trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doctus

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1185 dnia: Maj 14, 2017, 10:56:18 am »
Zobaczymy na ile te wszystkie nastolatki będą chciały wydać te kilkadziesiąt złotych na komiks, zamiast na trawkę i prezerwatywy. Mam nadzieje że Fantasmagorie podejdą do Archiego rozważnie, bo o ile serial jest świetną zabawą a komiksy zbierają bardzo dobre recenzje, to dalej w naszym kraju nisza, niezależnie od tego jak Ichabody i inni popularni youtuberzy będą to promować. Jeżeli pomysł wypali, to będę pierwszą osobą która zamówi komiks.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1186 dnia: Maj 14, 2017, 11:00:42 am »
Widzę co ogląda mój chrześniak, chrześnica i co gadają

za moich czasów oglądało się "na wspólnej" i "pierwszą miłość". względnie "oc".

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1187 dnia: Maj 14, 2017, 11:13:59 am »
Mam nadzieje, że ten Arcje wygra choćby na złość wszystkim teraz wypisujący kretyńskie teksty o 'dziewczynkach' co na bank nie kupią komiksu bo 'prezerwatywy' albo bo nie są takimi prawdziwymi komiksiarzami jak 'oni'  :badgrin:


Poza tym to i tak lepsza propozycja niż 3/4 tego koncertu życzeń gdzie wypisane są komiksy tak złe, że superbohaterska oferta Egmontu staje się przy nich niemalże Faulknerem, czy komiksy zapowiedziane i tak już przez innych wydawców.
perły przed wieprze

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1188 dnia: Maj 14, 2017, 11:23:10 am »
Ankieta to dobry pomysł, ale ona ma być wstęp do wyłonienia się czołówki i wtedy będzie głosowanie. Ja zagłosowałem, ale zazwyczaj w takich ankietach biorą ludzie, którzy pewnie nie kupią, ale fajnie, że coś wpisali - czasem nawet niezorientowanie jak wygląda sytuacja z pożądanym tytułem. Szkoda tylko, że sporo osób rozwaliło tę ankietę - zamiast jeden tytuł, a pod nim lajki, to spamowanie tym samym.

Offline Doctus

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1189 dnia: Maj 14, 2017, 11:25:42 am »
Nic tu nie ma kretyńskiego, poza Twoją złośliwością @kuba. Nie od dziś wiadomo że ludzie uwielbiają głosować w ankietach, szerować, lajkować, udostępniać, a wyniki sprzedaży nie zawsze odzwierciedlają ten hype. Ja kibicuje jak najmocniej tej inicjatywie, i kupię wszystko co Fantasmagorie wyda z Archie, nawet jeśli pojawiłby się jakieś słabsze pozycje, właśnie po to by ich wesprzeć, bo zarówno oryginalną ofertą jak i świetnym kontaktem z czytelnikiem sobie na to zasłużyli.

Choć, mam nadzieję że to Ty masz 100% rację. Bardzo chcę się mylić i mam nadzieje że się pomylę, a Archie sprzeda się rewelacyjnie.

Cytuj
Poza tym to i tak lepsza propozycja niż 3/4 tego koncertu życzeń gdzie wypisane są komiksy tak złe

Zgadzam się.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1190 dnia: Maj 14, 2017, 11:27:47 am »
Nic tu nie ma kretyńskiego, poza Twoją złośliwością @kuba.


Jak Ci z tym lepiej to proszę bardzo. Ja tam wstydziłbym się pisać takie rzeczy jak to co tam wrzuciłeś i sugerowało jeszcze paru innych ancymonów.
perły przed wieprze

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1191 dnia: Maj 14, 2017, 11:31:01 am »
Co do kupowania komiksów, mnóstwo dziewczyn kupuje przecież mangę, więc nie jest mi trudno uwierzyć, że one chciałby Archiego. Problem może się okazać, że cena to nie będzie kilkanaście złotych do których się przyzwyczaiły, a będzie koło 100 zł.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1192 dnia: Maj 14, 2017, 11:33:34 am »
Na początek najlepiej:



