Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #510 dnia: Marzec 15, 2017, 11:59:20 pm »
Na maj więc coś więcej się szykuje?

Krazy Kat, Rachel Rising vol. 2 i przynajmniej ze dwie niespodzianki  :wink:

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #511 dnia: Marzec 16, 2017, 07:17:29 am »
Krazy Kat, Rachel Rising vol. 2 i przynajmniej ze dwie niespodzianki  :wink:
Podajcie te niespodzianki, ładnie proszę
Jest już bliżej niż dalej, maja i KW
Powoli pojawiają się zapowiedzi na maj, a tu już są dla niektórych stany przed zawałowe portfela :(

Offline keram

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #512 dnia: Marzec 16, 2017, 05:36:18 pm »
Ponieważ lubicie robić dużo szumu, to spytam:
Czy planujecie zaprosić do Polski jakiegoś autora?

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #513 dnia: Marzec 16, 2017, 09:23:33 pm »
Przyłączę się do tych, którzy chwalili wasze wydanie Rachel Rising. Bardzo dobry papier mało świecący się (a to ważne przy czytaniu przy sztucznym świetle). Jedynie obwoluta zbędna, ale na cenę pewnie nie wpłynęła więc mi nie przeszkadza. Sam komiks po entuzjastycznych opiniach poprzedników lekko mnie zawiódł, okazał się tylko dobry. Zdecydowanie czekam na więcej, bo na razie to tylko solidna podbudowa pod kolejne tomy.

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #514 dnia: Marzec 16, 2017, 09:26:54 pm »
Podajcie te niespodzianki, ładnie proszę
Jest już bliżej niż dalej, maja i KW
Powoli pojawiają się zapowiedzi na maj, a tu już są dla niektórych stany przed zawałowe portfela :sad:

Nie celujemy w żadną konkretną imprezę (w tym KW), co miesiąc chcemy wydawać podobną liczę pozycji (również w wakacje). Proszę o chwilę cierpliwości, po sztuce nie ma co ogłaszać, a szczegóły niektórych umów dopiero dopinamy  :smile:

Ponieważ lubicie robić dużo szumu, to spytam:
Czy planujecie zaprosić do Polski jakiegoś autora?

Na razie nie wybieramy się na żadną imprezę komiksową, skupiamy się na pracy więc takie plany są o wiele dalej niż bliżej od nas. Ale marzenia oczywiście mamy  :wink:

Przyłączę się do tych, którzy chwalili wasze wydanie Rachel Rising. Bardzo dobry papier mało świecący się (a to ważne przy czytaniu przy sztucznym świetle). Jedynie obwoluta zbędna, ale na cenę pewnie nie wpłynęła więc mi nie przeszkadza. Sam komiks po entuzjastycznych opiniach poprzedników lekko mnie zawiódł, okazał się tylko dobry. Zdecydowanie czekam na więcej, bo na razie to tylko solidna podbudowa pod kolejne tomy.

Dzięki  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #515 dnia: Marzec 16, 2017, 09:31:58 pm »
A ja tylko pochwalę, że na kolejny tom Rachel będziemy czekać tylko do maja - nienawidzę, gdy wydawcy męczą jakieś serie wydając jeden tom na rok, a jeszcze potem jęczą: "no co za dziwni ludzie, wydajemy serię przez pięć lat, a oni czekają na ostatni tom, żeby kupić całość". No tak panie K. z wydawnictwa na E., jest to normalne, że nikomu nie chce się czytać serii z przerwami, po których nie będzie pamiętał co było w ostatnim tomie.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #516 dnia: Marzec 16, 2017, 09:35:55 pm »
Dużo pracy przed nami, chcemy do końca roku wydać 30 komiksów  :shock:

30?!? To ja na razie skupię się wyłącznie na TM, plus zaczekam na zapowiedzi. Rynek rozrasta się powoli do niewyobrażalnych rozmiarów... Mam nadzieję, że z tytułami zamiast na ilość pójdziecie na jakość :smile:

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #517 dnia: Marzec 16, 2017, 09:36:28 pm »
Powiedz to czytelnikom komiksów we Francji, którzy dostają 48 stron na rok.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #518 dnia: Marzec 16, 2017, 09:49:06 pm »
Jest tak, bo ich autorzy tyle je piszą/rysują, amerykańskie wydawnictwa mają inną politykę (choć i to trochę się zmienia). Generalnie porównanie bez sensu, bo mówimy w tej chwili o zakończonych seriach, które mogłyby wyjść szybciej, a nie wychodzą, "bo tak".

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #519 dnia: Marzec 16, 2017, 10:04:29 pm »
Generalnie porównanie bez sensu, bo mówimy w tej chwili o zakończonych seriach, które mogłyby wyjść szybciej, a nie wychodzą, "bo tak".


Wcale nie "bo tak", tylko dlatego, ze się powoli sprzedają.
Tomy serii, które się dobrze sprzedają, wychodzą częściej.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #520 dnia: Marzec 16, 2017, 11:37:09 pm »
Rachel Rising bardzo fajnie wydane, gratulacje  dla wydawnictwa, oby tak dalej.
Udało mi sie kupić za 32 zł ,bardzo fajna cena jak na tak dobrze wydany komiks.

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #521 dnia: Marzec 17, 2017, 12:32:49 am »
Mam nadzieję, że z tytułami zamiast na ilość pójdziecie na jakość :smile:

Zdecydowanie w jakość, same znane marki zarówno jeśli chodzi o tytuły, jak i o autorów. No może ze 2 eksperymenty  :wink:

Rachel Rising bardzo fajnie wydane, gratulacje  dla wydawnictwa, oby tak dalej.
Udało mi sie kupić za 32 zł ,bardzo fajna cena jak na tak dobrze wydany komiks.

Dzięki, miło nam, że się podoba  :smile:

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #522 dnia: Marzec 17, 2017, 06:14:30 am »
Jest tak, bo ich autorzy tyle je piszą/rysują, amerykańskie wydawnictwa mają inną politykę (choć i to trochę się zmienia). Generalnie porównanie bez sensu, bo mówimy w tej chwili o zakończonych seriach, które mogłyby wyjść szybciej, a nie wychodzą, "bo tak".
Odnosiłem się do wypowiedzi, że długie przerwy między kolejnymi częściami sprawiają, że nie pamięta się poprzedniego tomu. Więc bardziej muszą być zdyscyplinowani.

Offline polska312

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #523 dnia: Marzec 17, 2017, 08:05:34 pm »
Strangers in Paradise tom 1 dostępny już w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa z 35% rabatem.


https://fantasmagorie.com.pl/produkt/strangers-in-paradise-obcy-raju/


Offline AvengerGT

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #524 dnia: Marzec 17, 2017, 09:35:29 pm »
Chciałbym podziękować wydawnictwu za Rachel Rising. Tom przeczytany przy jednym podejściu, a samą treść wchłania się niezwykle gładko i przyjemnie.
Dostrzegam pewne podobieństwa z mangą Tomie autorstwa Junji Ito. Poza oczywistościami jak czerń i biel, jest wspólny mianownik w postaci bohaterek, które nie tylko są zabójczo piękne, ale też przy okazji swojej obecności potrafią wywołać rzeczy krwawe, tajemnicze i groteskowe.
Trzymam kciuki za RR (gdybym miał całość, pewnie pękło by w dwa dni) jak i za resztę komiksów. Na pewno coś ciekawego jeszcze wśród nich znajdę.