Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2715 dnia: Październik 17, 2017, 01:11:20 pm »
Najlepiej "Sprawa dla reportera" - Szekak łkałby rzewnie w rytm zaciskanych z oburzenia ud pani Elżbiety Jaworowicz, a gość specjalny na odezwę skandującej ze wściekłością publiczności domagałby się głowy wydawcy, twierdząc, że "ten pan już nikogo przedpłatą nie omami". Natomiast w przygotowanym uprzednio materiale wideo zapoznalibyśmy się z relacją ośmioletniej Madzi, która na Żółwie wydała ostatnie pieniądze ze spadku po zmarłej Babci i puentuje tę bulwersującą sprawę stwierdzeniem, że "musi przeżywać uczucie straty na nowo".
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2017, 01:24:28 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2716 dnia: Październik 17, 2017, 02:03:37 pm »
Na swoich nie napiszą :cool:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2717 dnia: Październik 17, 2017, 02:16:49 pm »
Najlepiej "Sprawa dla reportera" - Szekak łkałby rzewnie w rytm zaciskanych z oburzenia ud pani Elżbiety Jaworowicz, a gość specjalny na odezwę skandującej ze wściekłością publiczności domagałby się głowy wydawcy, twierdząc, że "ten pan już nikogo przedpłatą nie omami". Natomiast w przygotowanym uprzednio materiale wideo zapoznalibyśmy się z relacją ośmioletniej Madzi, która na Żółwie wydała ostatnie pieniądze ze spadku po zmarłej Babci i puentuje tę bulwersującą sprawę stwierdzeniem, że "musi przeżywać uczucie straty na nowo".
Tak, to mi się podoba i teraz widze jak wiele trace niemalze nie ogladajac TV. Tak mi przyszlo jeszcze do głowy, ze zeby podniesc dramatyzm calej sprawy, jako te osmioletnia Madzie mozna by bylo podstawic łkajacego Szekaka w peruce a la Pippi Langstrump:


Offline horror

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2718 dnia: Październik 17, 2017, 03:35:17 pm »
Czyli standardowo, gazeta wyborcza gówno prawda.

Na swoich nie napiszą :cool:

ciekawe jak domysły stają się faktami i jak dobrze im się leży z wizją świata w jednym łóżku :).

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2719 dnia: Październik 17, 2017, 05:28:37 pm »
Oj tam, przestańcie jęczeć w czterech ścianach, to żałosne. Ja spokojnie czekam na komiksy, jest cycuś glancuś. :lol:


Swoją drogą, to jeżeli ktoś myśli, że mam powody do łkania, to proponuję opierać się na tym co czytacie, a nie na własnych fantazjach. Mi WF oddało pieniądze, więc coś wam nie wyszło. :roll:
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2017, 05:40:29 pm wysłana przez Szekak »

Offline Prometeusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2720 dnia: Październik 19, 2017, 12:14:41 am »
Czy jest jeszcze jakaś możliwość zamówienia Żółwi Ninja? Przespałem moment przedsprzedaży.

Offline Shinue

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2721 dnia: Październik 19, 2017, 12:22:15 am »
Gildia.pl

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2722 dnia: Październik 19, 2017, 06:06:14 am »
Czy jest jeszcze jakaś możliwość zamówienia Żółwi Ninja? Przespałem moment przedsprzedaży.
Ja bym na twoim miejscu poczekał z zamówieniem, aż Żółwie wyjdą, bo na obecną chwilę to jest jedna wielka niewiadoma.

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2723 dnia: Październik 19, 2017, 07:02:37 am »
Czy jest jeszcze jakaś możliwość zamówienia Żółwi Ninja? Przespałem moment przedsprzedaży.
Nice try, max :)

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2724 dnia: Październik 19, 2017, 07:34:43 am »
Miło, że ktoś czyta moje wpisy i nawet sugeruje się nimi przy wyborze nicka na forum.
Dziękuję!!!!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Prometeusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2725 dnia: Październik 19, 2017, 07:38:45 am »
Chyba mnie panowie z kimś pomyliliście :smile:

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2726 dnia: Październik 19, 2017, 08:28:48 am »
Nice try, max :smile:
Tak serio to max nigdy by nie napisal takich postow o DC czy Marvelu, jakie napisal Prometeusz. Za duzo cukru, za malo jadu :D
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2017, 11:07:38 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2727 dnia: Październik 19, 2017, 08:33:12 am »
To moze to xur jest? ;)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline rebejakub

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2728 dnia: Październik 19, 2017, 11:17:44 am »
Znowu wycinają komentarze na fb, jeśli dobrze widzę.
Naganiacz, piegża, makolągwa i sum

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2729 dnia: Październik 19, 2017, 11:30:40 am »
Tak w ogóle to Żółwie zniknęły ze trony wydawnictwa jak wcześniej inne tytuły. Ostał się jeszcze Button Man i Strangers in Paradise z tych nie wydanych, ale obstawiam że one też podzielą los pozostałych.

 

anything