trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1095 dnia: Maj 05, 2017, 09:04:39 pm »
Szczelam w timofa.
W punkt. Jak widac Max musi sie jeszcze troche nauczyc w kwestii wlasciwego podejscia do klienta i mam nadzieje, ze bedzie uczyl sie od najlepszych, bo nie ulega watpliwosci, ze wypowiedzi Timofa to czysta poezja :wink:


Posty na temat wypowiedzi Timofa poleciały jako off-top.
graves
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2017, 10:32:11 pm wysłana przez graves »

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1096 dnia: Maj 05, 2017, 09:18:54 pm »
zauroczyło mnie to jak Wydawca zachęca do tego komiksu na fejsie, rzucając tymi wszystkimi ciekawostkami i anegdotkami
Dokładnie! Świetna sprawa! :) Szkoda, że tylko na fb zostają. Gdyby pozbierali takich faktów i jakoś ładnie ułożyli to można by mały artykuł puścić, może strony o komiksach by przyjęły jako reklamę :)

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1097 dnia: Maj 06, 2017, 12:53:03 am »
Jezeli ktos nie kupuje komiksow ze wzgledu na to ze mu sie wypowiedzi wydawcy nie podobaja to widze tu wiekszy problem . Jak czytam te niektóre płaczki na tym forum to widze ze nie wazne co bys zrobil to i tak komus cos nie podpasuje a problemy sa czysto z dupy wziete .....
A jakby tobie sprzedawca z zieleniaka za każdym razem jak kupujesz u niego ziemniaki cię obrażał gadając o tym co robisz z dyszącymi kolegami, to byś przestał u niego kupować ziemniaki czy kupował dalej?


Ja tam nie przykładam wagi do tego co ten chory z nienawiści człowiek wyprawia, jak chce komiks to go kupuję, ale rozumiem, że komuś może to przeszkadzać i nie będzie chciał tego robić. Jest to normalna reakcja do której ma prawo. Tylko niech wydawca potem nie jęczy na forum, że mu nakład schodzi słabo tak jak robił to ostatnio.

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1098 dnia: Maj 06, 2017, 01:06:22 am »
Gowna chlopak nie wydaje wiec produkt sam sie obroni a tym wielce urazonych wypowiedzami wydawcy proponuje powtorki domowego przedszkoda tam zycie jest slodkie i kolorowe .
Czyli można się bez sensu obrażać i wyzywać bo życie nie jest słodkie i kolorowe?



Offline przemo1

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1099 dnia: Maj 06, 2017, 05:34:35 pm »
Żółwie panów E i L są najlepsze, jakie udało mi się czytać.
A co do narzekań na wydawców to ja nie chcę wiedzieć co by było gdyby TM-Semic wydawało swoje pozycje w dobie rozwiniętego internetu. Rustecki toby chyba zszedł na zawał.  :smile:
I nie mam do faceta, wydawcy czyli,  pretensji, o to że wkurza się na ludzi, którzy może nawet jego pozycji nie kupią, ale jego dobrze wykonaną pracę mają gdzieś. Narzekać jest łatwo, docenić trudniej.
Mówię to jako człek wychowany na komiksach lat 80-90, gdzie o takim wyborze i jakości wydania można było pomarzyć.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1100 dnia: Maj 07, 2017, 12:51:32 pm »
450 Żółwi sprzedanych. Świetna wiadomość! :)

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1101 dnia: Maj 07, 2017, 01:33:14 pm »
Żółwie zamówione. Nie róbcie wstydu na dzielni i kupujecie. Ręczna robota bez komputerów, z pasją, okładki rysowane flamastrem, ponad 300 stron w dużym formacie. Nie można wiecznie stołować się w Maku, dobra zupa z żółwia w restauracji raz na jakiś czas wskazana.  :razz:

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1102 dnia: Maj 07, 2017, 04:17:46 pm »

Żółwie zamówione. Nie róbcie wstydu na dzielni i kupujecie. Ręczna robota bez komputerów, z pasją, okładki rysowane flamastrem, ponad 300 stron w dużym formacie. Nie można wiecznie stołować się w Maku, dobra zupa z żółwia w restauracji raz na jakiś czas wskazana.  :razz:
oj tam gdzieś mignęła mi kolekcja Hachette TNMT, wiec pewnie wyjdzie w kolekcji w PL,
Tak poważnie to ja zamówienie w pierwszych godzinach akcji. Zawsze lepszy taki komiks  niż kolejny nijaki Marvel.
Choć z fb najbardziej smiac mi sie chciało z jakiegoś znawcy co domagał sie wydania Ronin po polsku

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1103 dnia: Maj 07, 2017, 05:43:06 pm »
Nie każdy musi wiedzieć, że Egmont ma wyłączność na DC...

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1104 dnia: Maj 07, 2017, 09:03:15 pm »
Jak kogoś interesuje pękło 500 egz.
Akcja przedłużona do 10 do 23:59
Wiara w ludzi przywrócona

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1105 dnia: Maj 07, 2017, 09:03:38 pm »
Żółwie kupować do 10 maja, więc niezdecydowani mają jeszcze kilka dni więcej. Dodatkowo wydawnictwo poinformowalo, iż sprzedali 512 egzemplarzy komiksu. :smile:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1106 dnia: Maj 07, 2017, 09:08:51 pm »
Tak bardzo widzę te płacze za pół roku.

Czy będzie dodruk?
Ale kiedy dodruk?
Czy można liczyć na dodruk?
Takie ceny na allegro i nie dodrukują?!

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1107 dnia: Maj 07, 2017, 09:11:15 pm »
 :badgrin:

będzie również coś o tym, że wydawnictwa MUSZĄ dbać o stałą dostępność wszystkich tomów bieżąco wydawanych serii.
 
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2017, 09:18:03 pm wysłana przez mgnesium »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1108 dnia: Maj 07, 2017, 09:25:11 pm »
Drukną jeszcze dodatkowe egzemplarze dla gildii i przypuszczam, że do swojego sklepu również. Tylko, że to oczywiście niektórym też się nie podoba, "bo przecież nie tak się umawialiśmy!". Horror. The Horror.

Pisali coś kiedy ewentualnie wypuszczą drugi tom? Nie śledzę tak dokładnie.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1109 dnia: Maj 07, 2017, 09:31:44 pm »
Jak kogoś interesuje pękło 500 egz.
Akcja przedłużona do 10 do 23:59
Wiara w ludzi przywrócona


Ciekawe ile ztego wzięła Gildia, bo może z tymi ludźmi nie jest aż tak różowo.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk