trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #315 dnia: Luty 18, 2017, 12:52:35 pm »
Wow. Spodziewałem się, że Moore będzie ciągnięty jeżeli RR się dobrze sprzeda... ale nie, że tak od razu, w dodatku tak długa seria.  :shock: Odważnie!

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #316 dnia: Luty 18, 2017, 01:46:04 pm »
Wow. Spodziewałem się, że Moore będzie ciągnięty jeżeli RR się dobrze sprzeda... ale nie, że tak od razu, w dodatku tak długa seria.  :shock: Odważnie!

Do odważnych świat należy podobno, mam nadzieję że przynajmniej ten komiksowy  :smile: Jeśli powiodą się negocjacje to z pewnością nie będzie nasza najdłuższa seria na ten rok.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #317 dnia: Luty 18, 2017, 01:47:13 pm »
Ceny w Waszym sklepie będą na podobnym poziomie jak w trzech wymienionych księgarniach czy planujecie jakieś większe zniżki np na pre-ordery?

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #318 dnia: Luty 18, 2017, 01:48:18 pm »
Niech eksperci pomogą - do czego można porównać to Strangers in Paradise? :)

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #319 dnia: Luty 18, 2017, 01:49:58 pm »
Ceny w Waszym sklepie będą na podobnym poziomie jak w trzech wymienionych księgarniach czy planujecie jakieś większe zniżki np na pre-ordery?

Mogę zdradzić, że na preordery będzie zniżka 35 procent.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #320 dnia: Luty 18, 2017, 01:53:19 pm »
Mogę zdradzić, że na preordery będzie zniżka 35 procent.

Bardzo sympatycznie :smile: Dzięki za info!

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #321 dnia: Luty 18, 2017, 02:12:59 pm »
Niech eksperci pomogą - do czego można porównać to Strangers in Paradise? :smile:


TU:
http://lekturaobowiazkowa.pl/komiksy/najlepsze-komiksy-100-najlepszych-czesc-7/


Na trzeciej pozycji
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #322 dnia: Luty 18, 2017, 06:10:32 pm »
Czyli do "kompletu" Echo  :wink: .


Offline kas1

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #323 dnia: Luty 18, 2017, 06:19:44 pm »
A ktoś tutaj niedawno pisał, że na Terrego Moore'a nie ma u nas szans, bo nawet w stanach dobrze się nie sprzedaje. Rachel Rising nie znam ale Strangers in Paradise czy Echo, to są świetne pozycje. Gorąco kibicuję, również portfelem.  :cool:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #324 dnia: Luty 18, 2017, 06:46:46 pm »
Na pewno ne cieszą się taką popularnością na jaką zasługują, ale też podejrzewam że dzięki temu negocjacje były łatwiejsze.

Offline Kris1982

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #325 dnia: Luty 19, 2017, 10:53:22 pm »
Jeżeli z wydaniami będzie wszystko ok to zdecydowanie wydawnictwo ma we mnie klienta. Trzymam za was kciuki aby wszystko zaskoczyło już na samym początku.

Offline adam and arluk

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #326 dnia: Luty 20, 2017, 07:35:14 am »
Również przyłączę się do głosów zachwytu.
Na komiksy Terrego Moore`a czekałem od chwili gdy Timof (bodajże) przymierzał się do publikacji Strangers in Paradise.
Nie będę oryginalny pisząc, że macie we mnie klienta.

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #327 dnia: Luty 21, 2017, 04:14:29 pm »
Na pewno ne cieszą się taką popularnością na jaką zasługują, ale też podejrzewam że dzięki temu negocjacje były łatwiejsze.

Myślę, że negocjacje były łatwiejsze głównie przez to, że Abstract to taka firma rodzinna, rozmawiasz od razu z osobami decyzyjnymi, a nie z osobami tylko reprezentującymi wydawnictwo. A tak w ogóle to wszystko zależy od człowieka. Robyn i Terry Moore to wspaniali ludzie i widać, że kochają to co robią.


Jeżeli z wydaniami będzie wszystko ok to zdecydowanie wydawnictwo ma we mnie klienta. Trzymam za was kciuki aby wszystko zaskoczyło już na samym początku.

Również przyłączę się do głosów zachwytu.
Na komiksy Terrego Moore`a czekałem od chwili gdy Timof (bodajże) przymierzał się do publikacji Strangers in Paradise.
Nie będę oryginalny pisząc, że macie we mnie klienta.

Dzięki wielkie  :smile:

Offline Andy13

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 21, 2017, 11:10:20 pm »
Skoro już mamy koncert życzeń a wy idziecie mocno w komiksy czarno-białe, to również mam pytanie/życzenie: czy jest szansa na marvelowskie Essentiale w takiej formie jak wydawała Mandragora? Może nie wszystkie, ale kontynuacja Amazing Spider-Mana i Uncanny X-Men ew. Punishera to byłby świetny pomysł. Praktycznie całość tego materiału nie będzie już wydana w Polsce w innej formie, a mimo wszystko to w miarę dobre komiksy (zwłaszcza X-Men) i duże objętościowo za stosunkowo niską cenę.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 22, 2017, 01:47:47 pm »
no sytuacja jest ciekawa - bo wydawca, mimo że jeszcze nic nie wydał - rozruszał wątek do 22 stron dyskusji i już ma kilku( nastu ) fanów i osób , które deklaruje kupno jego komiksów ( sam jestem w tym gronie)


tak więc trzymamy kciuki za powodzenie projektu i cieszy kontakt z klientem

 

anything