trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2265 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:35:43 pm »
Teraz wydawnictwo nie ma pieniędzy wcale i nie może wydać nie tylko tego co chce, ale nawet tego co musi. Karma. Smutny jest format człowieka który je prowadzi - mimo takiej kompromitacji za grosz w nim myślenia, samokrytyki, pokory, ciągle tylko bezczelność i dalsze pogrążanie się. Choćby z tego powodu zachęcam wszystkich oszukanych którzy nie mogą doprosić się swojej kasy do podejmowania kroków prawnych - może to w końcu czegoś go nauczy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 04:46:47 pm wysłana przez Szekak »

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2266 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:45:51 pm »
A czy pan wydawca nie mógł napisać oficjalnie tego komunikatu tylko musimy dowiadywać się takich rzeczy od osób trzecich? Przecież oni sami nakręcają spiralę irytacji. I po co te buńczuczne zapowiedzi, przechwałki, teksty "mam za dużo pieniędzy i będę wydawał co chcę"? Niestety, ale daliśmy się trochę omamić wydawnictwu, które wiele obiecywało, ale niewiele dało od siebie.

W krótkiej rozmowie na fb, użyłem wczoraj identycznych argumentów. Padło stwierdzenie, że czym dłużej czekają z przedstawiem sytuacji tym gorzej, bo powiększa się groni zirytowanych klientów. A to za sobą pociąga kolejne wezwania do zapłaty i coraz mocniejsze komentarze. Wydawca podchodzi do tego bardzo emocjonalnie, a emocje w parze z interesami nie zawsze dają pozytywny skutek. Jeszcze raz napiszę, wszyscy otrzymają swoje egzemplarze Żółwi, a co będzie dalej trudno powiedzieć. Jak się zachowa wydawca? A jak klienci? Tego nie wiem. Sytuacja jest nie do pozazdroszczenia, ale wylewanie kolejnych pomyj jest aktualnie całkowicie zbyteczne i niepotrzebne.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2267 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:48:19 pm »
Czemu zbyteczne? Czemu niepotrzebne? Bardziej zbyteczne są twoje komentarze, bo na pomyje wydawca sobie jak najbardziej zasłużył i na kolejne pracuje każdego dnia, więc są jak najbardziej potrzebne i należne. Amen.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2268 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:32:33 pm »
Jeszcze raz napiszę, wszyscy otrzymają swoje egzemplarze Żółwi
Ja (już) nie chce Żółwi, tylko swoje PIENIĄDZE. A kolejne obiecanki niech sobie w dupę wsadzi.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2269 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:41:22 pm »
Już to pisałeś, nie musisz się powtarzać. Napisz normalnego posta do nich na fb i przypomnij im. Tak wiem, że to może być uciążliwe, ale zajmie ci to piętnaście sekund. Czyli jakieś sto razy mniej niż przesiadywania na forum i ciągłe biadolenie, że nie chcesz już Żółwi...

Offline Khml

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2270 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:43:02 pm »
Już to pisałeś, nie musisz się powtarzać. Napisz normalnego posta do nich na fb i przypomnij im. Tak wiem, że to może być uciążliwe, ale zajmie ci to piętnaście sekund. Czyli jakieś sto razy mniej niż przesiadywania na forum i ciągłe biadolenie, że nie chcesz już Żółwi...

Tylko że to pisanie do nich o zwrot pieniędzy nic nie daje.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2271 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:45:38 pm »
Jakoś część osób otrzymała już przelewy. Jak oni to zrobili?

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2272 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:49:04 pm »
Napisz normalnego posta do nich na fb i przypomnij im. Tak wiem, że to może być uciążliwe, ale zajmie ci to piętnaście sekund.
Dzięki! Nie wpadłem na to:



Pisałem też komentarz na ich profilu, codziennie od 4 dni:
fajnie, że usuwacie komentarze, chciałem zapytać kiedy oddacie kasę, bo 14 dni minęło?
Oczywiście usunięty jest.

I dostałem bana, już nie mogę w ogóle pisać komentarzy, a pisząc wiadomość mam na czerwono, że nie dotarła do adresata. Napisałem kilka maili na adres mailowy sklepu oraz na adres mailowy Anny Urbańskiej
podany w KRSie. Telefon wyłączony, skrzynka pełna.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2273 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:49:48 pm »
Jaka część osób? Kiedy dostali zwroty? Konkrety.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2274 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:53:07 pm »
Czemu zbyteczne? Czemu niepotrzebne? Bardziej zbyteczne są twoje komentarze, bo na pomyje wydawca sobie jak najbardziej zasłużył i na kolejne pracuje każdego dnia, więc są jak najbardziej potrzebne i należne. Amen.

