Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1005 dnia: Kwiecień 25, 2017, 10:36:22 am »
W Deadpoolu z Marvel NOW humor jest wypośrodkowany. Idealnie pośrodku między kwejkiem i polskimi kabaretami (eeej, to tłumaczy popularność!). W drugim i dalej tomach Classic jest lepiej, ale przygotuj się, że z początku będzie trochę "cheesy". Mnie również ten fragment Q&W nie przekonuje, ale klasyczne Q&W było bardzo dobre. W najgorszym wypadku sobie chociaż porównam. Za tę cenę nie szkoda.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2017, 10:42:18 am wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

Offline SawiK

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1006 dnia: Kwiecień 25, 2017, 10:59:03 am »
Up
Deadpool Clasic przeczytany i stoi u mnie na polce nigdzie sie nie wybiera. Nostalgia czasy Tm-Semic przyszly gdy go czytalem,pewnie kupie kolejnego. Natomiast miekki DP nie trafil do mnie i po pierwszym tomie podziekowalem. Mam takie zdanie ale nikomu nie odradzam jego kupowania.
QaW jaki by nie byl ma swietna cene i trzeba go sprawdzic.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1007 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:24:21 am »
BTW. Na serio jest sens tłumaczenia polskiemu czytelnikowi co to są ładownice? :D

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1008 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:34:08 am »
Ja tam na początku nie załapałem :) Jednak skojarzenie z ładowaniem elektrycznym było pierwsze. Pomyślałem, że to jakiś rodzaj jego broni, czy coś takiego. Zwłaszcza, że jest ubrany w trochę kosmiczny kombinezon, a nie jak najemnik. No i dla mnie nowy bohater, o którym nic nie wiem na razie. Na militariach się nie znam kompletnie, więc może przez to. Dla mnie mogłoby być po prostu kieszenie na naboje/magazynki.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1009 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:37:53 am »
Aaa, to może i racja. Widać ja jestem spaczony przez te kilka lat biegania w mundurze po polach.  :smile:

mkolek81

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2017, 11:41:53 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1011 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:41:24 am »
Widzę, że koza będzie jak Poyo z Chew :lol:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1012 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:43:01 am »

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1013 dnia: Kwiecień 25, 2017, 04:56:47 pm »
Jakieś wieści o Bonelli Comics - kolejne tytuły się pojawiają a o ich seriach cicho?

BTW. Na serio jest sens tłumaczenia polskiemu czytelnikowi co to są ładownice? :biggrin:

Niestety jest, ponieważ obecnie nawet gimbaza klepiacą o "wyklętych" i ogladająca seriale "historyczne" nie wie o czym mówi i w większości nie zna historii.

Sam wydawca uzależnia ukazywanie się inne tytułów od Valiant (czyli będzie coś więcej) od sprzedaży tego pierwszego tomu (nie ma co się dziwić). Jeśli będzie dobrze to pewnie częstotliwość będzie większa.
Odrobinę tak jakby Egmont rozpoczął publikację Marvela od serii Deadpool i od niej uzależniał pojawienie się kolejnych serii. To absurd Deadpool dla M, podobnie jak Q&W dla V nie są reprezentatywne tylko charakterystyczne na tle innych pozycji. Nie jest to w żadnym przypadku ułomność tych tytułów, ale prywatnie ślinię się na komiksy z Punisherem czy Bloodshotem, a humor odnajduję we frankonach. Od Valianta oczekuję Valianta.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1014 dnia: Kwiecień 25, 2017, 08:05:36 pm »
Taka ciekawostka:



IDW has released their July solicitations, which includes the TMNT/Usagi book. Here are some of the details (note, it seems that the solicitations list combined the description of Sergio's variant cover -not pictured- with David Petersen's variant cover):
TMNT/Usagi Yojimbo—Cover A: Stan Sakai
Stan Sakai (w & a & c)
The TMNT are teleported to a world of talking animals—the world of Usagi Yojimbo! When the samarai rabbit embarks on a quest to save Japan and the deadly Jei blocks his path, a Turtle team-up may be the only chance for survival!
FC • 48 pages • $7.99

TMNT/Usagi Yojimbo—Cover B: Sergio Aragonés
Stan Sakai (w & a) • Sergio Aragonés (c)
FC • 48 pages • $7.99
The crossover YOU demanded!
Written and illustrated by Usagi Yojimbo creator and comics legend Stan Sakai!
Variant cover by David Petersen!

TMNT/Usagi Yojimbo—Hardcover Edition
Stan Sakai (w & a & c)
The TMNT are teleported to a world of talking animals—the world of Usagi Yojimbo! When the samarai rabbit embarks on a quest to save Japan and the deadly Jei blocks his path, a Turtle team-up may be the only chance for survival!
FC • HC • 72 pages • $14.99
Special collector’s hardcover edition!
Packed with extras like layouts, pin-ups, character studies and more!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1015 dnia: Kwiecień 25, 2017, 08:47:52 pm »

Taka ciekawostka:
TMNT/Usagi Yojimbo—Cover A: Stan Sakai
Stan Sakai (w & a & c)
The TMNT are teleported to a world of talking animals—the world of Usagi Yojimbo! When the samarai rabbit embarks on a quest to save Japan and the deadly Jei blocks his path, a Turtle team-up may be the only chance for survival!
Special collector’s hardcover edition!
Packed with extras like layouts, pin-ups, character studies and more!

Usagi w kosmosie miał tez jeden odcinek z Leonardem, o ile dobrze pamiętam
choc ten zestawik w pl bym chciał, Fantasmagorie proszę ładnie
@down
czasem jak odpisuję z tel trudno kasować zdjęcia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2017, 09:16:43 pm wysłana przez Kijanek »

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1016 dnia: Kwiecień 25, 2017, 08:52:17 pm »
Serio? Zacytowanie całego postu z obrazkami tuż pod cytowanym postem jest czytelne?

Offline Bobo

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1017 dnia: Kwiecień 25, 2017, 09:20:42 pm »
Usagi w kosmosie miał tez jeden odcinek z Leonardem, o ile dobrze pamiętam
choc ten zestawik w pl bym chciał, Fantasmagorie proszę ładnie
Żółwie kilkukrotnie pojawiają się w Usagim. W tomie 3 Droga Wędrowca występuje Leonardo w króciutkiej historii "Zupa z żółwia i królik w potrawce", w tomie 8 Cienie Śmierci pojawia się cała ekipa w dłuższej historii "Zielone cienie".
Świetny news. Z Usagim biorę wszystko - to jedna z moich ulubionych serii. Kupuję ją na bieżąco od pierwszego wydanego przez Egmont tomu (czyli tak naprawdę dziewiątego) :)

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1018 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:39:28 pm »

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1019 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:40:45 pm »
No to czekam na przeprosiny wydawnictwa i konkretną informację na temat nakładu. :roll:

 

anything