Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 24, 2017, 12:52:32 pm »
Fenomenalna oferta jest pod tym linkiem, ale to jest nie do pochłonięcia.
To się zrezygnuje z gorszych tytułów innych wydawców :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 24, 2017, 12:59:31 pm »
Zaczynamy koncert życzeń: ja chcę Nameless, Tokyo Ghost, East of West, Descendera lub Chrononauts.

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 24, 2017, 01:00:43 pm »
Criminal

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 24, 2017, 01:01:13 pm »
Ja chcę wszystko  :smile: a najbardziej tego nowego Aarona The Goddamned

oraz tych których wznowień fani wyczekiwali od dawna.
Chyba dostaniecie tego Spawna  :smile: to pewnie i Bazyl kupi.

Offline rzem

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 24, 2017, 01:03:00 pm »
To się zrezygnuje z gorszych tytułów innych wydawców :smile:
Zadumałem sie nad tym, jakie jeszcze kryteria przyjąć do tych obecnie już wyśrubowanych :wink:
Jeśli ta oferta wejdzie w życie, to taki np. DC Rebirth w ogóle nie ma u mnie szans.


Dobrze, że jedziecie już z tym koncertem życzeń. Sporządzam notatki.

Offline Gazza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 24, 2017, 01:05:28 pm »
"To jest jakiś total!" - że tak zacytuję taką jedną :wink:

Boszeeeee - to ja poproszę: Seven to Eternity, Tokyo Ghost, Spawn, We stand alone, Rat queens, Nameless, Chrononauts, I hate Fairyland, Low, Prophet....

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 24, 2017, 01:15:58 pm »
Chyba dostaniecie tego Spawna  :smile: to pewnie i Bazyl kupi.
jak nie będzie poniżej 40 zł to będzie toczył pianę na wydawcę jak to robi na każdego innego wydawcę kiedy cena mu nie odpowiada i nie kupi

ja się obawiam, aby nie zaistniała tak sytuacja jak z Vertigo kiedy to tylko Egmont ma do nich dostęp, a tu tak czytam między wierszami i mam wrażenie że wydawca może przyblokować nowe serię z Image dla innych wydawców z PL, może się mylę  :doubt: , mam nadzieje
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 01:19:42 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Jaxx

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 24, 2017, 01:19:00 pm »
Spawn koniecznie! Ale byle od początku, a na te mini serie przyjdzie czas później.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 24, 2017, 01:19:47 pm »
Fear Agent, Fear Agent i jeszcze może Revival...  albo Fear Agent. ;)

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 24, 2017, 01:22:13 pm »
jak nie będzie poniżej 40 zł to będzie toczył pianę na wydawcę jak to robi na każdego innego wydawcę kiedy cena mu nie odpowiada i nie kupi

ja się obawiam, aby nie zaistniała tak sytuacja jak z Vertigo kiedy to tylko Egmont ma do nich dostęp, a tu tak czytam między wierszami i mam wrażenie że wydawca może przyblokować nowe serię z Image dla innych wydawców z PL, może się mylę  :doubt: , mam nadzieje
Pomyślałem dokładnie to samo. To można wyczytać jakby między wierszami.

A co do rezygnacji z gorszych tytułów... to ja zawsze staram się wybierać, nie zgarniam przecież wszystkiego z rynku. A kolejny gracz, to większa oferta, większy wybór. Chociaż fakt , że rynek to w pewnym momencie brutalnie zweryfikuje.

Offline Kielo

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 24, 2017, 01:26:34 pm »
Spawn koniecznie! Ale byle od początku, a na te mini serie przyjdzie czas później.

Co masz na mysli mowiac "miniserie"?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2017, 01:27:19 pm »
ja się obawiam, aby nie zaistniała tak sytuacja jak z Vertigo kiedy to tylko Egmont ma do nich dostęp, a tu tak czytam między wierszami i mam wrażenie że wydawca może przyblokować nowe serię z Image dla innych wydawców z PL, może się mylę  :doubt: , mam nadzieje
Zauważ że w sklepie nie mają tytułów wydawanych w PL  :smile: i po co od razu obawy?

DC Rebirth w ogóle nie ma u mnie szans.
Dlatego startują przed Rebirth  :smile:

@Nocny
A ty nie jesteś z tego wydawnictwa? bo na początku tak to odebrałem.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 01:35:37 pm wysłana przez JanT »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 24, 2017, 01:33:44 pm »
Tokyo Ghost


Hmmm... i znów będę tą marudą co chce wylewać kubły zimnej wody. Nie licząc oprawy graficznej to Tokyo Ghost dość rozczarowuje na dłuższą metę gdy chodzi o konwencję, w której się obraca. Bardzo nie radzi sobie z balansem między kiczowatym szaleństwem a "przekazem". Wszystko to jest fajne w teorii, oddzielnie, gdy zostaje złączone w całość na planszy kuleje. Remender chciał złożyć komiks, który jak klasyczne 2000AD łączy komentarz społeczny (i terapia) z komiksem akcji ale coś nie zagrało. Da się to czytać z jakąś tam satysfakcją, zwłaszcza gdy gatunkowe preferencje są trochę jak klapki na oczach (tu piszę o sobie) ale ten komiks nie jest nawet w połowie tak dobry jak powinien być (a przy premierze obstawiałem, że to będzie mój nowy ulubiony Remender, niestety zostanę wiernym fanem Fear Agenta, a reszta wciąż musi walczyć o to żeby się do niego zbliżyć).

Pod tym względem już naprawdę fajniej zainteresować się Low Remendera. Komiks też jest takim dokładnie następnym schematycznym komiksem Remendera, gdzie prowadzi autoterapię mieszając ją z gatunkowym sci-fi ale jakoś wszystko naturalniej działa w obrębie opowieści. Czasem wątki biograficzne, komentarze są zbyt "in your face", brakuje subtelności, a fetysz do "slave Leia outfit" osiąga poziom niemalże podrzędnego eurosci-fi, ale bardziej przykuwa uwagę na dłuższą lekturę (stety/niestety).

Oczywiście jak wyjdzie po Polsku polecam samemu zweryfikować bo zawsze własna opinia lepsza niż randoma z internetu ale skoro czytałem to "przestrzegam" choć to chyba zbyt duże słowo.
perły przed wieprze

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 24, 2017, 01:35:49 pm »
Zauważ że w sklepie nie mają tytułów wydawanych w PL  :smile: i po co od razu obawy?
czytanie ze zrozumieniem się kłania
Niebawem Non Stop Comics zaprezentuje listę komiksów, które zostaną wydane w języku polskim, jak i kilka komisowych niespodzianek związanych z polskimi autorami.
więc takie komiksy będą wydawane

a obawy dotyczą tego stwierdzenia:
Non Stop Comics współpracuje ściśle z amerykańskim dystrybutorem Diamond Comics oraz m.in. z wydawnictwem Image Comics. Dlatego też swoją działalność inauguruje wprowadzając na rynek katalog komiksów w wersjach oryginalnych. Ale na tym Non Stop Comics swojej aktywności nie kończy. Ambicją imprintu jest wydawanie serii komiksowych, których w Polsce jeszcze nie było, oraz tych których wznowień fani wyczekiwali od dawna.
podobne ambicje i ścisłą współpracą z DC charakteryzował się Egmont i wszyscy wiemy jak to teraz wygląda

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 24, 2017, 01:40:33 pm »
czytanie ze zrozumieniem się kłania
Dobrze przeczytałem i dobrze zrozumiałem  :smile: i myślę że przesadzasz.

 

anything