wątpliwości...
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2255 dnia: Październik 30, 2018, 10:15:44 am »
Czepiasz się jak ktoś narzeka na częstotliwość Muchy i czepiasz się częstotliwości NSC  :lol:
Robię to nad wyraz przerysowanie, abyś załapał ,że jak to może męczyć, jak widać nie zrozumiałeś aluzji. Skończyłem.

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2256 dnia: Październik 30, 2018, 10:19:55 am »
Bo co do poprawności "zostań zabity" mam wątpliwości...
No, głupio by to brzmiało. Dlatego też tłumaczenie zaproponowane przez NSC jest moim zdaniem trafne.

Skończyłem.
:badgrin: :badgrin: :badgrin:

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2257 dnia: Październik 30, 2018, 10:22:02 am »
Robię to nad wyraz przerysowanie, abyś załapał ,że jak to może męczyć, jak widać nie zrozumiałeś aluzji. Skończyłem.
Ja nawet przewidziałem że wyskoczysz z czymś takim (w sumie mogłem napisać to może by tak nie było  :smile: ) Na częstotliwość Muchy narzeka tu dużo osób a ty się czepiasz tylko mnie. Zbierasz w ogóle to odrodzenie? Bo ja na pewno nie pisałbym nic o częstotliwości tytułu którego nie zbieram. Skończyłem  :biggrin:

edit:
@Laf
Sorki. To i tak do wywalenia jest ale ostatnio tu już nic nie wylatuje  :smile:
 
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2018, 10:29:12 am wysłana przez JanT »

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2258 dnia: Październik 30, 2018, 10:25:15 am »
Janie, zmień cytat  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2259 dnia: Październik 30, 2018, 10:32:02 am »
Zbierasz w ogóle to odrodzenie?
Powiedziałem ci już, nie zaglądaj na moja półkę. Jakoś nigdy nie pokazałaś sam co masz kupione.

Do twojej informacji. Przez wydanie tego tytułu przez NSC zainteresowałem się nim na tyle, aby skończyć go w cyfrowym wydaniu. Są za długie odstępy dla tej serii, kiedy przy 3 tomach musiałem kartkować poprzednie tomy aby przypomnieć sobie bohaterów. Właśnie takie tempo wydawnicze tą serię u nas wykańcza, bo to jest kryminał z ciekawą intrygą. A jak masz takie przerwy to się nie dziwię, że po pierwszym czy drugim tomie ludzie mogą zrezygnować, kiedy początek to dopiero zarysowanie większej intrygi, która z tomu na tom się rozkręca. Dochodzą nowe wątki, nowe postaci. Jedna z lepszych serii od NSC a oni jadą tylko z kichą pokrój Rat Queens. Kryminały całkowicie inaczej są pisane od komiksów akcji.
I to tłumaczenie tytułu. Powinno zostać w oryginale.  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2018, 10:39:59 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2260 dnia: Październik 30, 2018, 10:42:24 am »
Są za długie odstępy dla tej serii, kiedy po 3 tomach musiałem kartkować poprzednie tomy aby przypomnieć sobie bohaterów.
Duże odstępy po trzech tomach?

1 - październik 2017
2 - styczeń 2018
3 - maj 2018

To jak nazwiesz odstępu Muchowe? Chyba że to sarkazm znowu? NSC ma tempo mniej więcej równe dla każdej serii (poza tym Odrodzeniem wszystko co miało dostało 3 tomy)

Offline xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2261 dnia: Październik 30, 2018, 10:49:22 am »
Chłopaki, macie chyba za dużo wolnego czasu  :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2262 dnia: Październik 30, 2018, 10:52:34 am »
Chłopaki to Planeta Komiksów  :biggrin:

Offline midar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2263 dnia: Październik 30, 2018, 10:55:31 am »
Odrodzenie, to jest komiks, w którym przy obecnym tempie wydawania trzeba się cofać, żeby sobie przypomnieć. Do tego tytuł dość słaby, więc przy takim dużym opóźnieniu kolejnego tomu (zaczynają jak Taurus) odpuszczam ten komiks i z niepokojem zaczynam patrzeć na to wydawnictwo.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2264 dnia: Październik 30, 2018, 11:02:33 am »
Drugi próbuje być zabawny  :biggrin: Brakuje ci trochę do sarkazmu Mkolka  :badgrin: