Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #930 dnia: Kwiecień 12, 2017, 09:15:03 am »
Buttonmana ciekawe jak wydadzą, dowiedzialem sie tu na forum o tym tytule i jestem zainteresowany. Jak podzielą na 3 tomy to olewam i biorę amerykańskie zbiorcze ze 70zł.
z fb: "w 4 tomach, ale cena będzie przystępna". "Niestety polityka 2000 AD jest dosyć rygorystyczna, nie ma możliwości wydania całości w jednym tomie, przynajmniej jeśli chodzi o ten tytuł."

Offline gascan

Odp: Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #931 dnia: Kwiecień 12, 2017, 09:28:52 am »
To jednak najlepiej zebrać obecnie button mana od fantasmagorie.
Ok sprawdziłem. Zbiorcze 3 tomów jest tylko wersja Usa , a 4 tom Hitmans daughter tylko wersja UK. Więc jak komuś zależy na jednolitych tomach to chyba lepszej opcji nie ma niż czekać na wersję pl i tak też zrobię.

Jeszcze mozna oczywiscie zebrac 4 tomy UK ale to wyjdzie dużo drożej bo tom po okolo 60-70zl. A przy cenach wf obstawiam 40zł za tom.


Ceny WF ma naprawdę dobre. Jestem ciekaw czy wszystkie valianty bedą po 25 zł czy tylko pierwsze numery tak tanio bo wiadomo w usa tak jest pierwsza działka gratis czyli 30zł za tom a kolejne po 50. Jak u nas będzie 50% taniej to zaczynam się bać o wydawnictwo ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2017, 09:43:37 am wysłana przez gascan »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #932 dnia: Kwiecień 12, 2017, 11:01:09 am »
z fb: "w 4 tomach, ale cena będzie przystępna". "Niestety polityka 2000 AD jest dosyć rygorystyczna, nie ma możliwości wydania całości w jednym tomie, przynajmniej jeśli chodzi o ten tytuł."


To mnie bardzo dziwi bo naprawdę pierwszy raz gdy słyszę o rygorystycznej polityce Rebellion (ba, Rebellion pozwalał na zachodzie dzielić pojedyncze tomy Complete Case Files na kilka, ingerować Ongrysowi w styl wydania, zmiany w oprawie, zmiany w zawartości tomów w Hiszpanii), to ile miałem w rękach wariacji ich wydań sprawia, że jakoś włączył mi się tu sceptyk.
perły przed wieprze

Offline Night wolf

Odp: Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #933 dnia: Kwiecień 12, 2017, 11:22:48 am »
Ale napisali "przynajmniej jeśli chodzi o ten tytuł" więc z resztą niema problemu :smile:

Offline peta18

Odp: Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #934 dnia: Kwiecień 12, 2017, 12:30:15 pm »
Zaslyszane: prawa do tego tytulu ma autor, i Rebellion jest tylko posrednikiem. Stad moze byc ten problem z wydaniem integrala.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #935 dnia: Kwiecień 12, 2017, 12:50:51 pm »
Oczywiście może być i tak.
perły przed wieprze

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #936 dnia: Kwiecień 14, 2017, 05:29:24 pm »
To będzie dla was prawdziwy wstrząs :shock:

Offline Blackwood

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #937 dnia: Kwiecień 14, 2017, 08:14:40 pm »
To będzie dla was prawdziwy wstrząs https://www.youtube.com/watch?v=_nChnsFPd6g  :shock:
Nie miałem w planach zakupu tego komiksu, ale podoba mi się wydanie, kreska i zaczynam się zastanawiać.
Są święta i może uda mi się rozgryźć ten problem :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #938 dnia: Kwiecień 20, 2017, 09:23:29 am »
No i niestety komiksy wydawnictwa zaliczają obsuwy:
Quantum and Woody - 2 tygodnie
Obcy w Raju (Strangers in Paradise) - 1 miesiąc

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #939 dnia: Kwiecień 21, 2017, 06:44:52 pm »
Czytal juz ktos "Wstrzas"? Bardzo ciekawi mnie ten tytul, przykladowe plansze wygladaja bdb. No i te nazwiska :)

Jakby ktos przegapil to wydawnictwo zrobilo promocje na pakiet Rachel + Wstrzas - 45% taniej!
https://fantasmagorie.com.pl/produkt/pakiet-rachel-rising-flinch/
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #940 dnia: Kwiecień 22, 2017, 04:19:47 pm »
Po lekturze omnibusa Rachel Rising, muszę przyznać, że wybór tego tytułu na rozruch to odważna decyzja ze strony wydawnictwa.
Komiks jest rozczarowująco "taki sobie". O ile zaczyna się obiecująco (pewnie gdześ w zakresie pierwszego tomu Fantasmagorii), to później zaczyna się już kręcenie w kółko a kameralny setup zaczyna już jekko dusić. Jeśli chodzi o szerszy plan, nam wrażenie, że autor chyba miał kilka pomysłów na tło serii, ale finalnie nie mógł się zdecydować czym ten komiks tak naprawde ma być. Zabrakło jakiegoś wyraźnego kierunku. Dodatkową bolączką jest rysunek, któremu brakuje lekości i wyrafinowania. Momentami jest wręcz żenujacy (zwierzęta). Kadrowanie i kompozycja sę kompletnie bez pomysłu. Widać, że artystycznie jest to jednak amatorsko wymęczone. Nie jest to tragiczny komiks, na tyle nie tragiczny, że kiedyśtam może jeszcze raz to przeczytam, ale meh-factor jest wysoki.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #941 dnia: Kwiecień 22, 2017, 05:09:04 pm »
Przeczytałem zaledwie ten 1 tom i na prawdę podobało mi się. Czy faktycznie dalej robi się taka "breja"? Trochę mnie zasmuciłeś, ciekawe czy to tylko Ty masz takie odczucia, czy większa grupa czytelników :(

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #942 dnia: Kwiecień 22, 2017, 05:47:20 pm »
Zróbmy ankietę!

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #943 dnia: Kwiecień 22, 2017, 06:05:09 pm »
Na goodreads wszystkie tomy mają równo powyżej 4 gwiazdek.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #944 dnia: Kwiecień 22, 2017, 06:07:34 pm »
Bo to bardzo dobry tytuł od początku do końca  :smile:

 

anything