Nie, masz rację. Wielce to pożyteczne. Dało tyle stron na forum, że ho, ho. I jeszcze może go czegoś nauczysz, jak napisałeś gdzieś wyżej.
Bicie piany nakręcanie emocji i tyle - żadnych efektów to nie przyniesie.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2275 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:55:06 pm »
Dokładnie, nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan teraz zrobi?

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2276 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:56:16 pm »
Po ostatnim biciu piany skiba (chyba) pisał, że dostał kasę. Jak się pojawiła grupa na fb złudzeni przez fantasmagorię, więc coś to daje.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2277 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:58:05 pm »
@Szekak
parsom ma rację, kiedyś to wchodząc w ten temat to zawsze maiłem zaskoczenie bo była jakaś zapowiedź nowego komiksu, a teraz co storna tylko narzekanie i obawiam się, że może coś nowego mi umknęło, ale nadal sprawdzam  :wink:

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2278 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:01:15 pm »
Jaka część osób? Kiedy dostali zwroty? Konkrety.

Tak ciężko uważnie czytać ten wątek?

Kilka osób na pewno (w tym ja).

Murazor, napisz jeszcze jedną normalną wiadomość na fb. A nie gdzie są moje pieniądze po raz piaty. Może to coś da.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2279 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:01:22 pm »
Już to pisałeś, nie musisz się powtarzać. Napisz normalnego posta do nich na fb i przypomnij im. Tak wiem, że to może być uciążliwe, ale zajmie ci to piętnaście sekund. Czyli jakieś sto razy mniej niż przesiadywania na forum i ciągłe biadolenie, że nie chcesz już Żółwi...


A dlaczego ty nakazujesz mu jakiś sposób postępowania? I na jakiej podstawie uważasz, że twoja postawa jest moralnie wyższa? Jest to wątek dotyczący wydawnictwa, posty dotyczą wydawnictwa. Dzisiaj wielu ludzi dowiedziało się o kolejnym przesunięciu terminu. Wyraża swoje opinie. Różne, bo różni są ludzie. Ty natomiast co dwie strony każesz wszystkim być cicho i przestać narzekać. I masz jakąś tajemną wiedzą o tym co myśli i co zrobi wydawnictwo. Wydawnictwo które w oczach wszystkich jest skompromitowane i niesłowne.


Posłuchaj mojej historii i dlaczego się zaangażowałem. Nakłoniłem do zakupu Żółwi czterech znajomych. Oni nie kupują komiksów co miesiąc, co dwa. Raz na kilka lat. Z tymi znajomymi oglądałem dawno temu kreskówkę i mamy jakiś sentyment do tych postaci. Byliśmy razem w kinie na ostatnich filmach itp Oni mi dali pieniądze, ja zamówiłem. Oni nie rozumieją jak można się nie odzywać i nie oddawać pieniędzy. Ja im oddałem z własnej kieszeni, bo w sierpniu już byłem pewien, że ten wydawca to krętacz. Dodatkowo zweryfikowałem, że oczernianie drukarni to kłamstwo.


Tu dochodzimy do tego, że wg. ciebie sam fakt, że otrzymam komiks załatwia sprawę. W mojej sytuacji nie załatwia. Wielu ludzi już nie chce komiksu, a chce pieniądze. A jeszcze inni są rozgoryczeni i dla zasady chcą olać zakup. Cel nie uświęca środków. Liczy się również jaką drogę się przebyło.


Tak samo jak wy przeglądam forum i czasami coś napiszę. Nie rozumiem dlaczego nie mogę tego robić wg. ciebie. Nie rozumiem dlaczego inni traktują ten wątek jak jakieś szczególne miejsce, gdzie nie wolno mówić co się myśli, bo im  zajmuje czas na sprawdzanie co ktoś tu napisał. Serio? Ile tracisz czasu na przejrzenie codziennie 2-3 stron? 5 minut? Jakbyś je wykorzystał inaczej?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 06:07:50 pm wysłana przez Dariusz_Notariusz »

 

anything