Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 622990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomb

Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2115 dnia: Wrzesień 18, 2018, 10:27:43 pm »
A teraz coś z zupełnie innej beczki - "Mort Cinder": O w mordę, te rysunki niszczą. Dzięki bogom, że nasze wydanie zachowało szarości oryginału!

mkolek81

  • Gość
Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2116 dnia: Wrzesień 19, 2018, 12:59:31 pm »
Na MFKiG premierę miał komiks Dozorca, kolejny "polski" komiks, spokojnie żartuje, pomimo że Polak (Bartosz Sztybor) jest tu współtwórcą to nie do końca jest to rodzima produkcja. Za stronę graficzną odpowiada Ivan Shavrin. I szczerze to jest ona najmocniejszym punktem całego komiksu. Rysunki są bardzo dynamiczne, nieraz może za bardzo chaotyczne, ale ostatecznie wychodzi to bardzo dobrze. Tak samo kolorystyka jest bardzo dobrze dobrana. Natomiast co do samej historii miałem trochę wrarznie, że Sztybor stworzy Drapaka dla starszego (nastoletniego) odbiorcy w porównaniu do wcześniejszego jego komiksu, który był skierowany do dzieci. Znowu widać inspirację superbohaterami, ale tym razem ze względu na podwyższony rating można było dać brutalne i krwawe sceny oraz trochę bluzgów. Historia prosta, główny bohater ma w sobie moc, przez co jego przeznaczeniem jest stawać do walki w obronie ludzkości przeciw potworom i demonom. Ale że jest nastolatkiem to ma to gdzieś i dopiero pewna śmierć spowoduje chęć zemsty i ostatecznie stanięcie do walki. Kilka pomysłów i rozwiązań fabularnych zaskakuje pozytywnie i jest nawet nieraz zabawnie. Na plus dobrze napisana paczka kumpli z jaką buja się główny bohater. Problem jest taki, że jak już się historia rozkręci to jest jej koniec, a my zostajemy z sporą ilością pytań bez odpowiedzi, które aż się proszą o kontynuację, którą autor pewnie sobie zaplanował.

Czy polecam? Myślę, że wart jest sprawdzenia, chociażby ze względu na rysunki. Ale z względu, że komiks jest jednak generyczny w kontekście SH myślę, może dla niektórych czytelników okazać się po prostu nudny, bo nie wnosi zbytnio nic nowego do tematu, taka geneza głównego bohatera.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2018, 01:09:41 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline bambule

Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2117 dnia: Wrzesień 19, 2018, 07:10:57 pm »
Bond przyjemny
Też macie białe kartki na początku i na końcu ?

JanT

  • Gość
Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2118 dnia: Wrzesień 20, 2018, 01:13:23 pm »
Mort Cinder": O w mordę, te rysunki niszczą.
Wydanie jest piękne  :smile: Offset, kolorki, przyjemne w dotyku  :biggrin: wszystko.

Podobnie z Dozorcą (HC, offset, spory format) Admin usunął recenzję Mkołka bo offtop?  :biggrin:

Też macie białe kartki na początku i na końcu ?
Też.

Offline Murazor

Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2119 dnia: Wrzesień 20, 2018, 02:17:48 pm »
Podobnie z Dozorcą (HC, offset, spory format) Admin usunął recenzję Mkołka bo offtop?  :biggrin:

już kilka razy graves pisał, ze nie ma czasu na przeglądanie, leci offtop to leci praktycznie wszystko pomiędzy, ale pomimo próśb trzeba było pi***ć nie na temat :mad: bo przecież za rok wyłączą, to można robić syf :roll:

widziałem morta wczoraj w empiku, świetnie wydany. wahałem się, czy kupić, ale wygląda mega dobrze.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2120 dnia: Wrzesień 20, 2018, 05:02:22 pm »
Admin usunął recenzję Mkołka bo offtop?  :biggrin:
A może się komuś nie spodobało, że powiedziałem, że to "generyczny komiks o genezie superbohatera dla nastolatków", po mimo że było tam sporo przychylnej opinii.

A może nie wyczułem, że to wszytko miało być zamierzone, hm.... nie to nadal "generyczny komiks o genezie superbohatera dla nastolatków".


Już przywrócone.
graves
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2018, 10:47:37 pm wysłana przez graves »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2121 dnia: Wrzesień 22, 2018, 06:55:43 am »
"Kochani, oto obiecana niespodzianka :smile: Dzielimy się radością za zdobycie Nagrody Komixusa w kategorii Najlepszy Wydawca 2018 roku i obniżamy wszystkie ceny w naszym sklepie o 50%. Tylko dzisiaj, 22 września, od północy do 23:59. Przecena dotyczy zarówno tytułów polskich jak i oferty obcojęzycznej."


 I nowości kilkudniowe też.

https://nonstopcomics.com/sklep/

Ci to są prze fuje  :smile:

Ostatnio było tylko na polskie?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2018, 07:02:42 am wysłana przez JanT »

Offline cohlerc1

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2122 dnia: Wrzesień 22, 2018, 07:26:39 am »
A wczoraj kupiłem Baśniowo...

Offline starcek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2123 dnia: Wrzesień 22, 2018, 07:57:19 am »
Mort Cinder za 50%? O tak, tak, tak!  :biggrin:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Lipa

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2124 dnia: Wrzesień 22, 2018, 08:10:01 am »
Już Error na ich stronie ;)

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2125 dnia: Wrzesień 22, 2018, 08:28:40 am »
Może znów przedłużą promocje przez ten error..
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2126 dnia: Wrzesień 22, 2018, 08:34:22 am »
Jak widzi się takie rabaty to aż człowiek zaczyna żałować, że tak mało komiksów od NSC go interesuje.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2127 dnia: Wrzesień 22, 2018, 08:50:15 am »
A mnie zastanawia czy te ich komiksy aż tak dobrze się sprzedają że takie rabaty dają, czy też aż tak źle. Sideca zawsze robiła promocje, kiedy potrzebowała kasy na wydanie nowych komiksów.

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2128 dnia: Wrzesień 22, 2018, 08:54:55 am »
A mnie zastanawia czy te ich komiksy aż tak dobrze się sprzedają że takie rabaty dają, czy też aż tak źle. Sideca zawsze robiła promocje, kiedy potrzebowała kasy na wydanie nowych komiksów.
Z Sidecą było inaczej,  bo oni wysprzedawali komiksy za bezcen w księgarniach (czyli co najmniej jeszcze hurtownia i księgarnia musiały swoją marżę naliczyć), natomiast tutaj sprzedaje Non Stop Comics w swoim sklepie.  Podejrzewam, że Non Stop Comics robiąc promocję 50% u siebie, sprzedaje tylko nieznacznie poniżej cen hurtowych, więc w sumie dużo mniej na tym nie zarabiają, a w szybkim czasie mogą sprzedać pokaźna ilość komiksów.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Sybirak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2129 dnia: Wrzesień 22, 2018, 09:37:02 am »
udało się zrobić  zakupy,choć strona chodzi tragicznie i wiele razy musiałem odświeżać stronę z powodu błędów

 

anything