Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 616989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rzem

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 24, 2017, 09:38:22 am »

No nie- dwa wymienione są, Junior und Tarasy :smile:  Ale czemu nie CHGocław czy Promenada- skandal :biggrin:


Jak ja nie dojrzałem Juniora na tej liście, to nie wiem. Czyli dwa w centrum są - blisko siebie. No ale zapewne tam jest największa ilość odwiedzajacych.

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 24, 2017, 09:40:29 am »
Kurcze, niech zapowiedzą tą polską oferty bo chętnie sięgnąłbym po "Descender" czy "Injection", ale wstrzymuje się jakby to mieli wydać po polsku za chwile.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline rzem

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 24, 2017, 09:40:51 am »
Ja ma problem z tymi tytułami które obecnie oferuje NSC w oryginale. Większość tego co mnie interesuje to albo zostało zapowiedziane (komiksy Millara, Deadly Class) albo są w domyśle w zapowiedziach (Spawn, Goddamned) albo niedługo któreś z wydawnictw się za nie weźmie (komiksy Remendera, Brubakera, Vaughana).
Który z tych tytułów, pomijając te hipotetycznie bliskie wydaniu w naszym rodzimym języku, to "must have", tytuły tak nie pozostawiające wątpliwości (sądząc po opiniach na forum) jak Button Man od FW?

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 24, 2017, 09:41:39 am »
A "Injection" ci się nie spodoba? Raczej nie liczę na polską edycje.
O patrz, przeoczyłem (czyli dorzucam do koszyka), zresztą nie wszystkie tytuły są dostępne w ich sklepie nawet (nie wspominając o empiku) brakuje np. Moonshine, które brałbym w ciemno.

Kurcze, niech zapowiedzą tą polską oferty bo chętnie sięgnąłbym po "Descender" czy "Injection", ale wstrzymuje się jakby to mieli wydać po polsku za chwile.
Mam te same odczucia.

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 24, 2017, 09:56:51 am »
... zresztą nie wszystkie tytuły są dostępne w ich sklepie nawet (nie wspominając o empiku) brakuje np. Moonshine, które brałbym w ciemno.
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to wstrzymaj się  na razie z tym tytułem

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 24, 2017, 10:11:51 am »
Mnie zmartwiła cena Criminali... w Mvrsm jednak dużo tańsze są te tomiki. Korci mnie FadeOut, ale nie zetknąłem się dotąd z tym tytułem.
I pytania:
-zasadnicze- ktoś zapowiadał polską wersję PaperGirls? Po pierwszym tomie bardzo pozytywne wrażenia, wręcz się chciało z miejsca czytać dalej  :smile:
-poboczne- jakie są wasze opinie na temat takich tytułów jak Starve, Revival, Wicked+Divine?

PS- To i ja z bimbrem poczekam :D Dzięki.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 24, 2017, 10:14:57 am »
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to wstrzymaj się  na razie z tym tytułem
No teraz to nie wiem czy cokolwiek kupować od nich w wersji oryginalnej.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 24, 2017, 10:19:26 am »
Moonshine bo dali zajawkę na FB? Na razie lepiej wstrzymać się ze wszystkim jak wydawnictwo napisało:
że będzie dużo Image  :smile:

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 24, 2017, 10:26:52 am »
No teraz to nie wiem czy cokolwiek kupować od nich w wersji oryginalnej.
Raczej poczekać te parę tygodni.
Janku
nie przekazuję informacji bo znowu będzie że ploty rozsiewam, tylko proponuję by odroczyć zakupy oryginałów od NSC do oficjalnej listy zapowiedzi

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 24, 2017, 10:35:03 am »
tylko proponuję by odroczyć zakupy oryginałów od NSC do oficjalnej listy zapowiedzi
dzięki za informacje, ale nie rozumiem poco wrzucali najpierw oryginały (ja wiem że niektórzy wolą je) ale jak ktoś się w ten sposób natnie to będzie marudzenia od groma (choć może nie, bo zasadniczo osoby kupujące oryginały nie mają z tym problemu, że coś kiedyś może wyjść w ich ojczystym języku), ale jeszcze raz dzięki za info

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 24, 2017, 10:39:42 am »
Raczej myślę że sporo osób odpuszcza te oryginały licząc na polską wersje  :smile:

A ploty już są rozsiane (takie bardziej niż 50%):

-Invincible
-Spawn
-Criminal
-Stray Bullets

Jak masz coś więcej Kijanek to dawaj :smile:

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 24, 2017, 10:46:59 am »
Jak masz coś więcej Kijanek to dawaj :smile:

W momencie jak będę mógł pokazać czy to katalog czy wydrukowany komiks to do udostępnię w postaci zdjęcia, w innym przypadku wiedzę zachowam dla siebie - dzięki ostatnim kąpielą w pomyjach nie przekazuję info zasłyszanych.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2017, 10:58:03 am wysłana przez Kijanek »

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 24, 2017, 11:18:13 am »
 Powtórzę może pytanie - "jakie są wasze opinie na temat takich tytułów jak Starve, Revival, Wicked+Divine?"

Offline Wolf85

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 24, 2017, 01:14:47 pm »
@Wolf, a w którym Empiku w Łodzi to widziałeś?
Manufaktura
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 30, 2017, 08:29:18 pm »
Czy Non Stop Comics obiecywało zapowiedzi swoich tytułów w marcu czy mi się coś pomyliło? Bo do końca miesiąca bardzo blisko. :P
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."