Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 22, 2017, 02:55:31 pm »
Wiadomo co ze sklepem? Miał być już pod koniec zeszłego tygodnia.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 22, 2017, 03:49:52 pm »
no sytuacja jest ciekawa - bo wydawca, mimo że jeszcze nic nie wydał - rozruszał wątek do 22 stron dyskusji i już ma kilku( nastu ) fanów i osób , które deklaruje kupno jego komiksów ( sam jestem w tym gronie)


tak więc trzymamy kciuki za powodzenie projektu i cieszy kontakt z klientem

Dzięki  :smile:

Wiadomo co ze sklepem? Miał być już pod koniec zeszłego tygodnia.

Trzeba trochę poczekać, nie chcemy otwierać czegoś z czego nie będziemy w 100 procentach zadowoleni. Klienci nie mogą dostawać półproduktów. W tej chwili została do ogarnięcia kwestia współpracy z Ruchem.

Offline pucek_miszcz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 22, 2017, 04:13:01 pm »
Super, czekam na otwarcie waszego sklepu i zamawiam od razu u Was!
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 22, 2017, 04:34:28 pm »
Super, czekam na otwarcie waszego sklepu i zamawiam od razu u Was!

Dzięki  :smile:

Myślę, że w przyszłym miesiącu ogłosimy kolejne tytuły, które wydamy w tym roku  :wink:

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 23, 2017, 07:29:58 pm »
Oj będą bomby, że hej. Trzeba saperów wzywać  :smile:

Offline polska312

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 23, 2017, 07:52:37 pm »
Oj będą bomby, że hej. Trzeba saperów wzywać  :smile:
Uchylcie rąbka tajemnicy. Przecież takie informacje wieczorem to pewna nieprzespana noc.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #336 dnia: Luty 23, 2017, 08:05:29 pm »
Oj będą bomby, że hej. Trzeba saperów wzywać  :smile:

Po takim poście sądzę, że macie zaklepane tytuły na 100%. Może warto podać, a nie dawać powód do kolejnych forumowych narzekań?

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #337 dnia: Luty 23, 2017, 08:08:28 pm »
Uchylcie rąbka tajemnicy. Przecież takie informacje wieczorem to pewna nieprzespana noc.

Po takim poście sądzę, że macie zaklepane tytuły na 100%. Może warto podać, a nie dawać powód do kolejnych forumowych narzekań?

Wszystko w swoim czasie, pozostały jeszcze podpisiki, w marcu ogłosimy naszą listę przebojów, a wtedy wszyscy osiągną nirwanę  :smile: Teraz trzeba trochę podsycić atmosferę  :wink:

Offline polska312

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #338 dnia: Luty 23, 2017, 08:20:00 pm »
Wszystko w swoim czasie, pozostały jeszcze podpisiki, w marcu ogłosimy naszą listę przebojów, a wtedy wszyscy osiągną nirwanę  :smile: Teraz trzeba trochę podsycić atmosferę  :wink:
Jednak jesteście okrutni  :wink: . W takim razie napiszcie proszę co z waszymi włoskimi tytułami: kiedy i jaka częstotliwość?

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #339 dnia: Luty 23, 2017, 08:24:57 pm »
Jednak jesteście okrutni  :wink: . W takim razie napiszcie proszę co z waszymi włoskimi tytułami: kiedy i jaka częstotliwość?

Chcemy rozpocząć wydawanie włoszczyzny w kwietniu, a częstotliwość to jak najwięcej  :smile: Co 2 miesiące musi wyjść kolejna część, no po prostu musi  :smile:

Offline Zakrza

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 23, 2017, 08:33:57 pm »
Wszystko w swoim czasie, pozostały jeszcze podpisiki, w marcu ogłosimy naszą listę przebojów, a wtedy wszyscy osiągną nirwanę  :smile: Teraz trzeba trochę podsycić atmosferę  :wink:
Ja nie osiągnę, bo jadę na sentymencie TM-Semic i czytam tylko superhero. A że nie planujecie Marvela, DC ani Image to nie spodziewam się niczego fajnego.


Tak wszyscy tutaj piszą: "ja kupię, ja kupię", że postanowiłem dla odmiany napisać, że ja nie kupię.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 23, 2017, 08:35:23 pm »
Ja nie osiągnę, bo jadę na sentymencie TM-Semic i czytam tylko superhero. A że nie planujecie Marvela, DC ani Image to nie spodziewam się niczego fajnego.


Tak wszyscy tutaj piszą: "ja kupię, ja kupię", że postanowiłem dla odmiany napisać, że ja nie kupię.

Superhero to nie tylko te 3 wydawnictwa. I mówię Ci - kupisz na pewno  :smile:

PS Mam nadzieję, że w innych kwestiach nie jedziesz na sentymencie, np. tv z czasów TM-Semic albo meble z czasów TM-Semic  :smile:


 

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 23, 2017, 08:40:15 pm »
Turtlesy?  :badgrin:  (pierwsze co mi się skojarzyło)


a tak ogólnie to we mnie macie już oddanego fana (kupca)
The darkness will swallow everything

Offline Zakrza

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 23, 2017, 08:45:41 pm »
Superhero to nie tylko te 3 wydawnictwa. I mówię Ci - kupisz na pewno  :smile:   

Skąd ta pewność? Ja nie jestem wielkim fanem Conana, Dredda czy Hellboya*. O ile można je zaliczyć do superhero.


*wymieniłem kilka postaci, które cieszą się powszechnym uwielbieniem
PS Mam nadzieję, że w innych kwestiach nie jedziesz na sentymencie, np. tv z czasów TM-Semic albo meble z czasów TM-Semic  :smile: 

Chciałeś mnie z jakiegoś powodu obrazić? Meble mam stosunkowo nowo, bo od czasów TM-Semic przeprowadzałem się kilkukrotnie. Jestem też fanem gadżetów i nowoczesnych technologii, więc telewizor też kilka razy od czasu TM-Semica wymieniłem. Jak uzbieram trochę kasy to kupię sobie jakieś wypasione 4K z HDR. Szkoda, że porzucono 3D :sad:
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 08:54:25 pm wysłana przez Zakrza »
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 23, 2017, 08:48:50 pm »
Turtlesy?  :badgrin:  (pierwsze co mi się skojarzyło)


a tak ogólnie to we mnie macie już oddanego fana (kupca)

Dzięki wielkie  :smile:

W marcu ogłosimy na pewno więcej niż jeden tytuł (może nawet 4) i myślę, że będzie coś z superhero  :wink:

[link=topic=39670.msg1391201#msg1391201 date=1487882123]
 
Skąd ta pewność? Ja nie jestem wielkim fanem Conana, Dredda czy Hellboya*. O ile można je zaliczyć do superhero.


*wymieniłem kilka postaci, które cieszą się powszechnym uwielbieniem

To nie wymieniaj już więcej, bo nie trafiłeś. Będziesz zadowolony i chętnie wydasz pieniążki  :smile:


 

Chciałeś mnie z jakiegoś powodu obrazić? Meble mam stosunkowo nowo, bo od czasów TM-Semic przeprowadzałem się kilkukrotnie. Jestem też fanem gadżetów i nowoczesnych technologii, więc telewizor też kilka razy od czasu TM-Semica wymieniłem. Jak uzbieram trochę kasy to kupię sobie jakieś wypasione 4K z HDR. Szkoda, że porzucono 3D :sad:

Nope. Chciałem pokazać, że sentyment nie ma zbytniego przełożenia na inne segmenty życia  :smile: I jeśli dobrze rozumiem to nie pozostałeś przy superhero z czasów TM-Semic (bo wtedy to tylko lata 80te i 90te). Więc krok po kroku aż ...
tak jak ja otworzysz się na to co jest warte poznania. Skoro nie zaszufladkowałeś się w życiu to i w komiksach pewnie Ci to nie grozi, potrzeba tylko czasu  :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 08:53:24 pm wysłana przez wydawnictwo_fantasmagorie »

 

anything