Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #660 dnia: Marzec 23, 2017, 06:53:29 pm »
Nie kupuję Dylana. Odrzuca mnie ilość tego co jest już wydane nie po polsku. Jak zobaczyłem te dwie zapowiedzi wydawnictwa wiedziałem, że poza moim kręgiem zainteresowań.

Offline Archie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #661 dnia: Marzec 23, 2017, 08:26:26 pm »
Jeżeli wydadza nowa odsłonę "Quantum and Woody" to będzie na rynku jedna z najśmieszniejszych serii w Polsce. Co prawda jak w przypadku "Rachel Rising" nie kupię, bo już mam. Jakby wjechał nowy "Rai" w dwóch deluxe HC to biorę bez zastanowienia tak samo jak "Button Mana" (wreszcie ktoś to wyda).


PS
Z racji tego, że wydawnictwo czyta to apeluję o poprawę kerningu w nazwie, bo ten rozstrzał w "gorie" jest okrutny.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline kosmoski

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #662 dnia: Marzec 23, 2017, 08:33:18 pm »
Nie kupuję Dylana. Odrzuca mnie ilość tego co jest już wydane nie po polsku. Jak zobaczyłem te dwie zapowiedzi wydawnictwa wiedziałem, że poza moim kręgiem zainteresowań.

Oj tam, oj tam, jakby tak patrzeć to i większość superhero nie warto kupować, bo przecież tyle tego Batmana czy Pająka jest ;) Dla mnie włoszczyzna jednym z must have tego roku, pewnie że nie wszystko to poziom dylanowego Cagliostro, ale tak to jest z tasiemcami.


Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #663 dnia: Marzec 23, 2017, 08:37:03 pm »
@Archie
A mógłbyś powiedzieć jak się ma poziom nowego Q&W do tego klasycznego?

Offline Archie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #664 dnia: Marzec 23, 2017, 08:44:36 pm »
Nie czytałem klasycznego, ale przy nowym bawiłem się tak dobrze jak przy "Superior Foes of Spider-Man". Woody jest jak Boomerang. "The world's worst superhero team" to tytuł pierwszego tomu i idealnie oddaje klimat tego do tam się dzieje.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #665 dnia: Marzec 23, 2017, 09:04:05 pm »
Ok, jeśli właśnie to WF wyda to biorę, kupiłeś mnie.




Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #666 dnia: Marzec 23, 2017, 09:44:02 pm »
Oj tam, oj tam, jakby tak patrzeć to i większość superhero nie warto kupować, bo przecież tyle tego Batmana czy Pająka jest :wink: Dla mnie włoszczyzna jednym z must have tego roku, pewnie że nie wszystko to poziom dylanowego Cagliostro, ale tak to jest z tasiemcami.
Dlatego też nie kupuję pulpy :biggrin: Jedyny wyjątek to deluxe z Egmontu i jakieś one shoty od Muchy.

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #667 dnia: Marzec 24, 2017, 09:07:38 am »
Ja kupuję Dylana, ale w pulpę od WF nie zamierzam wchodzić.
Trochę dlatego, że znam Nevera z podejść Egmontu, trochę dlatego, że "jeden Dylan na rok wystarczy", trochę dlatego, że zapowiadana forma wydania będzie zbyt ekskluzywna  - może tutaj nadużywam własnej wyobraźni, ale te obwoluty, gruby papier, twarde okładki kłócą mi się z tym jak postrzegam pozycjonowanie tych komiksów przez jego wydawców, może też autorów.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #668 dnia: Marzec 24, 2017, 09:19:16 am »
Ja kupuję Dylana, ale w pulpę od WF nie zamierzam wchodzić.
Podobno dwa tomy mają być w podobnej cenie co podwójny Dylan Dog od Bum Projekt  :smile:
Jeżeli tak będzie to biorę inaczej to nie na moją kieszeń.

Czekam na info  :smile: Powinno już być wszystko jasne jak premiera w kwietniu.

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #669 dnia: Marzec 25, 2017, 08:33:37 pm »
Kolejna recenzja Rachel Rising, być może pomoże podjąć decyzję niezdecydowanym

http://booklips.pl/recenzje/niesmiertelna-pieknosc/

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #670 dnia: Marzec 29, 2017, 06:38:10 pm »
Pierwszym komiksem wydawnictwa Valiant będzie Quantum & Woody.


Osobiście czytałem tylko "klasyczną wersję" Priest i Brighta. I była ona FENOMENALNA. Znakomity humor, często jadący po bandzie, ale nie wulgarny. Po te komiks sięgnę z pewnością.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2017, 06:41:34 pm wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #671 dnia: Marzec 29, 2017, 06:42:08 pm »
Nie umiesz zdjęcia wstawić?  :biggrin:

"A naszym pierwszym komiksem z wydawnictwa Valiant będzie..." czyli będzie więcej  :smile:

« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2017, 06:47:52 pm wysłana przez JanT »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #672 dnia: Marzec 29, 2017, 06:49:55 pm »
Umiem, ale nie chcę wyręczać Ciebie, w tej jakże istotnej funkcji. A teraz zmykaj do poprawiania tłumaczy, bo ja to nie wiem kto ich skontroluje.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #673 dnia: Marzec 29, 2017, 06:56:21 pm »
Jak się oburzył o żartobliwą wypowiedź  :smile: Chyba zmienię konto  :biggrin:

Zdjęcia z FB warto przenosić bo jest tu dużo osób co go nie ma i mi nawet pisali na priv że fajnie że to robię.

 

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #674 dnia: Marzec 29, 2017, 07:01:16 pm »
Pierwszym komiksem wydawnictwa Valiant będzie Quantum & Woody.
I bajka. Oby dalej, Valiant zawsze spychałem na dalszy tor, bo całe nowe uniwersum, i za dużo, i zawsze była wymówka, a teraz motywują, bo po polsku :) Zaczynają od czegoś (chyba) lekkiego, więc super. Oby więcej!