Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 245251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

• Zbrojmistrz bracki
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2190 dnia: Październik 10, 2018, 01:53:21 pm »
Super info to może i u nas sie doczekamy od NSC, trochę martwi że to Eric nie będzie rysował...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline kosmoski

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #2191 dnia: Październik 14, 2018, 09:14:30 pm »
Przepraszam za trywialne pytanie, ale czy warto kupić Jamesa Bonda? Dobre to? Do czego byście to przyrównali?
Dobre, czytałem na razie pierwszy tom, drugi czeka w kolejce. Trochę podobne do Queen & Country, tyle że w Bondzie znacznie więcej akcji.
Przeczytałem i drugi, dawno nie miałem do czynienia z takim szrotem. Durna fabuła oraz słabe rysunki. I zakończenie - tak głupie i nielogiczne z punktu widzenia jakiegoś do tego momentu pseudo budowania charakterów postaci, że zęby bolą...
Bardzo nie polecam.

Offline janjedlikowski

« Odpowiedź #2192 dnia: Październik 15, 2018, 03:25:53 pm »
Ok, dzięki za info. Czyli na razie odpuszczam.

Offline Leyek

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #2193 dnia: Październik 15, 2018, 04:52:53 pm »
Przeczytałem i drugi, dawno nie miałem do czynienia z takim szrotem. Durna fabuła oraz słabe rysunki. I zakończenie - tak głupie i nielogiczne z punktu widzenia jakiegoś do tego momentu pseudo budowania charakterów postaci, że zęby bolą...
Bardzo nie polecam.

To co napisałeś o drugim tomie to w większości pasowałoby do mojej opinii już o pierwszym. A jeśli Ty go chwaliłeś to ta dwójka to musi być chała straszna. No chyba że jedynkę przeczytałeś mając dobry dzień i dlatego Ci weszła :smile:

Offline kosmoski

« Odpowiedź #2194 dnia: Październik 15, 2018, 06:12:07 pm »
Sam zaczynam się zastanawiać, czytałem w oryginale, może przez to...