trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1770 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:33:51 am »
Takie rzeczy to by mogli na fb wrzucać zamiast częstych powiadomień o tym kto napisał artykuł o ich komiksach które mnie nie zainteresowały  :razz:  Do września poczekam, a miałem niedługo na amazonie zamawiać.


BTW. Po przeczytaniu trzech dostępnych wydań Hellboya widzę sporo zbieżności, inspiracji, puszczonych oczek czy chęci podpięcia się pod bardziej znany tytuł. W niczym to nie przeszkadza Head Lopperowi, choć może lepiej że poznałem go najpierw.

Offline janjedlikowski

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1771 dnia: Czerwiec 06, 2018, 09:21:21 am »
Czy ktoś czytał ŚMIERĆ STALINA? Dobre to?

Offline Vesol

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1772 dnia: Czerwiec 06, 2018, 03:56:59 pm »
Wczoraj przeczytałem pierwszy album i póki co bardzo polecam , jeden z lepszych komiksów jakie czytałem w tym roku , świetnie i mocno przedstawione absurdy tamtych czasów ,jest trochę czarnego humoru, treść wciąga , graficznie też jest bardzo dobrze, to chyba pierwszy komiks tego artysty wydany w Polsce ale jestem jak najbardziej na tak, świetne i szczegółowe rysunki . Jakość wydania pierwsza klasa , za takie pieniądze grzech nie kupić :wink:  Doskonała odtrutka po marnym Batmanie Kinga z Odrodzenia.  Generalnie to nie umiem pisać o wrażeniach z lektury , ale akurat ten komiks zmobilizował mnie do skrobnięcia kilku chaotycznych zdań :biggrin: Non Stop Comics idźcie tą drogą i proszę o więcej  .

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1773 dnia: Czerwiec 06, 2018, 06:32:28 pm »
to chyba pierwszy komiks tego artysty wydany w Polsce
Chyba jednak nie pierwszy: https://www.komiks.gildia.pl/tworcy/thierry_robin
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline clandestino

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1774 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:15:39 pm »
Kupiłem dziś Pan Higgins wraca do domu i niestety jedno wielkie meh.
Dlaczego? Przymierzam się do kupna ale nie samą grafiką na okładce człowiek żyje. Jak rysunki/treść?

Offline gobender

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1775 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:31:03 pm »
Mam zgoła odmienne wrażenia. Co prawda czytałem angielska wersję, i może tłumaczenie nie poszło dobrze, ale Mr. Higgins to moim zdaniem wyjatkowo udana pozycja. Świetny pastisz, który pokazuje, że Mignola potrafi porywajaco pisać takze poża Hellboyem. Rysunki doskonale uzupełniają te historie. Zabawna, wartka opowistka, którą z pewnością pokochaja fajni Nieustraszonych Zabójców Wampirów.  Jak dla mnie 5/5. Na pewno będę w przysżłości wracał do tego komiksu i z pewnością nie wyląduje na kupce "do pozbycia sie / sprzedania /  a niech leży gdzieś na spodzie szafy". Dla jasności, to jest KOMEDIA, a okładka Mignoli niestety sugeruje coś innego, wiec jeśli ktoś się nastawia na Hellboya / BPRD 2 to sie przeliczy. Rzadko mi się zdarza to mówić, ale mimo, ze graficznie bardzo ładna, tak merytorycznie Mignola zrobił ja po prostu "nie na temat".

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1776 dnia: Czerwiec 14, 2018, 05:44:43 pm »
Trójka Head Lopper zapowiedziany:



Bo ktoś tam pisał że 2 i koniec  :smile:

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1777 dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:21:43 am »
Majowe premiery od Non Stop Comics - prezentacje komiksów
Czy w innych egzemplarzach Śmierci Stalina czcionka też jest taka niewyraźna i wyblakła, jak to widać na prezentacji @Mariana? Mój egzemplarz właśnie do mnie "idzie" i nie ma jeszcze jak tego sprawdzić, ale słabo to wygląda.  :sad: No chyba, że to tylko kwestia zdjęć, a w rzeczywistości jest wszystko OK.

Offline jeanvanhamme

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1778 dnia: Czerwiec 25, 2018, 09:29:00 am »
To tylko kwestia zdjęć

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1779 dnia: Czerwiec 25, 2018, 09:42:43 am »
To tylko kwestia zdjęć
Zgadza się. Marian za bardzo przyświecił  :smile:

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1780 dnia: Czerwiec 25, 2018, 10:03:08 am »
Dzięki, uspokoiliście mnie.

Chciałem jednocześnie się pochwalić, że ostatnio kupiłem pakiecik od NSC i nabyłem: Zabij albo zgiń t. 2 i 3, Pan Higgins wraca do domu, Śmierć Stalina i Pieśń otchłani.

Offline brzon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1781 dnia: Czerwiec 27, 2018, 05:49:22 pm »
Czy na tym forum pojawiła się już informacja, że Non Stop wyda Grass Kings jeszcze w tym roku?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1782 dnia: Czerwiec 27, 2018, 06:10:27 pm »
Czy na tym forum pojawiła się już informacja, że Non Stop wyda Grass Kings jeszcze w tym roku?
Że na pewno w 2018 to nie ale zapowiedź była.

Teraz zapowiedzieli Zabij albo Zgiń 4 na po wakacjach  :smile:

Offline 79ers

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1783 dnia: Czerwiec 27, 2018, 06:26:32 pm »

Teraz zapowiedzieli Zabij albo Zgiń 4 na po wakacjach  :smile:

Czyli ostatni.

PS. na fb też napisali że ostatni
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2018, 08:51:40 pm wysłana przez 79ers »

Offline brzon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1784 dnia: Czerwiec 27, 2018, 08:48:08 pm »
Że na pewno w 2018 to nie ale zapowiedź była.

To na fb potwierdzili, że jeszcze w tym :)