trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 616973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damballa

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 21, 2017, 07:07:18 pm »
I tak chciałem wziąść, ale ten tekst na Wikipedii dał mi pewność, że to kupię:


Cytuj
Treści późniejszych odcinków nie da się przedstawić w konwencjonalnym ujęciu, gdyż przypadają one na etap farmakologicznych eksperymentów duetu autorskiego
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2017, 07:13:09 pm wysłana przez Damballa »

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 21, 2017, 07:18:00 pm »
A jakieś info dotyczące komiksu ? Tzn jakieś recenzje. Ktoś, coś...?
Córka Lobo i HQ, gdzie surogatką był deadpool

Offline turucorp

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 21, 2017, 07:22:59 pm »
A jakieś info dotyczące komiksu ? Tzn jakieś recenzje. Ktoś, coś...?

Wlasnie dlatego nie chce mi sie juz prowadzic bloga :/
http://turucorp.blogspot.com/2013/12/predzej-swinia-zobaczy-niebo-cz-1.html

Offline tomb

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 21, 2017, 08:30:22 pm »
Wlasnie dlatego nie chce mi sie juz prowadzic bloga :/
http://turucorp.blogspot.com/2013/12/predzej-swinia-zobaczy-niebo-cz-1.html
To ja tylko napiszę, że dzisiejsza zapowiedź bardzo mnie ucieszyła, bo kiedyś dzięki owemu wpisowi na blogu zainteresowałem się Tank Girl. Fajnie, że będzie można postawić na półce polskie wydanie.

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 21, 2017, 08:33:46 pm »
Ciekawe jak to wydadzą.
Niech już ten Pyrkon minie bo balonik już sporo nadmuchany jeśli chodzi o całe komiksowo.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:53:52 pm »
Wiemy już co to będzie dokładnie  :smile: z FB:

-"to będą te 3 tomy remasterowane przez Titan Books?"
-NSC: "Tak. Remastery"

Czyli to:

1 - https://www.amazon.com/Tank-Girl-Remastered-Alan-Martin/dp/1845767578
2 - https://www.amazon.com/Tank-Girl-Remastered-Alan-Martin/dp/1845767594
3 - https://www.amazon.com/Tank-Girl-Remastered-Alan-Martin/dp/1845767616
itd...

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 21, 2017, 11:12:53 pm »
Ale to znaczy, że nie 3 w 1?

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 22, 2017, 06:20:38 am »
Wiemy już co to będzie dokładnie  :smile: z FB:

-"to będą te 3 tomy remasterowane przez Titan Books?"
-NSC: "Tak. Remastery"

to że reamastery to się spodziewałem, ale tego w aż 22 tomy, kolejne Żywe trupy normalnie, wydanie w takiej edycji jak podałeś zajmie wieki, no cóż trudno, znowu będę miał rozgrzebaną serię

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 22, 2017, 06:41:59 am »
Przecież nie napisali że chcą wydać całość a tych remasterów jest tylko 5  :smile:

Poza tymi trzema pierwszymi tomami bym tego nie nazywał serią https://en.wikipedia.org/wiki/Tank_Girl

edit:



"To jeszcze jedna zapowiedź tego co wydamy po polsku. Jest radość?
 Po siedemnastu latach przerwy scenarzysta Enrique Sánchez Abuli powraca do swojej sztandarowej serii, czyli „Torpedo”. Album zatytułowany „Torpedo 1972” zostanie w całości narysowany przez Eduardo Risso, rysownika znanego z takich tytułów jak „100 naboi” i „Moonshine”.
 Seria autorstwa Enrique Sáncheza Abulí uznawana jest za najlepsze komiksowe dzieło noir. Jej akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w 1936 r., a jej głównym bohaterem jest cyniczny i bezwzględny gangster – włoski emigrant, Luca Torelli zwany Torpedo. W serii krótkich nowelek (zamkniętych w piętnastu albumach) znajdziemy wszystko to co definiuje czarny kryminał: płatnego zabójcę bez skrupułów, umoczonych gliniarzy, piękne femme fatale, brutalną kulturę zorganizowanej przestępczości, odrobinę humoru oraz przepięknie mroczne uliczki i brudne knajpy Nowego Jorku. W 1986 r. „Torpedo” zdobyło nagrodę za najlepszy album zagraniczny w Angouleme. „Torpedo 1972” zostanie wydane przez Non Stop Comics wraz integralnym wydaniem całej serii (piętnaście albumów w jednym tomie, łącznie ponad 700 stron) w jednolitej szacie graficznej."

INTEGRAL
700 stron  :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:



 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2017, 07:54:08 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 22, 2017, 07:42:37 am »
Przecież nie napisali że chcą wydać całość a tych remasterów jest tylko 5  :smile:
OK, być może i masz racje reszta to miniserię.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2017, 07:54:56 am wysłana przez mkolek81 »

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 22, 2017, 07:42:47 am »
Cytuj
To jeszcze jedna zapowiedź tego co wydamy po polsku. Jest radość?Po siedemnastu latach przerwy scenarzysta Enrique Sánchez Abuli powraca do swojej sztandarowej serii, czyli „Torpedo”. Album zatytułowany „Torpedo 1972” zostanie w całości narysowany przez Eduardo Risso, rysownika znanego z takich tytułów jak „100 naboi” i „Moonshine”.
Seria autorstwa Enrique Sáncheza Abulí uznawana jest za najlepsze komiksowe dzieło noir. Jej akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w 1936 r., a jej głównym bohaterem jest cyniczny i bezwzględny gangster – włoski emigrant, Luca Torelli zwany Torpedo. W serii krótkich nowelek (zamkniętych w piętnastu albumach) znajdziemy wszystko to co definiuje czarny kryminał: płatnego zabójcę bez skrupułów, umoczonych gliniarzy, piękne femme fatale, brutalną kulturę zorganizowanej przestępczości, odrobinę humoru oraz przepięknie mroczne uliczki i brudne knajpy Nowego Jorku. W 1986 r. „Torpedo” zdobyło nagrodę za najlepszy album zagraniczny w Angouleme.„Torpedo 1972” zostanie wydane przez Non Stop Comics wraz integralnym wydaniem całej serii (piętnaście albumów w jednym tomie, łącznie ponad 700 stron) w jednolitej szacie graficznej.


Czy to już omnibus?  :biggrin:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline brzon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 22, 2017, 07:45:23 am »
22 kwietnia 2017 r. - początek ery OMNIBUSÓW w Polsce :cool: :cool: :cool: 


JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 22, 2017, 07:47:27 am »
Ma być dużo Image a na razie zapowiadają co innego  :smile:

Niech dadzą jeszcze te tytuły z "plotek" i już mi nic nie trzeba  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2017, 07:55:14 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:03:40 am »
Ma być dużo Image a na razie zapowiadają co innego  :smile:
To jest trochę dziwne, bo zapowiadają zwiększenie oferty komiksów o nowe tytuły w swoim sklepie (po angielsku). Może być tak (mam nadzieje że się mylę), że to Image będzie tylko w oryginalnych zbiorczych, bo po kiego diabła wydawać Spawna po polsku, kiedy ma się w ofercie sklepu wersję oryginalną, coś z tego się nie sprzeda (a ceny nie są jakieś super na obecne pozycje).

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 22, 2017, 11:06:52 am »
Walą z grubej rury :biggrin:
Myślę, że sporo osób nie wchodziło w serię z braku tomu pierwszego wydanego przez Taurusa.
Tutaj mamy cały zbiór w jednym. Niech tylko cena będzie na dobrym poziomie.

 

anything