trawa

Autor Wątek: Kończące się nakłady  (Przeczytany 122817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mibartek

Kończące się nakłady
« dnia: Luty 08, 2017, 09:05:34 pm »
Ostatnio coraz częściej zdarza mi się "przegapić" jakiś tytuł bo okazuję się, że nagle przestał być dostępny. Nowości na rynku jest na tyle dużo, że nie mogę pozwolić sobie na zakup wszystkiego co bym chciał od razu i często czekam na zastrzyk gotówki kilka miesięcy.
Czasem mam szczęście i ktoś w wątku o promocjach wspomni o ostatnich sztukach w bonito, ale pomyślałem, że osobny wątek byłby pomocny.


Jeżeli ktoś zauważyłby, że jakiś tytuł powoli wychodzi z obiegu - fajnie by było zostawić wiadomość dla komiksowej braci ;)


Ja ostatniego czasu przepłacałem za/nie kupiłem:
- Sędziego Dredda od Studia Lain,
- Black Hole,
- 1 tomu Fatale,
- Incala od Scream,
- Codziennej Walki,
- Rorka 1 (zbiorcze).

Offline isteklistek

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2017, 09:16:49 pm »
Było i było dlaczego nie.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2017, 09:19:18 pm »
bardzo fajny pomysł, już kilka razy myślałem nad tym, że coś takiego by się tu przydało (pod warunkiem, że będą zainteresowani).
a propos Twoich tytułów:
https://www.inbook.pl/p/s/848741/ksiazki/komiks/black-hole?rdir=oe&lkst=44041&utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info
(nie wiem, czy to nie fake'owa oferta)
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline gobender

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2017, 09:25:12 pm »
Jak wspominałem w wątki Screamu na Gildii mieli wczoraj, dwa, potem ostatni egzemplarz Przed Incalem (wraz z informacją, że nakład wyczerpany). Choć traz chyba w drodze mają jakieś dodatkowe bo informacja o ilosci sztuk zniknęła. Jest jeszcze w Screami i Incalu, ale wygląda na to, że się kończy.

Myślę, że wątek byłoby dobrze wzbogacać też o powracające tytuły, by bez sensu nie przepłacać na aukcjach.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 09:30:02 pm wysłana przez gobender »

mkolek81

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2017, 09:28:20 pm »
Ja ostatniego czasu przepłacałem za/nie kupiłem:
- 1 tomu Fatale,
- Codziennej Walki,

Te dwie pozycje będą miały dodruk i to chyba nawet już w tym miesiącu.

Offline mibartek

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2017, 09:51:58 pm »
Myślę, że wątek byłoby dobrze wzbogacać też o powracające tytuły, by bez sensu nie przepłacać na aukcjach.


zdecydowanie. to 2ga w kolejności zmora zakupowa :wink: przepłacić za coś co wraca za 2 tygodnie do sklepów...


patrz post wyżej:
Te dwie pozycje będą miały dodruk i to chyba nawet już w tym miesiącu.
akurat te 2 tytuły miałem w kategorii "przepłacone" :razz:

Offline mack3

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2017, 10:32:31 pm »
Jak wspominałem w wątki Screamu na Gildii mieli wczoraj, dwa, potem ostatni egzemplarz Przed Incalem (wraz z informacją, że nakład wyczerpany). Choć traz chyba w drodze mają jakieś dodatkowe bo informacja o ilosci sztuk zniknęła. Jest jeszcze w Screami i Incalu, ale wygląda na to, że się kończy.

Myślę, że wątek byłoby dobrze wzbogacać też o powracające tytuły, by bez sensu nie przepłacać na aukcjach.
Wydaje mi się, że Przed Incalem jeszcze nie tak dawno miał notkę, cpo do dostępności "duża ilość" w sklepie Screamu (Captainhook czy jakoś)

Offline Blackwood

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2017, 11:02:14 pm »
Jak wspominałem w wątki Screamu na Gildii mieli wczoraj, dwa, potem ostatni egzemplarz Przed Incalem (wraz z informacją, że nakład wyczerpany). Choć traz chyba w drodze mają jakieś dodatkowe bo informacja o ilosci sztuk zniknęła. Jest jeszcze w Screami i Incalu, ale wygląda na to, że się kończy.

Myślę, że wątek byłoby dobrze wzbogacać też o powracające tytuły, by bez sensu nie przepłacać na aukcjach.
W księgarni "Orbita" w Rybniku, jest jeden egzemplarz na półce, który można tam nabyć z 20% rabatem(na stronie internetowej nie widniał tam od miesiąca.).
Podobnie Wieczny Batman tom 1. który dziś udało mi się tam nabyć z dość dużym rabatem.

Offline Death

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2017, 11:09:20 pm »
Przecież Przed Incalem jest wszędzie pełno. Na takim Ceneo pokazuje 30 miejscówek...

Offline mappy

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2017, 11:58:47 pm »
Może chodzi o Po Incalu. Przed Incalem i Po Incalu w empikach jakby coś.

Offline gobender

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2017, 06:12:43 am »
Mówię tylko co było napisane na Gildii. Że nakład wyczerpany i ze została ostatnia sztuka. Jest jeszcze w innych miejscach, ale moze byc to sygnał, że to nie potrwa długo. Chyba, ze chcemy zmienić tytuł wątku na wyczerpane nakłady :)

Offline mibartek

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2017, 07:47:00 am »
Mówię tylko co było napisane na Gildii. Że nakład wyczerpany i ze została ostatnia sztuka. Jest jeszcze w innych miejscach, ale moze byc to sygnał, że to nie potrwa długo. Chyba, ze chcemy zmienić tytuł wątku na wyczerpane nakłady :smile:


zgadzam się. Ja tak właśnie przegapiłem Rorka. Ktoś napisał że wychodzi z bonito i gildii, obadałem allegro, znalazłem z 10 ofert więc olałem. Teraz widzę, że już cena skoczyła.
Poza tym - to że ktoś tu coś napisze to przecież nie obowiązek rzucenia się do zakupu. Jak ktoś uzna że gildia to nie wyznacznik to nie kupi, ale może komuś innemu info się przyda.

Offline mack3

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2017, 12:24:32 pm »
OK, sprawdziłem na captainhook.pl i tam cały czas "Przed Incalem" - "duża ilość" "Aktualnie dostępna ilość to: PRZED INCALEM - 982 szt. "
To chyba wyczerpuje kwestię kończenia się nakładu tego komiksu - o ile wierzymy oczywiście informacjom na stronie sklepu ;)

Offline Damian xyz

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 09, 2017, 01:20:36 pm »
W księgarni "Orbita" w Rybniku
Tam też Rorki niedawno widziałem

Offline p3rshing

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2017, 06:18:28 pm »
7 tom Sandmana

 

anything