Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 624565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1155 dnia: Listopad 21, 2017, 08:05:53 pm »
Gwoli ścisłości, TM jest znakiem NIEZASTRZEŻONYM i prawnie raczej bezwartościowm. Każdy może sobie go postawić przy wszystkim, bez żadnych konsekwencji. Zastrzezonym jest (R)
'
Zarejestrowany - oznacza (R) :)
Zastrzeżony a zarejestrowany jest spora różnica.


Offline gobender

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1156 dnia: Listopad 21, 2017, 08:30:03 pm »
TM nie jest ani zarejestrowany ani zastrzeżony.

I jeśli już się przepychamy na zwroty to własnie R jest ZASTRZEŻONY (i siłą rzeczy zarejestrowany).

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1157 dnia: Listopad 21, 2017, 08:55:31 pm »
TM nie jest ani zarejestrowany ani zastrzeżony.

I jeśli już się przepychamy na zwroty to własnie R jest ZASTRZEŻONY (i siłą rzeczy zarejestrowany).
Mówisz o polskim, europejskim prawie.
TM w wielu stanach otrzymuje ochronę prawną przez zastrzeżenie znaku i usług oraz prawo pierwszeństwa w przypadku pełnej rejestracji, jednak nie jest jednoznaczne z pełną ochronę federalną, każdy stan ma inne przepisy. Zarejestrowany znak (R) - czyli zgłoszony w United States Patent and Trademark Office, ma pełną ochronę federalną, jednakową dla wszystkich stanów.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1158 dnia: Listopad 22, 2017, 11:12:15 am »
Z FB:



Zaskoczenie  :smile: A tu reszta  http://www.empik.com/bestsellery/ksiazki?searchCategory=3174&hideUnavailable=true&qtype=facetForm

Potwierdza się znów że sprzedaje się to co znamy. To kiedy ten Spawn?  :smile:
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2017, 11:17:16 am wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1159 dnia: Listopad 22, 2017, 11:43:04 am »
@ up
Bliżej filmu bym obstawiał komiks S :)


Najlepiej sprzedają się te rzeczy które się wyprzedały a na allegro osiągają kosmos

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1160 dnia: Listopad 22, 2017, 02:02:56 pm »
Więcej takich cegiełek - może za Conana się wezmą napewno będzie tańszy niż kolekcja  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1161 dnia: Listopad 22, 2017, 03:38:31 pm »
A tak z ciekawości - Inbook wysłał komuś to Torpedo?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1162 dnia: Listopad 22, 2017, 04:11:43 pm »
Zaskoczenie  :smile:
Nie ma zaskoczenia bo był najlepiej cenowo(98,99zł) pośród reszty sklepów :biggrin:

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1163 dnia: Listopad 22, 2017, 09:12:47 pm »
A tak z ciekawości - Inbook wysłał komuś to Torpedo?
Zamówiłem u nich książek oraz komiksów za ok. 600 PLN. W tym Torpedo. Zamawiałem 18 listopada. Do teraz nie wysłali oraz nie odpisali na dwa maile. Zamówiłem za pobraniem, wiedząc, że w tym sklepie kuleje obsługa klienta. Czekam sobie dalej.

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1164 dnia: Listopad 22, 2017, 10:16:27 pm »
Najlepiej zadzwonić, jak dotąd zawsze wszystko dobrze załatwiałem przez telefon z Empikiem.

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1165 dnia: Listopad 23, 2017, 07:43:42 am »
Przecież Dariuszowi chodziło o inbook, a nie Empik

Offline Luffy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1166 dnia: Listopad 27, 2017, 10:03:04 am »
Przeczytałem już chyba większość oferty tego wydawnictwa i mogę napisać krótkie podsumowanie.

Jakość wydania jak najbardziej na plus, fajne są te matowe okładki bardzo miłe w dotyku, do tego jakość druku i tłumaczenie jak najbardziej ok. Znalazłem plamki i chropowatą powierzchnię na dwóch rysunkach na 7 komiksów, więc jest spoko, ale jakoś specjalnie się też nie przyglądałem. Dziwi gorsza jakość Rat queens tu okładka jest "zwykła" błyszcząca.

Z ich oferty przeczytałem Head Looper, Rat queens, Zabij albo zgiń, Jezioro Ognia, Wbrew naturze, Chrononauci i Paper Girls i każdy z tych komiksów jest świetny. Trochę zawiódł mnie Head looper bo oczekiwałem trochę bardziej jechania po bandzie, ale wydanych pieniędzy nie żałuję. Mam problem z wybraniem najlepszych komiksów z tej grupy bo to w sumie zupełnie inne gatunki i każdy mnie czymś chwycił. Najbardziej przypadł mi do gustu Zabij albo zgiń i Paper Girls bo jestem fanem zarówno duetu Brubaker/Phillips jak i Vaughana. Z kolei bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie zakończenie i klimat Jeziora ognia i kierunek Wbrew naturze bo początek sugerował, że to nie będzie komiks dla mnie. Chrononauci mają Rysunki Murphego, a Rat Queens jako jedyne mocno mnie parę razy rozbawiło. Nie ma tu słabego komiksu.

Na półce czekają jeszcze Low, Montressa, Odrodzenie i Black Monday Murders więc kolejne teoretycznie świetne komiksy. Samemu wydawnictwu gratuluję wypełnienia luki na rynku, czyli komików nie będących częścią wielkiego bzdurnego uniwersum gdzie trzeba się zmuszać do czytania kolejnych tomów, żeby trafić na jeden dobry i gdzie przeciera się oczy z niedowierzania bo właśnie w połowie tomu zmienił się 2 raz rysownik i znowu każdy wygląda trochę inaczej. Od Image biorę wszystko w ciemno bo póki co się nie zawiodłem.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1167 dnia: Listopad 27, 2017, 10:08:45 am »
Potwierdzam  :smile: Jakość jak i cena super a ich tytuły są bardzo dobre bądź dobre (Duch Gaudiego tylko słabszy)
Jeszcze częstotliwość mają super  :smile:

Głębie też sprawdź.
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2017, 10:16:02 am wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1168 dnia: Listopad 27, 2017, 10:22:35 am »
A wiadomo już co dalej? Na przyszły rok mają zapowiedziane tylko kontynuacje i po 3 komiksy miesięcznie, przypuszczam że planują coś jeszcze. Próbował ktoś podpytać?

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1169 dnia: Listopad 27, 2017, 10:26:51 am »
Jedyna osobą na tym forum, która rzeczywiście może wiedzieć o planach na nowe serię jest chyba Lokus. Ale wątpię, aby udzielił odpowiedzi. I tak nie jeden próbował wyciągnąć info ale spełzło to na niczym.
Jak na razie plan jazdy do maja znany jest.

 

anything