 :smile:

a będzie koło 100 zł.
To które to wydanie takie drogie? Bo jeśli porównujesz z żółwiami (które mają bardzo dobrą cenę) to spoko  :smile:
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2017, 11:40:58 am wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1193 dnia: Maj 14, 2017, 11:33:57 am »
Kubo, może trochę wyluzuj z inwektywami/personalnymi wycieczkami i innymi takimi? Gdybyś czasem zlazł sprzed kompa i wybrał się na jakąś komiksową Warszawę czy inną imprezę, to zobaczyłbyś jak "męskie" jest to hobby. I nie pisałem, że kobiety go nie podzielają, tylko że są w mniejszości. Nie mam zamiaru analizować i wyciągać wniosków, opisuję zwyczajnie to co widzę. Nie rozumiem dlaczego nazywasz to głupotami.

Natomiast kwestia głosowania, to też nie głupota, tylko kolejny oczywizm - śledziłem dokładnie to, co działo się na facebooku Fantasmagorii. Przez pierwszych kilka godzin zero głosów na "Archiego", a nagle w tym samym momencie zleciało się kilkadziesiąt osób. No rzeczywiście nie ma w tym nic dziwnego.

Offline Doctus

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1194 dnia: Maj 14, 2017, 11:38:27 am »
@arczi bywam często na konwentach więc wiem jak to wygląda. Nie wiem też dlaczego "trawka i prezerwatywa" to dla Ciebie od razu inwektywa. Teraz napiszę coś czego łaskaw nie był sprawdzić ani @kuba ani @arczi, ale robić ze mnie szowinistę to już chcą.

Moja wypowiedź absolutnie nie była być urazą w stronę młodszej i damskiej części fandomu. W przeciwieństwie do Was, ja po prostu wiem skąd te głosy pochodzą, z jakich miejsc w internecie. Poszperajcie na Facebooku to znajdziecie, a potem przyjrzyjcie się tym miejscom i ich użytkownikom.

Offline Doctus

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1195 dnia: Maj 14, 2017, 11:42:28 am »
No i co, cytujesz odpowiedź która jest w stosunku do mnie nieprawdziwa. Nie miałem ani przez moment na myśli nastoletniej-żeńskiej części naszego fandomu, tylko nastoletnich widzów Riverdale, którzy są targetem nowych odcinków Pamiętników Wampirów, i z komiksami nie mają wiele do czynienia, a zagłosowali w ankiecie bo zostali do tego zachęceni przez post na Facebookowej grupie serialu.

edit: Teraz widzę że wypowiedź @arcziego to wycieczka osobista z Kubą. Przestańcie edytować posty co chwilę...

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1196 dnia: Maj 14, 2017, 11:44:22 am »
On po prostu nie potrafi pewnych rzeczy przyjąć do wiadomości, ja odpuszczam, bo trochę zalatuje to dyskusją z bazylem. Czyta to, co chce przeczytać. Ode mnie tyle.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1197 dnia: Maj 14, 2017, 11:46:25 am »
ja odpuszczam


Słusznie, może teraz zastosujesz się do rad, których sam udzielasz przynajmniej. Przekonam się na KW może, juz któryś rok z rzędu :lol:
perły przed wieprze

Offline donTomaszek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1198 dnia: Maj 14, 2017, 11:56:55 am »
Dystansujac sie od opinii kolegow oraz od tego czy to dobry czy nie tytul - kuba sadzisz, ze to jest legitne?
Ze pierdyliard mlodych pelikanow od tak, nagle glosuje na srednio znany w PL komiks jak Archie?
 
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1199 dnia: Maj 14, 2017, 12:05:21 pm »
Legitne. Jest serial, który jest coraz bardziej popularniejszy, więc każda franczyza z nim związana ma większe wzięcie. Owszem, komiks jest pierwowzorem, ale dla miłośników serialu pewnie jest atrakcją dodaną. To ten sam proces co z Walking Dead - jest rzesza osób, miłośników serialu, dla których komiksowy oryginał jest jedyną pozycją komiksową na półce. Być może jest rzeczywiście zwiększone zapotrzebowanie na Archiego związane z serialem, kto zaprzeczy że nie jest?

I wracając do ankiety - większość rzeczywiście głosuje na rzeczy na zasadzie 'co jeszcze w Polsce jest do wydania'.

 

anything