trawa

Autor Wątek: Kończące się nakłady  (Przeczytany 122800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ty_draniu

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 30, 2017, 07:16:04 pm »
wyprzedał u wydawcy, zostało to co po sklepach
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Koro

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 17, 2017, 10:34:32 am »
Czy ktoś się orientuje czy przewidziany jest jakiś dodruk Lucyfera od Egmontu? W ramach przypominania sobie Sandamana nabrałem ochotę na spin-off ale widzę, że tom 5 jest dostępny tylko na allegro w bandyckiej cenie...

Offline arczi_ancymon

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 17, 2017, 10:45:47 am »
Ja widzę tom 5 za 25zł.

?

Był już dodruki niektórych tomów tej serii, ale chyba nie było nic oficjalnie o tym pisane/mówione.

Offline Koro

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 17, 2017, 11:04:34 am »
Sorry, chodzilo o tom 4 - Boska Komedia.

Offline LucasCorso

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 17, 2017, 11:11:47 am »
Jestem pewien, że na jakimś konwencie słyszałem jak Kołodziejczak mówił że w sprawie Lucyfera Egmont absolutnie niczego już nie planuje robić...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 17, 2017, 11:17:32 am »
Jestem pewien, że na jakimś konwencie słyszałem jak Kołodziejczak mówił że w sprawie Lucyfera Egmont absolutnie niczego już nie planuje robić...
Nie na Pyrkonie to było??

Offline LucasCorso

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 17, 2017, 11:18:21 am »
Chyba masz rację że na Pyrkonie...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Koro

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 18, 2017, 12:55:00 pm »
Jestem pewien, że na jakimś konwencie słyszałem jak Kołodziejczak mówił że w sprawie Lucyfera Egmont absolutnie niczego już nie planuje robić...
OK, dzięki za informację.

Offline arczi_ancymon

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 18, 2017, 12:58:22 pm »
To było raczej pytanie o ewentualne nowe wydania, a nie o to czy dodrukują.

Offline LucasCorso

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 18, 2017, 01:07:29 pm »
Jaki jest sens dodrukowywać coś, czego już sie nie zamierza kontynuować, a wyprzedawalo się przez 8 lat?

Jestem pewien że zaleganie było wspomniane jako argument, a mimika twarzy Pana Tomasza wyraźnie pokazywała jego stosunek do tytułu....
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline amsterdream

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 18, 2017, 01:17:34 pm »
Nie ma żadnego sensu. Tymczasem Gotham Central #1 powoli znika ze sklepów.

Offline raf82

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 21, 2017, 07:53:32 am »
Wznowione Sandamany brakujące 5 i 7  oraz amerykański wampir tom 2 . Jest dostępne już na bonito, smyku, allegro... - nie przepłacać wychodzi max. około 58 zł za tom.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 26, 2017, 12:54:09 pm »
Pytanie mam, czy tylko mi się zdaje, czy drugi tom Valeriana ponownie się wyprzedał? Uzupełniam kolejne tomy, ale rzuciło mi się w oczy, że drugiego prawie wszędzie brak?

Offline Blaksad

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 26, 2017, 03:48:01 pm »
Pytanie mam, czy tylko mi się zdaje, czy drugi tom Valeriana ponownie się wyprzedał? Uzupełniam kolejne tomy, ale rzuciło mi się w oczy, że drugiego prawie wszędzie brak?

Jak to nie ma - jak jest ? 4 sierpnia wchodzi na ekrany film i Tauruski na pewno są przygotowani na zmasowaną akcję promocyjną. Filmy i seriale świetnie nakręcają sprzedaż.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 26, 2017, 04:10:29 pm »
Jak to nie ma - jak jest ?
Nie chce się sprzeczać, ale w większości sklepów go nie ma, jest w kilku, nie zaprzeczę (2 znalazłem gdzie był). Jakbym dziś dwóch dalszy tomów nie zamawiał (a sprawdzałem ceny na różnych sklepach) to bym na to nie zwrócił uwagi i mówię tu konkretnie o drugim tomie, nie o całej serii. Na przyszłość proszę cię sprawdź coś a nie dąż do zwady od razu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2017, 04:15:24 pm wysłana przez mkolek81 »

 

anything