Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2205 dnia: Wrzesień 12, 2017, 03:40:26 pm »
Tak, bo ty jesteś blisko rzeczywistości i wiesz co będzie, jest i było. Ja nie mam żadnej satysfakcji w kopaniu leżącego. Nawet jeżeli leży na własne życzenie. I nadal mam nadzieję, że najwyżej skończą jak Sideca i będą wydawali raz na jakiś czas, ale jednak będą.
Mi tam na leżących nie wyglądają, dalej bezczelnie kpią sobie z klientów i zwalają na drukarnie. Może by wypadało do drukarni zadzwonić i zweryfikować informacje które wydawnictwo o nich rozpowiada, o wiecznych nieskończonych opóźnieniach.

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2206 dnia: Wrzesień 12, 2017, 03:43:04 pm »
Bardzo fajnie to ująłeś @Death.
Ja sam jeszcze kilka stron wątku temu nawoływałem do większej empatii i wyrozumienia dla wydawcy, ale te screeny z komunikacji z nim rozwaliły mnie już całkowicie, muszę przyznać.
Cała ta tegoroczna heca z wydawnictwem Fantasmagorie to byłby ciekawy tzw. case dla każdego z branży "Customer Experience" czy CRM, na którego przykładzie krok po kroku można pokazać ludziom jak spieprzyć sobie relacje z klientami czy ogólnie z już na starcie przecież małą, grupą docelową.
Kuriozum roku.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2207 dnia: Wrzesień 12, 2017, 03:44:09 pm »
Tak, ale ten człowieczek do upadłego będzie się upierał, że to nie jego wina.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2208 dnia: Wrzesień 12, 2017, 03:59:51 pm »
[...] siedzę w komiksach całe życie i nie takie akcje widziałem (np. kilka dni temu otrzymałem w końcu od Kijuca komiks pt. Ognik, miał się ukazać chyba z rok temu, a kasę wysłałem już sam nie wiem kiedy i super, że w końcu mam).
O, to masz nie tyle wyrozumiale podejscie, co super pamiec w odniesieniu do swoich wierzytelnosci, bo ja o wydanych 5 zł, bo - o ile sie nie myle - tyle za Ognika Kijuc spiewal, bym po roku nie pamietal. Coz, kilkanascie "akcji" za 5 zł to troche inna liga niz 500 a moze i wiecej akcji za 100 zł (o innych nie-zolwiowych akcjach nawet nie wspominajac).

Ja sie nie dziwie, ze ludzie psiocza, a ja nie psiocze, bo wiem ze kase w razie czego odzyskam albo przynajmniej bede mial zabawe w odroznieniu od wydawcy. A kase bede odzyskiwal nawet nie dlatego, ze bardzo jej potrzebuje, ale dla zasady, bo nie widze powodu, zeby dawac ja za friko komus takiemu jak jakis max.

EDIT: Ale na razie jeszcze nie oddzyskuje, bo jeszcze łudze sie ze zolwie wyjda.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2017, 04:03:33 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline dybuk_zly

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2209 dnia: Wrzesień 12, 2017, 04:05:50 pm »
Myślę, że skontaktowanie się z drukarnią jest niezłą opcją. Zastanawiałem się jeszcze nad kontaktem z tym kolesiem z Wyborczej co o nich pisał, pismaki lubią takie historie. Ja popełniłem ten błąd, że chcąc wesprzeć inicjatywę wziąłem dwie sztuki żółwi także w plecy jestem prawie dwie stówki. Ale to oczywiście moja według szanownego Pana Wydawcy wina. Na maile nie odpisują, na fb też zero kontaktu. Trochę już na tym świecie jestem a z takim buractwem się jeszcze nie spotkałem.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2210 dnia: Wrzesień 12, 2017, 04:07:28 pm »
Myślę, że skontaktowanie się z drukarnią jest niezłą opcją.
Myślisz że ci takie rzeczy zdradzą?  :smile:

