Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2310 dnia: Wrzesień 13, 2017, 10:14:10 pm »
Dzięki panowie za wyjaśnienie- jakiś czas temu polecano mi ten komiks... no i czekałem na polską edycję, huh-huh :)

PS- nie wygłupiłem się, tylko zadałem pytanie- jest pewna różnica    :roll:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2311 dnia: Wrzesień 13, 2017, 10:16:09 pm »
No to w takim razie znowu ja.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2312 dnia: Wrzesień 13, 2017, 10:34:57 pm »
Nie, to jednak On, bo jaki jest sens pytania się Ciebie o to co On myślał? Skąd możesz to wiedzieć? :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 10:44:27 pm wysłana przez Szekak »

Offline xShen

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2313 dnia: Wrzesień 14, 2017, 08:54:17 am »
Ktoś zna w ogóle tego pajaca z wydawnictwa i ma jakiś kontakt z nim? Bo zebrałem na fb kilka oszukanych osób i jest plan, żeby po prostu naciągacza zgłosić.  Solo raczej zbyt mała kwota, ale oszukanych jest sporo osób.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2314 dnia: Wrzesień 14, 2017, 09:21:06 am »
Odpowiada za wydawnictwo właściciel. I to ją musicie zgłosić w tym wypadku. Gość który rzeczywiście to prowadzi może odpowiedź za paragraf dotyczący firmanctwa. Możecie go zgłosić do skarbówki pod którą podlega. Roszczeń musicie dochodzić przez sąd. Tam uzyskacie tytuł egzekucyjny i z tym do komornika.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2315 dnia: Wrzesień 14, 2017, 09:23:56 am »
Ktoś zna w ogóle tego pajaca z wydawnictwa i ma jakiś kontakt z nim? Bo zebrałem na fb kilka oszukanych osób i jest plan, żeby po prostu naciągacza zgłosić.  Solo raczej zbyt mała kwota, ale oszukanych jest sporo osób.
Tu masz materiał zdjęciowy do zrobienia plakatu na Festiwal w Łodzi - "Wanted dead or alive" lub " "Gdzie są moje pieniądze???"

http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,21571029,komiksowe-fantasmagorie-od-hobby-do-biznesu.html

Oczywiście warto wcześniej spytać się autora zdjęcia, czy możesz je wykorzystać.  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2316 dnia: Wrzesień 14, 2017, 09:28:29 am »
Oczywiście warto wcześniej spytać się autora zdjęcia, czy możesz je wykorzystać.  :cool:
Zakryją oczy czarnym paskiem jak w kronice kryminalnej i zgoda nie jest wymagana.  :lol:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2317 dnia: Wrzesień 14, 2017, 09:34:35 am »
Kiedyś Blaskowitz pisał, że utrzymuje jakiś tam kontakt z Maxem, więc ja bym w pierwszej kolejności uderzał do niego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2017, 10:54:17 am wysłana przez amsterdream »

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2318 dnia: Wrzesień 14, 2017, 09:40:12 am »
Zakryją oczy czarnym paskiem jak w kronice kryminalnej i zgoda nie jest wymagana.  :lol:
Proszę, nie myl dwóch systemów walutowych - autora zdjęcia z wizerunkiem osoby na nim pokazanym.  :???:

Ale to off topic...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2319 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:18:25 am »
Proszę, nie myl dwóch systemów walutowych - autora zdjęcia z wizerunkiem osoby na nim pokazanym.  :???: ??:
Ano. Niedoczytanie moje... Masz rację. :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2320 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:21:15 am »
Tak sobie myślałem wczoraj, że jak przy tych dobrych wiatrach zacznie wysyłać te nieszczęsne Żółwie to czy się zdziwi jak ludzie zaczną mu to odsyłać z odstąpieniem bez przyczyny.
Osobiście czekam na zwrot całej należności i jak dostanę jakikolwiek komiks to odsyłam.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2321 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:26:39 am »
Osobiście czekam na zwrot całej należności i jak dostanę jakikolwiek komiks to odsyłam.
Ale przy odesłaniu koszt będzie spoczywał na Tobie. Nie lepiej nie odbierać?
Nie wiem jak obecnie prawnie wygląda odstąpienie od zakupu - czy jest konieczne złożenie oświadczenia woli z podpisem, czy można mailowo?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2322 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:39:18 am »
Można meilowo. ;)

szulig

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2323 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:39:40 am »
Przyczyna jest na pewno przynajmniej jedna. Towar niezgodny z zamówieniem. Wiekszość (tak myśle) zamawiała inny format a wydawca chwalił sie ze bedzie inny niż w początkowej specyfikacji

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2324 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:44:43 am »
Ale przy odesłaniu koszt będzie spoczywał na Tobie. Nie lepiej nie odbierać?
Tak.
Nie wiem jak obecnie prawnie wygląda odstąpienie od zakupu - czy jest konieczne złożenie oświadczenia woli z podpisem, czy można mailowo?
Tak, moze odstapic za posrednictwem e-maila wyslanego na adres mailowy Fanty - art. 30 pkt 3 u. o prawach konsumenta w zw. z par. 4 pkt 3 (koncowka zdania po "lub") i pkt 4 Regulaminu Fanty. (Ponadto forma odstapienia wynika z przepisow ogolnych kc.)

 

anything