trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1815 dnia: Lipiec 26, 2018, 12:33:55 pm »
Kupiłem w Bonito, pierwszy egzemplarz przyszedł bez folii drugi też  :cool:
Czyli otwierają ale nie sprawdzają :)

Offline xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1816 dnia: Lipiec 26, 2018, 12:36:54 pm »
Kiedyś w Non Stop Comics dużo nakupowałem jak był ta promocja 50%, to faktycznie wszystkie były zafoliowane.

Offline isteklistek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1817 dnia: Lipiec 26, 2018, 12:38:28 pm »
Kupiłem w Bonito, pierwszy egzemplarz przyszedł bez folii drugi też  :cool:
Wydaje mi się, że wszystkie komiksy od NSC miałem foliowane. Sprawdziłem nieprzeczytane Tank Girl 3, Paper girls 3,4 mają folię.

Offline xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1818 dnia: Lipiec 26, 2018, 12:47:57 pm »
Podejrzana sprawa  :lol: 

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1819 dnia: Lipiec 26, 2018, 01:20:41 pm »
Jak ostatnio zamawiałem pakiet komiksów z NSC to wszystkie w miękkiej okładce (ZaZ t. 2 i 3, Oblivion Song) były zafoliowane, a w twardej (Pan Higgins, Śmierć Stalina) - nie.

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1820 dnia: Lipiec 26, 2018, 01:28:30 pm »
Jak ostatnio zamawiałem pakiet komiksów z NSC to wszystkie w miękkiej okładce (ZaZ t. 2 i 3, Oblivion Song) były zafoliowane, a w twardej (Pan Higgins, Śmierć Stalina) - nie.
Potwierdzam. Paradoksalnie to ich twardookładkowe komiksy nie mają folii. Vei również, Torpedo te cienkie także.

Offline midar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1821 dnia: Lipiec 26, 2018, 05:38:30 pm »
Jak ostatnio zamawiałem pakiet komiksów z NSC to wszystkie w miękkiej okładce (ZaZ t. 2 i 3, Oblivion Song) były zafoliowane, a w twardej (Pan Higgins, Śmierć Stalina) - nie.
Ja, ostatnio w Bonito zrezygnowałem z odbioru zamówienia Pana Higginsa. Czarna, „zamszowa” okładka była porysowana od drobin piasku lub innego pyłu. Powiedziano mi, że wszystkie egzemplarze tego tytułu przychodzą niezafoliowane, więc zrezygnowałem, bo pewnie w skutek „ocieractwa” w transporcie kolejne będą takie same.

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1822 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:35:49 pm »

Z FB NSC:

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ!

Kolejnym naszym wrześniowym tytułem będzie "Dozorca".W każdej dzielnicy miasta Dozorca zbiera śmieci, dba o publiczną przestrzeń, naprawia windy i... zabija stworzenia, które atakują mieszkańców! Dozorcy są strażnikami czystości, porządku i bezpieczeństwa! Kathy Wilkes jest jedną z nich. Właśnie dowiedziała się, że nie zostało jej wiele czasu. Musi szybko wyszkolić następcę - nastolatka, któremu głowę zaprzątają aktualnie głównie dziewczyny. Gdy pojawi się realne zagrożenie, przyszłość dzielnicy spocznie na barkach tego nietypowego duetu. Komiks znanego w Polsce scenarzysty Bartosza Sztybora i świetnego rysownika Ivana Shavrina.


DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1823 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:41:47 pm »
Czytał ktoś?

Czyli co tydzień zapowiadają tytuły na wrzesień a na końcu pewnie katalog  :smile:

Offline -gościu-

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1824 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:47:27 pm »
Mam nadzieję, że wśród wrześniowych zapowiedzi, nie zabraknie miejsca dla Mort Cinder i Royal City.

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1825 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:52:31 pm »
Graficznie ten Janitor jest intrygujacy.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1826 dnia: Lipiec 26, 2018, 07:01:38 pm »
Mam nadzieję, że wśród wrześniowych zapowiedzi, nie zabraknie miejsca dla Mort Cinder i Royal City.
Chyba się doczekasz na Mort Cinder bo to miało być na wrzesień:



+ten tytuł sprzed dwóch tygodni i jest 7 jak zapowiadali.

Ten Janitor chyba w HC będzie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2018, 07:05:03 pm wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1827 dnia: Lipiec 26, 2018, 07:05:15 pm »
Chyba mnie to ominęło, ale co jeszcze było zapowiedziane na wrzesień? Giganci?
OK: widzę fotkę :)

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1828 dnia: Lipiec 26, 2018, 07:07:53 pm »
Takie tam jeszcze informacyjnie o Dozorcy: http://alejakomiksu.com/komiks/18579/Janitor-Good-As-Gold/
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1829 dnia: Lipiec 26, 2018, 07:09:44 pm »
Chyba mnie to ominęło, ale co jeszcze było zapowiedziane na wrzesień? Giganci?
Mogło się coś zmienić więc to nie jest tak na 100% Choć na razie się sprawdza  :smile: Jak dobrze pamiętam to o Bondzie też kiedyś pisali że we wrześniu.

 

anything