Autor Wątek: Kończące się nakłady  (Przeczytany 124365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 15, 2017, 04:29:08 pm »
Jeśli się nakład skończył, to albo będziesz musiał przepłacać, albo poczekać na ewentualny dodruk.

Offline Cringer

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 15, 2017, 04:59:46 pm »
Kryzys Tożsamości wydany przez Egmont skończył się już dawno temu. Egmont nie robił dodruku i zakładam prędko go nie będzie bo Kryzyz wyszedł jako wydanie specjalne kolekcji. Dla porównania "Azyl Arkham" i "Batman rok pierwszy" którzy wyprzedali się w podobnym momencie (takie miałem wrażenie) dostali dodruki.

Offline absolutnie

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 15, 2017, 05:00:31 pm »
Nigdzie nie mogę  dostac  komiksu "Kryzys tożsamości" czyżby musiał z allegro przepłacać?


Co masz na myśli pisząc o przepłacaniu. W tej chwili na allegro dostaniesz "Kryzys" za 75-80 złotych
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Garf

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 15, 2017, 05:13:40 pm »
Egmont nie robił dodruku i zakładam prędko go nie będzie bo Kryzyz wyszedł jako wydanie specjalne kolekcji. Dla porównania "Azyl Arkham" i "Batman rok pierwszy" którzy wyprzedali się w podobnym momencie (takie miałem wrażenie) dostali dodruki.

Egmont już wcześniej zaznaczał, że nie wszystkie DC Deluxe będą dodrukowywane.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline sum41

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 15, 2017, 10:09:52 pm »
Widziałem jak Empiku się poniewiera więc poszukam tam :???:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline midar

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 15, 2017, 10:12:55 pm »
Nie rozumiem, o co taka rozpacz. W końcu każdy nakład sę kiedyś skończy, więc komiks nabiera wartości   I dobrze, inaczej jaki sens kolekcjonowania? A pisanie o kosmicznych cenach na Allegro, to jakaś histeria. Kilka PLN więcej od ceny okładkowej, raz na jakiś czas, to chyba nie jakaś tragedia.

Offline absolutnie

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 15, 2017, 10:19:41 pm »
Nie rozumiem, o co taka rozpacz. W końcu każdy nakład sę kiedyś skończy, więc komiks nabiera wartości   I dobrze, inaczej jaki sens kolekcjonowania? A pisanie o kosmicznych cenach na Allegro, to jakaś histeria. Kilka PLN więcej od ceny okładkowej, raz na jakiś czas, to chyba nie jakaś tragedia.


Cena okładkowa "Kryzysu tożsamosci" wynosi 89.99 i tyle trzeba zapłacić za niego w Empiku. Na Allegro jest w tej chwili osiągalny o dziesięć złotych taniej - także w opcji "kup teraz".
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline sum41

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 16, 2017, 07:33:01 am »
OK źle sformułowałem chodziło mi o brak w sklepach gdzie bym nabył z rabatem  :cool:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline absolutnie

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 16, 2017, 01:43:17 pm »
OK źle sformułowałem chodziło mi o brak w sklepach gdzie bym nabył z rabatem  :cool:


Dwa posty wyżej pisałeś, że poszukasz w empiku. Ciekawe jaki rabat chciałeś tam znaleźć?







Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline sum41

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 16, 2017, 03:54:35 pm »

Dwa posty wyżej pisałeś, że poszukasz w empiku. Ciekawe jaki rabat chciałeś tam znaleźć?

Tak, poszukam tam gdyż tam to jedynie widziałem (ze sklepów) oprócz allegro :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline amsterdream

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 19, 2017, 12:06:29 pm »
Z faktu, że Kaznodzieja tom 1 się wyprzedał, należy się tylko cieszyć.

Punisher MAX 1 też już wszędzie wyprzedany. Nie ma nawet w sklepie Egmontu.

Offline Sirius

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 21, 2017, 03:26:02 pm »
Punisher MAX 1 też już wszędzie wyprzedany. Nie ma nawet w sklepie Egmontu.

Myślicie, że podobnie jak w przypadku Kaznodziei można spodziewać się dodruku?
I don't care for this world anymore
I just want to live my own fantasy

Offline Night wolf

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 21, 2017, 04:09:07 pm »
Myślicie, że podobnie jak w przypadku Kaznodziei można spodziewać się dodruku?
Za ponad 3 tygodnie ma mieć premierę Punisher na Netflixie teraz jeśli okaże się że to jest dobre/b.dobre to jak bułeczki będzie schodził, więc strzeleniem sobie w kolano jest nie zrobienie dodruku. :)

Offline Cringer

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 21, 2017, 04:30:55 pm »
Myślicie, że podobnie jak w przypadku Kaznodziei można spodziewać się dodruku?
pewnie że tak. Za dobrze im się to sprzedało aby nie robili dodruku.

Offline arczi_ancymon

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 21, 2017, 05:30:50 pm »
Według mnie jeszcze przed końcem roku (chyba, że natłok premier im to uniemożliwi) Egmont dodrukuje Kaznodzieję 1, Punishera 1 i pierwsze trzy tomy Avengers Hickmana.

Z tego co widzę to Gotham Central 2 też powoli zaczyna brakować.

 

anything