Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1080 dnia: Kwiecień 27, 2017, 05:37:12 pm »
U mnie Jodo to must have.
Szkoda tylko, że nie w integralu.

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1081 dnia: Kwiecień 27, 2017, 07:02:30 pm »
Myślałem, że Scream to wyda. To będzie pierwszy tytuł od nowego wydawcy jaki zakupię.

Offline bluebeery

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1082 dnia: Kwiecień 27, 2017, 07:05:15 pm »
Myślałem, że Scream to wyda. To będzie pierwszy tytuł od nowego wydawcy jaki zakupię.
Ja też :)

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1083 dnia: Kwiecień 27, 2017, 11:54:02 pm »


Jodo? biorę    :cool:


a kilka ostatnich stron w tym temacie (i nie tylko) to kolejny pokaz jak bardzo "komiksowe" jest obecnie to forum


ciągłe biadolenie o cenach czy rodzaju wydania a coraz mniej o treści samych komiksów



Nikomu się nie zdarzyło kupić komiksu i później go sprzedać z zyskiem ?


nie sprzedałem ponownie żadnego komiksu, który kupiłem. ewentualne duble powędrowały w dobre ręce jako prezent
The darkness will swallow everything

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1084 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:48:05 am »
Ze względu na kreskę, która mi nie do końca leży odpusciłem to w Humano, ale w imię budowania poczucia lokalnej wspólnoty oraz w nadziei na mniej marudzenia ze strony wydawnictwa kupię tu. O!

Offline kas1

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1085 dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:43:55 am »
Szkoda, że nie w integralu bo to tylko 96 stron ale jak mus, to mus. Oby tylko odstęp czasowy pomiędzy tomami nie był zbyt długi.
Kreska mi akurat leży.
http://www.humanoids.com/book/300

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1086 dnia: Maj 05, 2017, 06:12:01 pm »
Szanowne wydawnictwo, zmieńcie osobę która pisze w waszym imieniu komentarze. Takie teksty jak poniżej i to jeszcze w wątku poświęconym innemu wydawcy są żałosne i dziecinne.
Po pierwsze, może ty "jęczysz" w wolnych chwilach albo ktoś z Twoich kumpli, nie wiem jakie masz zamiłowania.
Jesteście wydawcą i jak to wydawcy, musicie się liczyć z krytyką. A krytyka pojawia się zawsze, i to nie zależnie czy słuszna czy nie słuszna, w odpowiedziach na nią po osobie reprezentującej firmę i będącej na pierwszej linii kontaktu z klientem oczekiwałbym większego poziomu kultury.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1087 dnia: Maj 05, 2017, 06:14:04 pm »
W sensie max ma zatrudnić kogoś do kontaktów z czytelnikami? :D

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1088 dnia: Maj 05, 2017, 06:21:10 pm »
Są osoby co znają tego Pana. Ponoć był tu na forum.
Już po pierwszym komentarzu krytyki, które spadły na Rachel wyszło, że to kmiot bez kultury i ogłady z przerośniętym ego.
Niech wydaje co mu się podoba. Część tego może mi się spodoba. Zapłacę mu za produkt.
Jego posty ni ziębią, ni grzeją.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1089 dnia: Maj 05, 2017, 06:31:51 pm »
e tam, jest calym sercem oddany temu co robi i dlatego bierze wszystko do siebie. jest uczciwy do granic nieprzyzwoitosci. po prostu jest szalonym fanem komiksow. lubie takich ludzi. dlatego ja zawsze kupowalem i kupuje Maxa z calym dobrodziejstwem inwentarza.

Offline Jaxx

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1090 dnia: Maj 05, 2017, 06:59:29 pm »
A czy potwierdzał już może, kiedy 2 tom Rachel? Będzie w maju?

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1091 dnia: Maj 05, 2017, 07:20:19 pm »
kontakt jest bardzo dobry. Pojawiają się wątpliwości, jest rzeczowa odpowiedź bez ściemniana. Ja zacznę mieć problem, jak pojawią się kwestie wycinania materiałów i ciecia kosztów kosztem jakości komiksu, a do tej pory jestem zadowolony, będą nawet dodatki do SiP.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1092 dnia: Maj 05, 2017, 07:28:20 pm »
Ale tu chodzi tylko o kontakt wydawnictwa z potencjalnym klientem.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2017, 07:43:25 pm wysłana przez mappy »

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1093 dnia: Maj 05, 2017, 08:22:47 pm »
Jezeli ktos nie kupuje komiksow ze wzgledu na to ze mu sie wypowiedzi wydawcy nie podobaja to widze tu wiekszy problem . Jak czytam te niektóre płaczki na tym forum to widze ze nie wazne co bys zrobil to i tak komus cos nie podpasuje a problemy sa czysto z dupy wziete ..... Mi sie bardzo podoba sposob Maxa czy jak mu tam.... lata mi to ....ale  lubie jak ktos sie nie pierd...w tancu tylko kawa na lawe a nie jakie sru bru. Gowna chlopak nie wydaje wiec produkt sam sie obroni a tym wielce urazonych wypowiedzami wydawcy proponuje powtorki domowego przedszkoda tam zycie jest slodkie i kolorowe .

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1094 dnia: Maj 05, 2017, 09:03:22 pm »
Nie byłem zainteresowany Żółwiami, ale postanowiłem, że zaryzykuję - zauroczyło mnie to jak Wydawca zachęca do tego komiksu na fejsie, rzucając tymi wszystkimi ciekawostkami i anegdotkami. Uwielbiam komiksy, z których ta seria rzekomo czerpie, kreska mi się podoba. Liczyłem, że trzasnę zamówienie razem z Rachel 2, ale kij tam, biere ;)

 

anything