Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1395 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:00:19 am »
Ile docelowo tomów "Zabij albo Zgiń"? Pozycja zakończona?
Na razie wyszły 3 tomy (u nas: 2 marzec, 3 maj) i wychodzą zeszyty czwartego. Chyba nigdzie nie padło ile ma być całości.

Offline Jaxx

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1396 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:17:40 am »
A czytał ktoś kolejne tomy "Low"? Jak z poziomem? Przyznam, że mam z tym komiksem pewien problem - z jednej strony dość oryginalny świat, ale jakoś trudno mi się w nim odnaleźć, bo ciekawe pomysły mieszają się z surrealizmem, którego do końca nie trawię. Rysunki generalnie jak dla mnie mało czytelne, często męczące, ale zdarzają się kadry naprawdę fenomenalne, które chciałoby się powiesić na ścianie. Fabuła raz intrygująca, by za chwilę wpaść w jakieś banałki. Więc nie wiem, co z tym począć, mam go na liście potencjalnych cięć kosztów, ale nie chcę go za szybko skreślać, bo coś w nim mimo wszystko jest. Ile jest planowanych tomów, coś wiadomo?

Offline Megara

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1397 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:18:41 am »
A Ed, ten Ed, już wiem.  Nie posiadam "Gotham Central" (wstyd, nie?) i właśnie "Zabij albo Zgiń", jest już na liście do obserwacji i być może nabycia. 

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1398 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:23:33 am »
Ano wstyd!

Offline mibartek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1399 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:45:28 am »
Na razie są dwa. Trzeci w drodze. Nie wiadomo ile ma mieć w sumie, ale patrząc na wcześniejsze dokonania duetu Brubaker/Phillips pewnie koło 5-6.
Na razie wyszły 3 tomy (u nas: 2 marzec, 3 maj) i wychodzą zeszyty czwartego. Chyba nigdzie nie padło ile ma być całości.


Czytałem wywiad z Brubakerem, że planuje aby ta seria była wyraźnie dłuższa niż pozostałe (Fatale, Velvet, Fade Out), a jeżeli się przyjmie to rozważa nawet jako klasyczne ongoing series, które zamknie dopiero jak poczytność spadnie.


edit: znalazłem taką wzmiankę teraz na Wiki:
"They first announced this series in April 2016 at the Image Expo, which was held during the Emerald City Comicon. They promoted the series being "unlike anything [they have] done before" because it will be set in the present day and is designed as an ongoing series instead of a limited one with a predetermined course. Image partner Robert Kirkman suggested Brubaker aim for at least 50 issues."


edit2: to chyba ten wywiad:
https://www.previewsworld.com/Article/179937-Ed-Brubaker-Believes-Its-Kill-Or-Be-Killed
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2018, 10:52:41 am wysłana przez mibartek »

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1400 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:50:12 am »
A Ed, ten Ed, już wiem.  Nie posiadam "Gotham Central" (wstyd, nie?) i właśnie "Zabij albo Zgiń", jest już na liście do obserwacji i być może nabycia.
A no faktycznie wstyd.
Możesz zainteresować się jeszcze The Fade Out, które Mucha Comics zapowiedziała na pierwsze półrocze tego roku (obstawiałbym maj).

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1401 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:58:52 am »
Jak ktoś lubi klimaty noir to "Zabij albo Zgiń" super sprawa :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mack3

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1402 dnia: Styczeń 05, 2018, 11:56:31 am »

Czytałem wywiad z Brubakerem, że planuje aby ta seria była wyraźnie dłuższa niż pozostałe (Fatale, Velvet, Fade Out), a jeżeli się przyjmie to rozważa nawet jako klasyczne ongoing series, które zamknie dopiero jak poczytność spadnie.
To przesądza moje zainteresowanie tą serią. Cóż, nie można mieć wszystkiego :)

Offline [robak]

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1403 dnia: Styczeń 05, 2018, 12:59:56 pm »
A czytał ktoś kolejne tomy "Low"? Jak z poziomem? Przyznam, że mam z tym komiksem pewien problem - z jednej strony dość oryginalny świat, ale jakoś trudno mi się w nim odnaleźć, bo ciekawe pomysły mieszają się z surrealizmem, którego do końca nie trawię. Rysunki generalnie jak dla mnie mało czytelne, często męczące, ale zdarzają się kadry naprawdę fenomenalne, które chciałoby się powiesić na ścianie. Fabuła raz intrygująca, by za chwilę wpaść w jakieś banałki. Więc nie wiem, co z tym począć, mam go na liście potencjalnych cięć kosztów, ale nie chcę go za szybko skreślać, bo coś w nim mimo wszystko jest. Ile jest planowanych tomów, coś wiadomo?

Mam identyczne odczucia względem tego komiksu. Dołączam się do pytania.

Offline nazareth

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1404 dnia: Styczeń 05, 2018, 06:46:56 pm »
Czytałem wywiad z Brubakerem, że planuje aby ta seria była wyraźnie dłuższa niż pozostałe (Fatale, Velvet, Fade Out), a jeżeli się przyjmie to rozważa nawet jako klasyczne ongoing series, które zamknie dopiero jak poczytność spadnie.
Serio? Kurcze, już jak patrzę na Sagę to mam czasami chęć wybrania jakiegoś momentu na urwanie tego cyklu.

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1405 dnia: Styczeń 05, 2018, 07:41:24 pm »
A czytał ktoś kolejne tomy "Low"? Jak z poziomem? Przyznam, że mam z tym komiksem pewien problem - z jednej strony dość oryginalny świat, ale jakoś trudno mi się w nim odnaleźć, bo ciekawe pomysły mieszają się z surrealizmem, którego do końca nie trawię. Rysunki generalnie jak dla mnie mało czytelne, często męczące, ale zdarzają się kadry naprawdę fenomenalne, które chciałoby się powiesić na ścianie. Fabuła raz intrygująca, by za chwilę wpaść w jakieś banałki. Więc nie wiem, co z tym począć, mam go na liście potencjalnych cięć kosztów, ale nie chcę go za szybko skreślać, bo coś w nim mimo wszystko jest. Ile jest planowanych tomów, coś wiadomo?


Również mam bardzo podobne odczucia co do tego komiksu. Najsłabszym elementem są dla mnie rysunki, kadry podwodne super, ale część rysunków zrobiona totalnie na odwal (prostackie tła itp.). Scenariuszowo na razie też ledwo solidnie. Po Bondzie, Rat Queens i Chrononautach (których ratują tylko genialne rysunki) najsłabszy na razie komiks od NSC i też się zastanawiam czy dalej go ciągnąć.

Offline mibartek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1406 dnia: Styczeń 05, 2018, 07:53:09 pm »
Serio? Kurcze, już jak patrzę na Sagę to mam czasami chęć wybrania jakiegoś momentu na urwanie tego cyklu.


To samo ludzie mają z Walking Dead :wink:
No jakby nie patrzeć to była chyba mocna strona dotychczasowych serii Brubaker/Phillips - zanim coś stawało się naciągane to w odpowiednim momencie się kończyło. Mimo, że każda seria ma mocno podobny klimat to jednak historia i postacie są zawsze świeże i czytelnik się wciąga. 

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1407 dnia: Styczeń 05, 2018, 07:54:15 pm »
Mnie do Low właśnie  rysunki przyciągały i zostanę  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Damballa

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1408 dnia: Styczeń 05, 2018, 08:30:06 pm »
I mnie do Low przyciągnęły rysunki. W wielu momentach są obłędne, a taki styl, niedokończonego szkicu, był zamierzony.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1409 dnia: Styczeń 08, 2018, 10:06:28 pm »
A no faktycznie wstyd.
Możesz zainteresować się jeszcze The Fade Out, które Mucha Comics zapowiedziała na pierwsze półrocze tego roku (obstawiałbym maj).

Z tym Gotham to nie wiem, czy wstyd. Mnie jakoś nie wciągnęło, a Zabij zdecydowanie tak.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

 

anything