trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #735 dnia: Kwiecień 05, 2017, 09:58:07 pm »
Jak mają wydawać dobre komiksy (a to obiecywali), to ja bym wolał, aby Spider-Mana odpuścili kompletniei. Wiem, że TM-Semicowa nostalgia i tak dalej, ale to serio nie jest dobre, oryginalnie, ani nawet ciekawie narysowane.

Offline donTomaszek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #736 dnia: Kwiecień 05, 2017, 10:01:05 pm »
A donTomaszka jednak nie przeprosiłem za moje buractwo, więc przepraszam teraz.
Sprawa dawno zapomniana, wszystko wyjasnione.
Pamietliwy czy msciwy nie jestem.
;-)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #737 dnia: Kwiecień 05, 2017, 10:28:08 pm »
Jak mają wydawać dobre komiksy (a to obiecywali), to ja bym wolał, aby Spider-Mana odpuścili kompletniei. Wiem, że TM-Semicowa nostalgia i tak dalej, ale to serio nie jest dobre, oryginalnie, ani nawet ciekawie narysowane.

Co według Ciebie oznacza "ciekawie narysowana"? Mam tego omniaka na półce i kadry fruwającego Pajęczaka są kultowymi, często bijącymi na głowę późniejsze wersje.

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #738 dnia: Kwiecień 06, 2017, 06:44:48 pm »


info ze strony na facebooku .......

Sprawa wygląda tak:
 zbieramy przedpłaty od dzisiaj do 8.05. 2017, komiks dostępny jedynie w naszym sklepie fantasmagorie.com.pl (już można zamawiać), nie planujemy innej dystrybucji, drukujemy tyle ile zbierzemy przedpłat, licencja jest bardzo droga i musimy minimalizować ryzyko. Dla nas będzie to też taka forma sprawdzenia czy da się realizować projekty w taki sposób. Jeśli wszystko się powiedzie, to w przyszłości będziemy próbować też z innymi, równie dobrymi tytułami.
Teenage Mutant Ninja Turtles: Ultimate Collection 1  87.90zł


Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #739 dnia: Kwiecień 06, 2017, 06:46:06 pm »
W KOŃCU TMNT PO POLSKU!!!

Offline Komediant

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #740 dnia: Kwiecień 06, 2017, 07:10:36 pm »
Strangers in Paradise też jest, polecilibyście to zwykłemu zjadaczowi amerykańców? Tak pobieżnie przeglądając recenzje widzę większość zachwytów, z małymi przerwami na "Naiwne, głupie, frustrujące postacie, a każdy mężczyzna jest przedstawiony jako największy gnój". Ale większość zachwytów. :F

To ja sie zaliczam do tych małych przerw. Z ponad 2 tys stronicowego omnibusa dałem rade przeczytać ok. 1/3. Początek ok, potem postaci faktycznie coraz bardziej irytujące i jednowymiarowe. Bywa zabawnie, fabularnie to takie telenowelowate kręcenie sie w kółko. I że (ultra)liberalizm jest cool, a konserwatyzm jest gupi. Na pewno nie porównywałbym do Clowesa czy tym bardziej Burnsa. Bliżej temu do obyczajowych mang dla nastolatek. Rysunek zdecydowanie na plus. Dziwi mnie kultowość tego komiksu. Już lepiej czytało mi się Echo, z faktycznie bardzo interesującym początkiem, ale i tu stopniowo traciłem zainteresowanie (najciekawsze były cytaty z fizyków z początków rozdziałów).

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #741 dnia: Kwiecień 06, 2017, 07:13:25 pm »
No to obiecany omniak :biggrin:
To nie to.

Kurczę w okresie około majowym takie rzeczy  :smile:

Offline SawiK

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #742 dnia: Kwiecień 06, 2017, 07:27:37 pm »
TMNT biere  :cool: 

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #743 dnia: Kwiecień 06, 2017, 07:34:51 pm »
Bardzo ciekawa forma sprzedazy i sadze ze jest to dobre posuniecie dla poczatkujacego wydawnictwa bo jednak zawsze jest to klopot dobrze sie wstrzelic z nakladem . I bardzo cieszy ze jezeli taki model sprzdazy wypali byc moze wydawca siegnie po cos grubszego .....teraz najwaznieszy jest chyba tylko marketing bo informacja o tym komiksie jesli nie bedzie dostepny w ksiegarniach dyskontach dojdzie tylko do zapalencow na tym forum i ludzi na facebooku .

Ps: Ja swoje zolwie juz zamowilem ....plus pare innych komiksow od wydawcy i cieszy ze bede mogl dorzucic inne jeszcze nie zapowiedzane do tej samej paczki bez kosztow wysylki bo wydaje mi sie paczka bedzie wyslana po wydaniu Zolwi Ninja ..ale mi sie nie spieszy  :razz:

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #744 dnia: Kwiecień 06, 2017, 07:54:48 pm »
Turtlesy?  :badgrin:  (pierwsze co mi się skojarzyło)



a jednak miałem rację  :wink:




chociaż ktoś w tym wątku pisał, że na fb wydawnictwo zaprzeczało.
jeśli przejrzeć posty w tym wątku to wydawnictwo też się wypierało Valianta  :razz:
The darkness will swallow everything

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #745 dnia: Kwiecień 06, 2017, 08:04:44 pm »
ehe.

a chwilę później żółwie wylądują na allegro, tak jak ostatnio mały nemo. pas.

ale jeżeli mogę coś zasugerować wydanictwu*, to proponowałbym w miarę możliwości naddruk 10-20 dodatkowych egzemplarzy z ich następczą dystrybucją przez allegro.


*rada pochodzi od laika, więc jest raczej niewiele warta. ale dzisiaj każdy ma głos, więc czemu jej nie upublicznić?


Już lepiej czytało mi się Echo, z faktycznie bardzo interesującym początkiem, ale i tu stopniowo traciłem zainteresowanie

podobne odczucia. początkowo lektura była bardzo wciągająca, ale mniej więcej od połowy (jeśli dobrze pamiętam) poziom zaczął stopniowo spadać. do ostatniego zeszytu byłem w stanie trzymać ten tytuł w przegródce "polecane", ale zakończenie (dokładniej wieńczący kadr) było jak walnięcie w pysk. kilkaset stron budowania relacji interpersonalnych bohaterów i historii postaci spuszczone w kiblu. i najsmutniejsze jest to, że nawet nie bardzo wiadomo w imię czego.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2017, 08:30:04 pm wysłana przez mgnesium »

Offline gascan

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #746 dnia: Kwiecień 06, 2017, 08:06:38 pm »
Też chyba wezmę żółwie bo cena jak darmo(140zł wersja ang). Oryginały zbiorcze od IDW nigdy nie kupowałem bo są średnio dwa razy droższe od innych wydawnictw.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #747 dnia: Kwiecień 06, 2017, 08:27:52 pm »
A właśnie dzisiaj myślałem kto się w końcu do cholery weźmie za Żółwie, Spawna i Transformersy, a tu pach! Fajniutko, kupione, opłacone. :D

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #748 dnia: Kwiecień 06, 2017, 08:31:32 pm »
Super, czekam na wypłatę i zamawiam!  :smile:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline SawiK

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #749 dnia: Kwiecień 06, 2017, 08:42:17 pm »
Konto założone na dniach postaram się zamówić ,laserowa koza tez wpadnie do koszyka z żółwiami  8)
Hmm ciekawy jestem czy jest szansa na Godzille KotM :?:

 

anything