trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2895 dnia: Listopad 14, 2017, 02:12:02 pm »
Mam potwierdzone na prawie 100% info, że Maksio odebrał komiksy z drukarni i własnym samochodem, od miasta do miasta, od domu do domu, wozi je osobiście do każdego kto zamówił. Oczywiście razem z obowiązkowym goździkiem i grającą kartką z przeprosinami...

No to chyba faktycznie będzie mi musiał do domu podwieźć, bo punkt dostawy, który wybrałem po tych miesiącach zdążył przestać istnieć.

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2896 dnia: Listopad 14, 2017, 02:45:17 pm »
... teraz jedzie autostopem do Sosnowca.


Żółwie w Sosnowcu akurat byly:)

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2897 dnia: Listopad 14, 2017, 03:41:01 pm »
Z moich informacji wynika, że w tym miesiącu nie będzie premiery.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2898 dnia: Listopad 14, 2017, 03:52:40 pm »
No niemożliwe :biggrin:

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2899 dnia: Listopad 14, 2017, 06:02:18 pm »
Nie sprzedali mu biletu na samolot w Kanadzie i statkiem wraca z tymi żółwiami.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2900 dnia: Listopad 14, 2017, 06:36:04 pm »
A to ci Donatello :biggrin:

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2901 dnia: Listopad 14, 2017, 08:54:51 pm »

Żółwie w Sosnowcu akurat byly:)
A wcześniej były w Szczecinie, ale się pozbyłem tych gadów ;)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2902 dnia: Listopad 14, 2017, 09:16:21 pm »
Tutaj akurat pasuje tytuł płyty Grópa Ymadło, która zdaje się ze Szczecina pochodziła "Nie było, nie ma i nie będzie".

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2903 dnia: Listopad 15, 2017, 02:18:13 pm »
Czy już można składać zamwiadomienie na policji o oszustwie z związku z rzekomym wydaniem przez Fante Archiego?
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2904 dnia: Listopad 15, 2017, 02:19:08 pm »
Jak ktoś ogarnie temat to chętnie się podepnę.

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2905 dnia: Listopad 15, 2017, 02:21:19 pm »
Mam wielką ochotę to zrobić, tylko nie wiem jak. Ktoś ma doświadczenie w takich sprawach i podzieli się tutaj bądź w wiadomości prywatnej?
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2906 dnia: Listopad 15, 2017, 02:33:59 pm »
Ciekawe co teraz mają do powiedzenia Ci dzielni rycerze którzy tak długo i tak energicznie bronili wydawnictwa i wyśmiewali i pouczali ludzi którzy śmieli narzekać. Właściciel Fantasmagorie powinien trafić do więzienia za zbudowanie piramidy finansowej. To jest karalne. Oby złodziej i krętacz zgnił w celi.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2907 dnia: Listopad 15, 2017, 02:39:50 pm »
Ciekawe co teraz mają do powiedzenia Ci dzielni rycerze którzy tak długo i tak energicznie bronili wydawnictwa i wyśmiewali i pouczali ludzi którzy śmieli narzekać. Właściciel Fantasmagorie powinien trafić do więzienia za zbudowanie piramidy finansowej. To jest karalne. Oby złodziej i krętacz zgnił w celi.

Nic nie mają do powiedzenia. I o ile pamiętam, to raczej "druga strona" wyśmiewała. I nikt nikogo nie bronił, tylko raczej powstrzymywał te całą gówoburzę, bo i tak nic w ten sposób nie zyskaliście.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2908 dnia: Listopad 15, 2017, 02:46:14 pm »
Nic nie mają do powiedzenia. I o ile pamiętam, to raczej "druga strona" wyśmiewała. I nikt nikogo nie bronił, tylko raczej powstrzymywał te całą gówoburzę, bo i tak nic w ten sposób nie zyskaliście.
Jak to nic? Zyskaliśmy wszyscy 195 stron dobrego tasiemca w stylu Mody na sukces :)

A tak poważnie, to zastanawiam się ile osób zamówiło w preorderze Archiego.

no i w innym wątku Jaxx dobrze zaznaczył, że szanse na kolejne tomy Rachel Rising są coraz mniejsze, eh.

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2909 dnia: Listopad 15, 2017, 02:53:42 pm »
Z FB:
Cytuj
Wydawca (prawdziwy) potwierdza: Fanta NIGDY NIE MIAŁA LICENCJI na wydanie Archiego.

 Prawa do wydania zostały zakupione bezpośrednio u źródła i żadne wydawnictwo z Polski wcześniej nie rozmawiało o ich zakupie.

Co za skur...

Na żółwie podobno mają.

Kiedy skończy się ta karuzela śmiechu?

 

anything