trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #795 dnia: Kwiecień 08, 2017, 03:49:39 pm »
Mam nadzieje ze do maja liczba zamowien przekroczy 2000 szt :wink: w koncu jestesmy 40 mln krajem ...sam kupuje z zagranicy ...z tym ze wydawca musialby poszerzyc marketing i wyjsc tylko z forum i facebooka bo chetni na ten tytul napewno sa ale nie kazdy siedzi na gildi i facebooku . Takie moje przemyslenia
Dlatego jak linkuje ich komiksy gdzie mogę, no chyba że mnie ktoś uprzedzi, a jest jeszcze kilka miejsc w sieci gdzie ludziska gadają o komiksach. Zresztą taki kanały/podcasty jak Szafa z komiksami, Kadr ci w oko też robią swoje w tej kwestii (szkoda tylko że Comics Weekly, które ma największe zainteresowanie nie zainteresuje się tematem)

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #796 dnia: Kwiecień 08, 2017, 03:56:40 pm »
Widziałem też że WuWunio polecał na swoim FB (ponad 40.000 polubień) "Ziomeczki zbierają zamówienia na "Teenage Mutant Ninja Turtles: Ultimate Collection 1" i jedna osoba napisała "Ten klasyczny? Biere kurna."
Wiec wydawca się umie zakręcić  :smile:

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #797 dnia: Kwiecień 08, 2017, 05:18:23 pm »
(szkoda tylko że Comics Weekly, które ma największe zainteresowanie nie zainteresuje się tematem)


A szkoda, mogliby mocno wypromować inicjatywę, ciekawe czy byłby jakiś sens w podesłaniu im informacji o tym komiksie.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #798 dnia: Kwiecień 08, 2017, 05:29:17 pm »
A szkoda, mogliby mocno wypromować inicjatywę, ciekawe czy byłby jakiś sens w podesłaniu im informacji o tym komiksie.
podesłałem, cytuje:
Cytuj
Ani to Marvel, ani DC
oraz bezpośrednio od Ichaboda:
Cytuj
Ja nic bym nie chciał bo nie czytam po polsku
szkoda
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2017, 05:39:11 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #799 dnia: Kwiecień 08, 2017, 05:41:27 pm »
To jest bardzo smutne, że chyba największy podcast komiksowy w naszym kraju jest tak ograniczony. Cieszę się, że ich nie słucham w takim razie.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #800 dnia: Kwiecień 08, 2017, 05:46:51 pm »
Nie Marvel/DC to nie mówią i tyle. Jak ich zapytałem czy wspomną o "chłodnicach" to nie było problemu.

Informacja o tych żółwiach jest tu i na grupach komiksowych na FB to i tak już wszyscy widzieli  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #801 dnia: Kwiecień 08, 2017, 06:06:29 pm »
Nie Marvel/DC to nie mówią i tyle.
Nie są konsekwentni w tym, ponieważ Ichabod cały czas gada o Archiem, a to też nie jest DC/Marvel. A nie da się ukryć że Turtlesy mają więcej wspólnego z superhero niż Archie.

Offline pitt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #802 dnia: Kwiecień 08, 2017, 06:15:01 pm »
Cytat: JanT
Nie Marvel/DC to nie mówią i tyle.
Nie Marvel/DC, nie ma lajków.
A o Archie'm gada, bo to może emo fan netflixowego Riverdale. W tym przypadku to bardziej bym liczył na "januszów biznesu" niż na takie kanały internetowe. :)

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #803 dnia: Kwiecień 08, 2017, 06:19:29 pm »

Informacja o tych żółwiach jest tu i na grupach komiksowych na FB to i tak już wszyscy widzieli  :biggrin:


Już nie raz było mówione, że forum jak i grupy komiksowe to wbrew pozorom mała grupa ludzi.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #804 dnia: Kwiecień 08, 2017, 06:33:18 pm »
Np KKK ma ponad 5000 członków a gildie czyta spokojnie z 10.000  :biggrin: A po prawdzie to napisałem to żartobliwie  :smile:

@Wydawnictwo Fantasmagorie
Może w tym programie na TVP Kultura co mówili o Rachel dałoby się załatwić by wspomnieli o żółwiach?




mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #805 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:53:45 pm »
Np KKK ma ponad 5000 członków a gildie czyta spokojnie z 10.000 
I jak na obecną chwilę jest tylko 83 zamówień na Żółwie jak informuje wydawca na FB. Na te liczby które podałeś to strasznie słabo to wygląda. Rynek niestety jest za bardzo już przesycony, a cena nie jest niska. Został jeszcze miesiąc, więc pewnie to się zmieni jeszcze tym bardziej że 10 dopiero w poniedziałek :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #806 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:27:19 pm »
Na KKK dodałem wczoraj ankietę przeciwko "Ustawie..." i przez ten czas podpisało się kilkadziesiąt osób (nie tylko z grupy)  :doubt: Tam chyba znaczna część czyta tylko skany (nieraz były zdjęcia)  :lol:

To co dopiero mówić o wsparciu portfelem (już pomijam że za fajny komiks  :smile: )

Ciekawe jakby wyglądała sprawa z Marvelem? np omnibus Spider-Mana  :biggrin:

Offline kamilo

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #807 dnia: Kwiecień 09, 2017, 07:46:11 am »
Myślę ,że o wiele lepiej :smile:

Offline pucek_miszcz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #808 dnia: Kwiecień 09, 2017, 10:13:55 am »
Ja się wstrzymuję ale na pewno zamówię razem z Quantum & Woody. Mam nadzieję ze inicjatywa się uda bo rzeczywiście może otworzyć nowe możliwości dla wydawców. Swoją droga muszę się dowiedzieć jak jest z wysyłką w takim przypadku, w końcu Q&W wychodzi w tym miesiącu a TMNT w lipcu...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2017, 10:18:09 am wysłana przez pucek_miszcz »
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline SawiK

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #809 dnia: Kwiecień 09, 2017, 10:25:26 am »
Dostaniemy oba komiksy w lipcu w jednej paczce  8)