trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #570 dnia: Marzec 20, 2017, 12:41:33 pm »
Ten Button man, to zamknięta seria, skoro szacujecie liczbę tomów?

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #571 dnia: Marzec 20, 2017, 12:43:55 pm »
Chyba nie myślisz poważnie, że ten numer oznacza rzeczywistą liczbę zamówień...

A ten Button Man to chyba jakieś okolice 400 stron, będzie w jednym tomie czy w czterech?

A co innego ma to być niż liczba zamówień?

Offline szuwarek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #572 dnia: Marzec 20, 2017, 12:52:14 pm »
A co innego ma to być niż liczba zamówień?
Chyba chodziło o to, ze taki licznik mógłby zamiast od 0 wystartować np. od 1000. Albo 1500.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #573 dnia: Marzec 20, 2017, 01:09:17 pm »
A co innego ma to być niż liczba zamówień?
Gdzieś niedawno na forum lub fb Scream widziałem pytanie odnośnie zamówienia z ich sklepu. Zamówienie 700 lub 900 w nazwie. Osoba pytała się kiedy może się spodziewać zamówienia.
Scream wydający 4 komiksy miesięcznie i mający już prawie 50 pozycji dostępnych w sprzedaży. Oferujący rabaty do wykorzystania na kolejne zamówienia. Ma tych zamówień właśnie 700 lub 900(dokłądnie nie pamiętam ale to tylko do zobrazowania tematu).
Teraz wydawnictwo które ma w sprzedaży jeden komiks i dwa inne w przedsprzedaży miałoby mieć tyle zamówień?
W mestro nawet z przesyłką wychodziło mniej za Rachel.
Nie ma więc opcji

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #574 dnia: Marzec 20, 2017, 01:10:12 pm »
Ten Button man, to zamknięta seria, skoro szacujecie liczbę tomów?


Tak.
perły przed wieprze

Offline donTomaszek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #575 dnia: Marzec 20, 2017, 01:12:17 pm »
Tomy 1-3 to zamknieta historia. Czesc 4 nalezy do corki bohatera z poprzednich tomow, zmienia sie tez rysownik. Mam czesci 1-3 i w sumie jakos tyle mi wystarczy. Polecam, naprawe badzo dobry, miesisty komiks. Rysunkowo petarda.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #576 dnia: Marzec 20, 2017, 01:13:59 pm »
Wydawnictwo zaprezentowało okładkę z pierwszej części:


z FB "Tak, w 4 tomach, ale cena będzie przystępna"
z FB2: "Niestety polityka 2000 AD jest dosyć rygorystyczna, nie ma możliwości wydania całości w jednym tomie, przynajmniej jeśli chodzi o ten tytuł."

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #577 dnia: Marzec 20, 2017, 01:17:28 pm »

Tak.


No to elegancko. Zamknięte cykle to jest to, w co teraz preferuję się angażować.
Bardzo dziękuję.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #578 dnia: Marzec 20, 2017, 01:22:42 pm »
z FB2: "Niestety polityka 2000 AD jest dosyć rygorystyczna, nie ma możliwości wydania całości w jednym tomie, przynajmniej jeśli chodzi o ten tytuł."


Szkoda tylko, że posiadam Buttonmana też w jednym tomie ("Get Harry Ex") zawierającym trzy główne części cyklu (z pominięciem czwartego tomu, który jakby dodatkiem do historii, z rysunkami Irvinga, nie Ransoma, a jego brak tu idealnie pokazuje jak esencjonalny dla Buttonmana jest ten tom).
perły przed wieprze

Offline Kratoss

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #579 dnia: Marzec 20, 2017, 06:27:14 pm »
Button man niestety kolejny mało ciekawy tytuł zapowiedziany . Rysunki takie sobie. Na razie  z zapowiedzianych tytułów to Rachel Rising może kiedyś kupie.
Ale cos mi mówi,że to wydawnictwo  będzie miało mało interesujących mnie tytułów w ofercie.
Dobrze,że są inne wydawnictwa i jest w czym wybierać.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #580 dnia: Marzec 20, 2017, 06:33:42 pm »
A mógłbyś powiedzieć jakie tytuły uważasz za ciekawe? Nie będę atakować, jestem tylko szczerze ciekaw która grupa uważa ten komiks za nieciekawy. Fani Batmana czy fani Deadpoola.

Offline Kratoss

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #581 dnia: Marzec 20, 2017, 06:42:38 pm »
A mógłbyś powiedzieć jakie tytuły uważasz za ciekawe? Nie będę atakować, jestem tylko szczerze ciekaw która grupa uważa ten komiks za nieciekawy. Fani Batmana czy fani Deadpoola.

Nie będę wymieniał wszystkich tytułów, każdy ma swój gust. Na pierwszą chwile tytuł w ogóle mnie nie zaciekawił - może to się zmieni jak będę miał okazje go kiedyś przeczytać.
A tu cię zaskoczę fanem Dedpoola nie jestem (tomów z Marvel Now nie kupuje ale classica mam, jeszcze nie przeczytany) a Batman może być(mam sporo tytułów z nim) - ale żebym był wielkim fanem to raczej nie.

Offline alzarqawi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #582 dnia: Marzec 20, 2017, 06:48:27 pm »
fan zagubionych dziewcząt i final incala, oczywiscie to żart, RR zamówione i opłacone ale czasem warto zachować dystans i humor, to tylko komiksy

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #583 dnia: Marzec 20, 2017, 06:51:50 pm »
Ale cos mi mówi,że to wydawnictwo  będzie miało mało interesujących mnie tytułów w ofercie.
Dobrze,że są inne wydawnictwa i jest w czym wybierać.


No wlasnie cale szczescie ze jest w czym wybierac ,bo prawde mowiac pare miesiecy temu bym nawet nie spojrzal na cos co nie jest w nurtu superhero dopuki nie zaczelem coraz bardziej wnikliwie przeszukiwac to forum . Nagle okazalo sie ze z dwoch paczek po 25 kg ktore do mnie ida jedna jest tylko z batmanami itd a reszta to te malo interesujace tytuly na ktore jestem w zasadzie bardziej podekscytowany niz na facetow w rajtuzach.

A tak na marginesie to Twoj post troche brzmi jakby ktos rozgoryczony go pisal  od konkurencji  :roll:   Oczywiscie im wiecej wydawnictw tym lepiej i mam nadzieje ze w koncu Sideca ruszy swoj tylek i wyda tego Daredevila bo to jest moj "musisz miec "

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #584 dnia: Marzec 20, 2017, 06:55:24 pm »
No, no, kupiłeś 50 kg komiksów? A ja tu się wstrzymuję z kupieniem kolejnych 30 cm...
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

 

anything