Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie  (Przeczytany 267782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

• Zbrojmistrz bracki
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2265 dnia: Wrzesień 13, 2017, 01:10:43 pm »
"oszustow" uzyles w kontekscie tego, ze nie chca ci oddac pieniedzy za komiks, ktory od nich nabyles,
Ah, racja tak napisałem. Zamiar był nazwania ich oszustami i przypomnienie o braku zwrotu kasy, ale masz rację, że wyszło są oszustami, bo nie oddali kasy.

Czuję, że ja muszę dzisiaj dorwać Cię,
Czuję, czuję, czuję jak roznosi mnie...
Rozumiem, że fragment tekstu piosenki o chęci uprawiania seksu odnosi się do faktu, ze Fanta nas wy***chała?

Offline stefan09

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #2266 dnia: Wrzesień 13, 2017, 02:08:35 pm »

Offline Dariusz_Notariusz

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #2267 dnia: Wrzesień 13, 2017, 02:34:26 pm »
Pierwsza połowa września, to jeszcze dwa dni  :badgrin:

Offline Gr8responsibility

• Pisarz bracki
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
« Odpowiedź #2268 dnia: Wrzesień 13, 2017, 02:42:52 pm »
Pierwsza połowa września, to jeszcze dwa dni  :badgrin:

Ale nie tego września  :smile:

Offline Dariusz_Notariusz

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #2269 dnia: Wrzesień 13, 2017, 02:48:03 pm »
Rzeczywiście. Wrzesień nie sprecyzowany. Gildia klasa, zwróci pieniądze bez problemu. Większość ludzi która nabyła bezpośrednio u wydawcy nie może liczyć na taki luksus.

Offline amsterdream

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2270 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:32:34 pm »
Wydawnictwo zmieniło drukarnię, za dwa tygodnie Żółwie powinny być u wydawcy. Apeluję o zachowaniu spokoju do tego czasu. Ja też na nie czekam. Nie jest tajemnicą, że wszyscy którzy je zamówili i opłacili otrzymają swoje egzemplarze, z poślizgiem ale je dostaną. Na rozliczenia przyjdzie czas później, na razie poczekajmy na finalny produkt i trzymajmy kciuki, żeby wszystko wyszło okey...

A czy pan wydawca nie mógł napisać oficjalnie tego komunikatu tylko musimy dowiadywać się takich rzeczy od osób trzecich? Przecież oni sami nakręcają spiralę irytacji. I po co te buńczuczne zapowiedzi, przechwałki, teksty "mam za dużo pieniędzy i będę wydawał co chcę"? Niestety, ale daliśmy się trochę omamić wydawnictwu, które wiele obiecywało, ale niewiele dało od siebie.

Offline Szekak

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2271 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:35:43 pm »
Teraz wydawnictwo nie ma pieniędzy wcale i nie może wydać nie tylko tego co chce, ale nawet tego co musi. Karma. Smutny jest format człowieka który je prowadzi - mimo takiej kompromitacji za grosz w nim myślenia, samokrytyki, pokory, ciągle tylko bezczelność i dalsze pogrążanie się. Choćby z tego powodu zachęcam wszystkich oszukanych którzy nie mogą doprosić się swojej kasy do podejmowania kroków prawnych - może to w końcu czegoś go nauczy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 04:46:47 pm wysłana przez Szekak »

Offline Itachi

• Radca bracki
« Odpowiedź #2272 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:45:51 pm »
A czy pan wydawca nie mógł napisać oficjalnie tego komunikatu tylko musimy dowiadywać się takich rzeczy od osób trzecich? Przecież oni sami nakręcają spiralę irytacji. I po co te buńczuczne zapowiedzi, przechwałki, teksty "mam za dużo pieniędzy i będę wydawał co chcę"? Niestety, ale daliśmy się trochę omamić wydawnictwu, które wiele obiecywało, ale niewiele dało od siebie.

W krótkiej rozmowie na fb, użyłem wczoraj identycznych argumentów. Padło stwierdzenie, że czym dłużej czekają z przedstawiem sytuacji tym gorzej, bo powiększa się groni zirytowanych klientów. A to za sobą pociąga kolejne wezwania do zapłaty i coraz mocniejsze komentarze. Wydawca podchodzi do tego bardzo emocjonalnie, a emocje w parze z interesami nie zawsze dają pozytywny skutek. Jeszcze raz napiszę, wszyscy otrzymają swoje egzemplarze Żółwi, a co będzie dalej trudno powiedzieć. Jak się zachowa wydawca? A jak klienci? Tego nie wiem. Sytuacja jest nie do pozazdroszczenia, ale wylewanie kolejnych pomyj jest aktualnie całkowicie zbyteczne i niepotrzebne.

Offline Szekak

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2273 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:48:19 pm »
Czemu zbyteczne? Czemu niepotrzebne? Bardziej zbyteczne są twoje komentarze, bo na pomyje wydawca sobie jak najbardziej zasłużył i na kolejne pracuje każdego dnia, więc są jak najbardziej potrzebne i należne. Amen.

Offline Murazor

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2274 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:32:33 pm »
Jeszcze raz napiszę, wszyscy otrzymają swoje egzemplarze Żółwi
Ja (już) nie chce Żółwi, tylko swoje PIENIĄDZE. A kolejne obiecanki niech sobie w dupę wsadzi.

Offline Itachi

• Radca bracki
« Odpowiedź #2275 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:41:22 pm »
Już to pisałeś, nie musisz się powtarzać. Napisz normalnego posta do nich na fb i przypomnij im. Tak wiem, że to może być uciążliwe, ale zajmie ci to piętnaście sekund. Czyli jakieś sto razy mniej niż przesiadywania na forum i ciągłe biadolenie, że nie chcesz już Żółwi...

Offline Khml

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #2276 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:43:02 pm »
Już to pisałeś, nie musisz się powtarzać. Napisz normalnego posta do nich na fb i przypomnij im. Tak wiem, że to może być uciążliwe, ale zajmie ci to piętnaście sekund. Czyli jakieś sto razy mniej niż przesiadywania na forum i ciągłe biadolenie, że nie chcesz już Żółwi...

Tylko że to pisanie do nich o zwrot pieniędzy nic nie daje.

Offline Itachi

• Radca bracki
« Odpowiedź #2277 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:45:38 pm »
Jakoś część osób otrzymała już przelewy. Jak oni to zrobili?

Offline Murazor

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2278 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:49:04 pm »
Napisz normalnego posta do nich na fb i przypomnij im. Tak wiem, że to może być uciążliwe, ale zajmie ci to piętnaście sekund.
Dzięki! Nie wpadłem na to:

Pisałem też komentarz na ich profilu, codziennie od 4 dni:
fajnie, że usuwacie komentarze, chciałem zapytać kiedy oddacie kasę, bo 14 dni minęło?
Oczywiście usunięty jest.

I dostałem bana, już nie mogę w ogóle pisać komentarzy, a pisząc wiadomość mam na czerwono, że nie dotarła do adresata. Napisałem kilka maili na adres mailowy sklepu oraz na adres mailowy Anny Urbańskiej
podany w KRSie. Telefon wyłączony, skrzynka pełna.

Offline Szekak

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2279 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:49:48 pm »
Jaka część osób? Kiedy dostali zwroty? Konkrety.