Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #525 dnia: Marzec 17, 2017, 11:32:34 pm »
Wielkie dzięki za miłe słowa, to nas pobudza do wytężonej pracy  :smile:

Już w połowie przyszłego tygodnia Wstrząs (Flinch) trafi do drukarni, zachęcamy do zamawiania tego jak i innych naszych komiksów, które niedługo się ukażą. Potrzeba pieniążków na nowe, świetne licencje, które rozgrzeją nieco forum  :biggrin:

Offline Night wolf

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #526 dnia: Marzec 17, 2017, 11:56:03 pm »
To kiedy omniaczek Echo, bo tylko to zostało żeby mieć komplet tego pana :P

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #527 dnia: Marzec 18, 2017, 10:18:47 am »
To kiedy omniaczek Echo, bo tylko to zostało żeby mieć komplet tego pana :P

Nie tylko  :wink:

A omni to będzie coś innego, niespodzianka  :smile:

Offline Night wolf

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #528 dnia: Marzec 18, 2017, 10:51:32 am »
Fakt zostało:
Paradise, Too! - ale jakoś mnie to nie przekonuje
Motor Girl - to jeszcze wychodzi i narazie są 4 zeszyty
Pozostałe rzeczy to jakieś "pojedyncze" zeszyty do różnych serii. :)

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 18, 2017, 11:16:23 am »
No już można powiedzieć że koniec marca  :smile: To kiedy te zapowiedzi?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 19, 2017, 12:42:53 pm »
Tak, potwierdzam ze Rachel fajnie wydane i jest to jeden z nielicznych komiksow wydanych ostatnio w Polsce, ktory otworzyl mi sie bez niepokojacych dzwiekow zgrzytania i skrzypienia (choc akurat tutaj, majac na uwadze tresc, byloby to nawet wskazane).

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 19, 2017, 02:04:59 pm »
No już można powiedzieć że koniec marca  :smile: To kiedy te zapowiedzi?

Jeszcze trwają negocjacje. W związku z niezadowalającą nas na razie sprzedażą Rachel, musimy trochę okroić zapowiedzi  :sad:

Tak, potwierdzam ze Rachel fajnie wydane i jest to jeden z nielicznych komiksow wydanych ostatnio w Polsce, ktory otworzyl mi sie bez niepokojacych dzwiekow zgrzytania i skrzypienia (choc akurat tutaj, majac na uwadze tresc, byloby to nawet wskazane).

Wielkie dzięki, takie słowa zawsze cieszą. Postaramy się aby utrzymać wysoki standard wydawania naszych komiksów.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #532 dnia: Marzec 19, 2017, 03:55:01 pm »
Zdecydowanie wolałbym, aby kończyć serię już rozpoczęte niż otwierać kolejne. Druga spawa, że pierwszy komiks jest w sprzedaży dopiero od dwóch tygodni. Trzecia sprawa, że ten tytuł sam siebie broni, więc wątpię, aby długo zalegał, a do tego jeszcze bardzo solidne wydanie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2017, 03:59:15 pm wysłana przez isteklistek »

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #533 dnia: Marzec 19, 2017, 03:59:38 pm »
Jeszcze trwają negocjacje. W związku z niezadowalającą nas na razie sprzedażą Rachel, musimy trochę okroić zapowiedzi  :sad:




Sprzedaliscie chociaz polowe nakladu ?  Mysle ze wszystko wam powinno sie sprzedac ,komiks jest pare tygodni  na rynku dopiero . Ja pierwszy nr mam juz i reszte serii tez kupie tak jak tez wszystko co macie w ofercie ,bo lubie dobra jakosc wydan jaka prezentujecie.  Tytuly z tego co wyczytalem  sa warte zakupu ,mimo ze nie jestem fanem czarno-bialych komiksow.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2017, 04:02:54 pm wysłana przez tabasko21 »

Offline Mati29

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #534 dnia: Marzec 19, 2017, 04:33:26 pm »
Wiem, że to dziecinne dawać "dobre rady" jak ktoś ma prowadzić swój biznes. Ale zgadzam się z przedmówcami:
- Wydanie Rachel - bomba - zbieram komplet mimo posiadania omnibusa.
- Zalecam ostrożność przy prowadzeniu interesu, mniej licencji na początek, mniej kasy wydanej na początku. Pozwólcie komiksom wydanym zarabiać na następne.
- Dostosujcie tempo wprowadzania nowych serii do pojemności rynku


Zdecydowanie wolę mniej serii doprowadzonych w miarę szybko do końca, niż szeroki front świetnych komiksów wydawanych prawie w tym samym czasie.


I na koniec podziękowania za Rachel!

Offline gascan

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #535 dnia: Marzec 19, 2017, 04:59:17 pm »
Ja niestety wstrzymałem się z zakupem Rachel Rising. Jak będzie wszystkie 7 tomów na rynku to zacznę kupować. Innym również polecam tak robić bo już nieraz się przejechałem na naszych wydawcach. Kupiłem Sixth Gun od timofa w 2015 i jak dobrze pójdzie to zakończą wydawanie tych 9 tomów za 16 lat. Z RR może być podobnie.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #536 dnia: Marzec 19, 2017, 05:04:03 pm »
I nie zauważasz pewnego dość oczywistego błędu logicznego w swoim rozumowaniu?

Offline raf82

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #537 dnia: Marzec 19, 2017, 05:07:01 pm »
Jak nikt  faktycznie nie będzie kupować tylko będzie czekać to na pewno nie wydadzą kompletu. Ty byś wydał coś o nakładzie np. 1000 sztuk, a sprzedałbyś 200 to dalej byś wydawał czy zakończył ?? Ja kupiłem RR, ale po 2 tomie mógłbym powiedzieć coś więcej. Na pewno kupię.

Offline Kokosz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #538 dnia: Marzec 19, 2017, 05:15:50 pm »
Jak będzie wszystkie 7 tomów na rynku to zacznę kupować. Innym również polecam tak robić bo już nieraz się przejechałem na naszych wydawcach.

Słusznie.

Wydawcy powinni wydawać wyłącznie one-shoty. Ewentualnie serie, ale wtedy wszystkie części na raz.

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #539 dnia: Marzec 19, 2017, 05:36:24 pm »
Ja niestety wstrzymałem się z zakupem Rachel Rising. Jak będzie wszystkie 7 tomów na rynku to zacznę kupować. Innym również polecam tak robić bo już nieraz się przejechałem na naszych wydawcach.


Z takim podejsciem to szanse na komplet od wydawcy sa mizerne bo jak ktos zauwazyl nikt nie bedzie wydawal  czegos co sie nie sprzedaje ,a potem placz nie ktorych ze seria jest nie skonczona no wlasnie ciekawe dlaczego... Bardzo podoba mi sie kontakt z wydawca ze jest aktywny i widac ze chce mu sie dlatego tez ja sie nie zastawiam i kupilem od razu, zwlaszcza ze komiksy sa najzwyczajniej w swiecie dobre .

 

anything