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2211 dnia: Wrzesień 12, 2017, 04:10:59 pm »
O, to masz nie tyle wyrozumiale podejscie, co super pamiec w odniesieniu do swoich wierzytelnosci, bo ja o wydanych 5 zł, bo - o ile sie nie myle - tyle za Ognika Kijuc spiewal, bym po roku nie pamietal. Coz, kilkanascie "akcji" za 5 zł to troche inna liga niz 500 a moze i wiecej akcji za 100 zł (o innych nie-zolwiowych akcjach nawet nie wspominajac).
Nie, prawie 19 zł dałem za Ognika.  :cool:  A całe zamówienie to prawie 122 zł, czyli więcej, niż u Maxa. Tak teraz patrzę i zamówione 29 sierpnia 2016 roku. I Ognik przyszedł dopiero z tydzień temu, czyli po dokładnie roku. :smile:
Ale to zupełnie inna półka jeśli chodzi o kontakt. Ja tam się nie przejmowałem, uspokajałem, że spoko, ale jakieś 2 miesiące później autor wysłał mi rzeczy, które już się ukazały i dorzucił jakieś gratisy. Mnie się nie spieszyło, czekałem aż te rzeczy, które co chwilę "trafiały do druku" (Ognik oraz Konstrukt 0 i 1) się ukażą. Ale autor napisał, że musi mi wysłać te, które już wydał i nie ma bata. Jak ukazały się Konstrukty, to chciał mi wysłać drugą paczkę i dopiero po ukazaniu się Ognika trzecią, no ale napisałem, że zaczekam aż druga połowa mojego zamówienia będzie w całości i ma sobie nie robić kosztów. Czyli zamówiłem kilka komiksów, a autor chciał każdorazowo mi wysyłać to co się już ukazało razem z gratisami, bo były różne opóźnienia. A teraz mi wysłał Ognika w trzech wersjach, a nie jednej i jeszcze dorzucił zerowy tom Hardego, którego nie zamawiałem. Generalnie klasa.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2212 dnia: Wrzesień 12, 2017, 04:12:21 pm »
ale czy Dariusz_Notariusz nie sugerował właśnie tego, że ma wiedzę o tym co jest w BZG drukowane i Żółwie na pewno drukowane tam nie są? Czy ja coś źle zrozumiałem?

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2213 dnia: Wrzesień 12, 2017, 04:19:46 pm »
Za późno. Są już wezwania właściciela do zapłaty, policji na fejsbuka i wyzywanie od oszustów. :D

...i porównanie do Amber Gold.  :lol:

Zobaczymy co powie Tusk wezwany na świadka. A serio: przychylam się do głosu, że chyba trochę odlatuje ten wątek. Chłopak lekko przecenił swoje możliwości, trochę się porobiło, no i teraz wstydzi się pokazać i gdzies tam w popłochu próbuje cośtam na szybko kombinować. Ot cała tajemnica, która można zamnąć w jednym komentarzu. Rozumiem potencjalnie poszkodowanych, ale to juz jest bicie piany level hard.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2214 dnia: Wrzesień 12, 2017, 04:31:15 pm »
A skąd znasz tę tajemnicę?

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2215 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:16:19 pm »
ale czy Dariusz_Notariusz nie sugerował właśnie tego, że ma wiedzę o tym co jest w BZG drukowane i Żółwie na pewno drukowane tam nie są? Czy ja coś źle zrozumiałem?

Wydawnictwo zmieniło drukarnię, za dwa tygodnie Żółwie powinny być u wydawcy. Apeluję o zachowaniu spokoju do tego czasu. Ja też na nie czekam. Nie jest tajemnicą, że wszyscy którzy je zamówili i opłacili otrzymają swoje egzemplarze, z poślizgiem ale je dostaną. Na rozliczenia przyjdzie czas później, na razie poczekajmy na finalny produkt i trzymajmy kciuki, żeby wszystko wyszło okey...


Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2216 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:19:15 pm »
Myślę, że klienci chcieliby usłyszeć tę informację od wydawnictwa. To, że ty jesteś spokojny nie oznacza, że inni mają się zachowywać tak samo  :wink:  Zwłaszcza, że od dwóch miesięcy każdy słyszy "już za momencik, już za chwilę". Ja osobiście uważam, że złość ludzi jest usprawiedliwiona i niech Fantasmagorie płoną.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2217 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:22:04 pm »
To nie siej defetyzmu na lewo i prawo. Rozumiem Wasze racje i niezadowolenie, ale dolewamy niepotrzebnie oliwy do ognia. Dostaniesz to za co zapłaciłeś, z opóźnieniem ale dostaniesz. Mało jest komiksów do czytania?

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2218 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:22:15 pm »
Za dwa tygodnie tak samo jak były wczoraj, pod koniec sierpnia, w połowie sierpnia i w połowie lipca? :P

Offline digital_psycho

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2219 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:23:23 pm »
Ja się boję, że za dwa tygodnie usłyszymy komunikat "wydawnictwo zmieniło kuriera i trzeba poczekać jeszcze 10dni" :(