trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mati29

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 23, 2017, 08:53:06 pm »
Cytuj

Chciałeś mnie z jakiegoś powodu obrazić? Meble mam stosunkowo nowo, bo od czasów TM-Semic przeprowadzałem się kilkukrotnie. Jestem też fanem gadżetów i nowoczesnych technologii, więc telewizor też kilka razy od czasu TM-Semica wymieniłem. Jak uzbieram trochę kasy to kupię sobie jakieś wypasione 4K z HDR. Szkoda, że porzucono 3D :sad:
Coś szybko sie obrażasz, albo podejrzewasz ze ktoś Cię obraza

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 23, 2017, 08:55:49 pm »
Turtlesy?  :badgrin:  (pierwsze co mi się skojarzyło)


Jeśli to byłaby prawda to już rzucsm pieniądze w ekran. :o
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 23, 2017, 08:57:48 pm »
Dzięki  :smile:

Myślę, że w przyszłym miesiącu ogłosimy kolejne tytuły, które wydamy w tym roku  :wink:
Możecie mi przesłać na priv
Nikomu nie powiem.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Zakrza

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #348 dnia: Luty 23, 2017, 09:03:50 pm »
Dzięki wielkie  :smile:

W marcu ogłosimy na pewno więcej niż jeden tytuł (może nawet 4) i myślę, że będzie coś z superhero  :wink:

To nie wymieniaj już więcej, bo nie trafiłeś. Będziesz zadowolony i chętnie wydasz pieniążki  :smile:
Ale ja lubię wymieniać, bo mimo, że nie chcecie podać tytułu to jakieś wskazówki dajecie. Trzy wydawnictwa i trzy tytułu można już skreślić :biggrin:

 

Nope. Chciałem pokazać, że sentyment nie ma zbytniego przełożenia na inne segmenty życia  :smile: I jeśli dobrze rozumiem to nie pozostałeś przy superhero z czasów TM-Semic (bo wtedy to tylko lata 80te i 90te). Więc krok po kroku aż ...
tak jak ja otworzysz się na to co jest warte poznania. Skoro nie zaszufladkowałeś się w życiu to i w komiksach pewnie Ci to nie grozi, potrzeba tylko czasu  :smile: 
Do komiksów wróciłem dopiero w zeszłym roku. I taki mam plan. Na razie ogarniam Marvela, przy okazji Rebirth pewnie się wezmę za DC. A później to już z górki - Image, Dark Horse, frankofony i manga...



Turtlesy?  :badgrin:  (pierwsze co mi się skojarz
yło)
Bierę!

Coś szybko sie obrażasz, albo podejrzewasz ze ktoś Cię obraza

Stwierdzenie, że mam telewizor sprzed ćwierć wieku wydało mi się pró
bą obrazy. No bo bez jaj, kto jeszcze dzisiaj ma takie telewizory, poza emerytami i najbardziej ubogimi?
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #349 dnia: Luty 23, 2017, 09:20:17 pm »
Nie mogę na razie zdradzić ale myślę, że walniemy z grubej rury i wszyscy będą zadowoleni  :smile:


Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #350 dnia: Luty 23, 2017, 09:27:14 pm »
Chcę Ci uświadomić, że mało kogo obchodzi, że nie czekasz. Ten temat służy do jarania się zapowiedziami albo zastanawiania się co zostanie wydane. Jak Cię nie interesuje to nie czytaj/ nie pisz. Pozdrawiam.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #351 dnia: Luty 23, 2017, 09:36:04 pm »

Stwierdzenie, że mam telewizor sprzed ćwierć wieku wydało mi się pró
bą obrazy. No bo bez jaj, kto jeszcze dzisiaj ma takie telewizory, poza emerytami i najbardziej ubogimi?
Kretyński offtop mode on:
Od kiedy to bycie emerytem czy bardzo ubogim jest czymś obraźliwym?
Kretyński offtop mode off.

Pewnie mało się znam, ale nie kojarzę Superhero, które byłoby powszechnie wielbione i nie wiązało się z DC/Marvelem/image/Conanem/Dreddem/Hellboyem. Podgrzewacie atmosferę. :D

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #352 dnia: Luty 23, 2017, 09:38:22 pm »
Echo 100%
TMNT 85%
Transformers 50%

To moje typy :smile:

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #353 dnia: Luty 23, 2017, 09:48:34 pm »
No bo bez jaj, kto jeszcze dzisiaj ma takie telewizory, poza emerytami i najbardziej ubogimi?
Ja mam do starych konsol.

Na poprzednie pytanie dostałem szybką odpowiedź więc może i teraz się uda :biggrin:
Jak idą prace nad sklepem?
Kiedy Rachel rising trafi do drukarni?

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #354 dnia: Luty 23, 2017, 11:47:33 pm »
Ma być omnibus i superhero czyli:



A zapomniałem że się z Image nie dogadali  :doubt:

Jak superhero nie z DC/Marvel/Image to może trylogia Warrena Elissa z Avatara: No Hero, Black Summer, Supergod. Może też B.P.R.D. z Dark Horse?

Będę teraz się zastanawiał całymi dniami  :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 11:57:10 pm wysłana przez JanT »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #355 dnia: Luty 24, 2017, 12:07:55 am »
Quantum & Woody, Archer & Armstrong, X-O Manowar (i myślę tu o tych klasycznych)?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #356 dnia: Luty 24, 2017, 02:26:52 am »
Quantum & Woody, Archer & Armstrong, X-O Manowar (i myślę tu o tych klasycznych)?
W końcu ktoś kto czyta ten wątek uważnie. Tak jak Blaskowitz też uważam, że będzie coś z Valiant comics i to jest pewnie to superhero, które zapowiada wydawnictwo.

Conan/Dredd/Hellboy wy tak serio? Ludzie te komiksy to nie jest superhero w żadnym wypadku (może Hellboy ale tylko trochę).

Offline Wolf85

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #357 dnia: Luty 24, 2017, 06:31:33 am »
Compendium Invincible to raczej nie omniak, miękka oprawa. A zresztą sam zauważyles, że nie będzie póki co Image (a szkoda)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #358 dnia: Luty 24, 2017, 08:08:35 am »
@BlaskowitzPT2 & Mkolek81

Jakoś mi się nie wydaje  :smile: To będzie coś choć trochę u nas znanego.

O czymś tak nieznanym wydawnictwo by nie pisało:
Będziesz zadowolony i chętnie wydasz pieniążki  :smile:

Wydawnictwo tylko odpisało że się zastanawiali nad Valiant Comics ale oni się nad wszystkim zastanawiali/zastanawiają  :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 08:20:07 am wysłana przez JanT »

Offline Zakrza

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 24, 2017, 08:44:57 am »
Conan/Dredd/Hellboy wy tak serio? Ludzie te komiksy to nie jest superhero w żadnym wypadku (może Hellboy ale tylko trochę).
Dlatego napisałem "o ile można to zaliczyć do superhero". Nie wiem jak ten gatunek definiuje wydawnictwo, a wcześniej napisali, że będzie to superhero w nietypowym wydaniu, więc strzelałem coś mniej oczywistego.


Invicible też mi przyszło do głowy, ale skoro nie Image to odpada.


Co do Valiant to zgadzam się z JanT. To będzie jakaś znana marka. Czyli pewnie TMNT.



Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

 

anything