Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2880 dnia: Listopad 11, 2017, 06:41:02 pm »
Jak wyjdzie przed świętami, to może Klausa w gratisie będą dodawać. :badgrin:

Offline janjedlikowski

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2881 dnia: Listopad 11, 2017, 06:55:12 pm »
Widzę, że Fanta właśnie usunęła posta z facebooka, tego dotyczącego nowych emaili, zwrotów, i kontaktu z wydawnictwem :)

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2882 dnia: Listopad 11, 2017, 07:03:57 pm »
Łatwiej wywalić cały post niż 100+ komentarzy :lol:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2883 dnia: Listopad 11, 2017, 08:04:26 pm »
Albo może chcą wrzucić nową wersję posta z datami premier i udawać, że wcześniejszej nie było. A później trzecią, a później...


Offline PandaMan

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2884 dnia: Listopad 11, 2017, 10:24:22 pm »
Sam już powoli tracę cierpliwość. Starałem się do tej pory być wyrozumiały ze względu na to, że byli/są świeżym i niedoświadczonym wydawnictwem, więc mogli sobie przekichać w rachunkach co przełoży się na daty premier - spoko, błędy są rzeczą ludzką. Ale z ich strony całkowicie bezczelny jest brak kontaktu z klientem od tak długiego czasu. Przez takie podstawowe informowanie o przekładających się datach wydania komiksów zaoszczędzili by sobie w minimalny sposób problemów. Teraz, mówiąc najłagodniej, czuje się ładnie zrobiony w bambuko. Nigdy więcej crowdfundingu.

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2885 dnia: Listopad 11, 2017, 10:30:55 pm »
Nigdy więcej crowdfundingu.


Prawdę powiedziawszy, to nie był crowdfunding, ale prosta przedpłata na konto wydawcy, który obiecał, że coś wyda. Crowdfunding oferuje pewne zabezpieczenia, których tu nikt nie obiecywał i których brak większość wpłacających zauważyła dopiero teraz.


[gdzie właściwie mieliście oczy (i rozum), kiedy widzieliście nowego, prężnego wydawcę, który obiecywał cuda-wianki i to w niskiej cenie?]
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline PandaMan

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2886 dnia: Listopad 11, 2017, 10:35:59 pm »
[gdzie właściwie mieliście oczy (i rozum), kiedy widzieliście nowego, prężnego wydawcę, który obiecywał cuda-wianki i to w niskiej cenie?]

Najwyraźniej miałem to i to w miejscu gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Zmącony przez nostalgię za Żółwiami. Cóż, o tyle dobrze, że nie zostałem okradziony z milionów, jednakże niesmak wobec tych ludzi pozostaje.

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2887 dnia: Listopad 12, 2017, 06:43:21 am »
[gdzie właściwie mieliście oczy (i rozum), kiedy widzieliście nowego, prężnego wydawcę, który obiecywał cuda-wianki i to w niskiej cenie?]

Ej.. no niby cośtam wydali, więc nie żeby to od początku była jakaś firma krzak czy coś. Przyznaję, że gdyby któryś z tytułów mnie zainteresował sam bym przedpłacił bez oporów, ufając, że wyjdzie.

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2888 dnia: Listopad 12, 2017, 08:03:03 am »
Ej.. no niby cośtam wydali, więc nie żeby to od początku była jakaś firma krzak czy coś. Przyznaję, że gdyby któryś z tytułów mnie zainteresował sam bym przedpłacił bez oporów, ufając, że wyjdzie.


Moje (aprioryczne) zaufanie podważyli
a. obiecując więcej niż ktokolwiek byłby w stanie zrealizować;
b. zapowiadając mnóstwo rzeczy naraz;
c. udzielając wymijających odpowiedzi na pytania, które zadałem (a wcześniej twierdzili, że chętnie odpowiedzą na każde pytania).

Podejrzewam, że gdyby zapowiedzieli wydanie jednego komiksu, to też bym przedpłacił, ale zapowiedzenie naraz "Strangers in Paradise", "Archiego" (tu jeszcze szopka z głosowaniem), "Żółwi", "Providence" i "Button Mana" i serii z Valianta przy jednoczesnym uruchomieniu "Rachel Rising" i publikacji niszowych komiksów (Krazy Kat, Wstrząs), które krociowych zysków przynieść nie mogą, włączyło mój sceptycyzm. I trochę się zdziwiłem, że nie włączyło sceptycyzmu u innych.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2889 dnia: Listopad 14, 2017, 01:07:26 pm »
Gildia mówi, że dostępność za 3 dni, premiera się zbliża. Maksio może powysyła po cichaczu Żółwie i będzie oczekiwał, by hejterzy padli na kolana, bo przecież wydali. :biggrin:

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2890 dnia: Listopad 14, 2017, 01:12:33 pm »
Mam potwierdzone na prawie 100% info, że Maksio odebrał komiksy z drukarni i własnym samochodem, od miasta do miasta, od domu do domu, wozi je osobiście do każdego kto zamówił. Oczywiście razem z obowiązkowym goździkiem i grającą kartką z przeprosinami...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2891 dnia: Listopad 14, 2017, 01:21:05 pm »
@up
co tam kartka, sam powinien śpiewać.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2892 dnia: Listopad 14, 2017, 01:26:42 pm »
Maksio prędzej by jeździł i rozdawał komiksy osobiście po to by przy okazji zje*** klienta od dołu do góry za to, że ten hejtował go zamiast grzecznie czekać. :biggrin:

Offline Prometeusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2893 dnia: Listopad 14, 2017, 01:44:42 pm »
Ode mnie właśnie wyszedł Szef Wydawnictwa Fantasmagorie. Mieszkam w Kanadzie, więc kawałek miał. Dałem mu na drogę syrop klonowy, ponieważ mówił że teraz jedzie autostopem do Sosnowca, bo ponoć na wydrukowanie Żółwi przeznaczył już cały swój dobytek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2894 dnia: Listopad 14, 2017, 01:56:33 pm »
Ode mnie właśnie wyszedł Szef Wydawnictwa Fantasmagorie. Mieszkam w Kanadzie, więc kawałek miał. Dałem mu na drogę syrop klonowy, ponieważ mówił że teraz jedzie autostopem do Sosnowca, bo ponoć na wydrukowanie Żółwi przeznaczył już cały swój dobytek.
No to kolejna obsuwa o miesiąc się szykuje :)