trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1020 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:42:43 pm »
A ja chyba jestem jakiś nienormalny, bo czekam na komiks. :cool:

Offline Kris1982

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1021 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:47:49 pm »
To jest nas dwóch pi****lniętych bo ja też na komiks czekam  :biggrin:

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1022 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:49:36 pm »
Sprzedajemy na takich samych zasadach każdemu, nie interesuje mnie czy kupuje firma czy osoba prywatna, ważne żeby płatność została zrealizowana do 8 maja. Równie dobrze powinniśmy nie sprzedawać osobom zamawiającym 2 i więcej egzemplarzy (a takich zamówień było bardzo dużo), bo przecież mogą reprezentować jakąś firmę.
Każdy jest traktowany tak samo, wpłata ma dotrzeć do końca terminu zbiórki, nie ma taryfy ulgowej.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1023 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:54:30 pm »
Jak rozumiem założenia akcji dalej są takie, jak na początku i nic się nie zmieniło, to jak dla mnie nie ma problemu.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1024 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:54:39 pm »
Aha, to przepraszam, jeżeli tak to faktycznie nie ma.


Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1025 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:59:18 pm »
Założenia się nie zmieniły.

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1026 dnia: Kwiecień 26, 2017, 12:30:30 am »
Problemu to by nie było nawet wtedy gdyby wydawnictwo stwierdziło że wydrukuje sobie 10000 egzemplarzy i będą one dostępne w Tesco i biedronce. Byle by ten i kolejne tomy się ukazały.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1027 dnia: Kwiecień 26, 2017, 07:24:03 am »
To jest nas dwóch pi****lniętych bo ja też na komiks czekam  :biggrin:
Trzech
I chyba czar prysł https://www.gildia.pl/komiksy/336223-teenage-mutant-ninja-turtles-ultimate-collection-1
Nie ma podanej ceny, więc nie ma co piany bić.
Gildia czasem ma pozycje które też są w zamkniętym obrocie
Poza tym nawet jak jedna osoba kupi 3/4 planowanego nakładu to czy ma to znaczenie ważne by minimum normy zostało wykonane, nawet jak będzie sprzedawał, to już jego sprawa, pomijając chamskie komentarze, ale to już będzie wina tych co się spóźnili i ich burakowatości.


KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1028 dnia: Kwiecień 26, 2017, 07:57:43 am »
I chyba czar prysł https://www.gildia.pl/komiksy/336223-teenage-mutant-ninja-turtles-ultimate-collection-1
No to czekam na przeprosiny wydawnictwa i konkretną informację na temat nakładu. :roll:
Kurcze, a nawet jesli zalozenia by sie zmienily, to imo jest to swietny, racjonalny ruch wydawnictwa. Sam chcialem dac taka mysl wydawnictwu pod rozwage, ale sie powstrzymalem, bo pomyslalem, ze w koncu wiedza co robia lepiej niz ja. Moim zdaniem taka bardziej upubliczniona sprzedaz Zowli 1. spowoduje, ze komiks ma duza szanse sprzedac sie lepiej niz przypadku - jakby nie bylo - takiej, jak na razie, sprzedazy "undergroundowej" prowadzonej jedynie poprzez site wydawnictwa i, co za tym idzie, zwieksza szanse na wydanie kolejnych tomow. Jeszcze raz mowie: bardzo dobry ruch.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1029 dnia: Kwiecień 26, 2017, 08:05:23 am »
Może i bardzo dobry, ale to inna kwestia - wtedy nie powinno się zachęcać do wpłacania wcześniej pieniędzy nieprawdziwymi informacjami. Tak czy siak wydawnictwo już wytłumaczyło, że założenia się nie zmieniły. :wink:

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1030 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:01:49 am »
Podobna sytuacja była przy Małym Nemo. Mnie tylko interesuje cena w Gildii. Jeżeli będzie wyższa niż obecna u Wydawcy - nie ma problemu. Ale jeżeli niższa,  to jednak nie za bardzo...
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1031 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:02:45 am »
Jakie nieprawdziwe informacje? Sprzedają na stronie, zgłosiła się Gildia, która będzie typowym resellerem. Zgłosi się Empik, to też im sprzedadzą. I tylko aktywni użytkownicy allegro będą muszą dłużej poczekać zanim tam rzucą swoje zafoliowane egzemplarze. O ile komiks będzie foliowany.  :lol:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1032 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:08:53 am »
Stracek, przeczytaj jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem. ;)

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1033 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:12:44 am »
No to czekam na [...] konkretną informację na temat nakładu. :roll:

zawsze mi się chce śmiać, jak widzę coś takiego  :roll:

szczególnie gdy jednocześnie pojawia się taka informacja:

Równie dobrze powinniśmy nie sprzedawać osobom zamawiającym 2 i więcej egzemplarzy (a takich zamówień było bardzo dużo)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2017, 09:17:25 am wysłana przez mgnesium »

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1034 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:15:48 am »
To się śmiej. :roll: Mi się chce śmiać jak widzę takie posty jak twój. I się śmieję. :badgrin:


Szczególnie gdy jednocześnie pojawia się taki komentarz:
Poza tym nawet jak jedna osoba kupi 3/4 planowanego nakładu to czy ma to znaczenie ważne by minimum normy zostało wykonane, nawet jak będzie sprzedawał, to już jego sprawa, pomijając chamskie komentarze, ale to już będzie wina tych co się spóźnili i ich burakowatości.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2017, 09:21:14 am wysłana przez Szekak »

 

anything